Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga ml. dorostu skup. sever - 8-11. kolo 27.04.09

Ve dnech 25.-26. dubna 2009 se hrála závěrečná čtyři kola 1. ligy mladšího dorostu. V přímých soubojích o čelo tabulky však naše družstva nebyla úspěšná - první místo spolu s postupem do Extraligy dorostu musela přenechat Desku Liberec A, když Žamberk skončil na druhém a Polabiny na třetím místě. Lanškroun si zajistil pěkné šesté místo, ale na Poličku (report II) i přes tři výhry zůstala až desátá příčka.


Výsledky na šachovnicích - 8.kolo
TJ Štefanydes Polička   Auto Škoda Ml. Boleslav
Petrásek Kamil 1432 0 - 1 1417 Zörklerová Eliška
Schaffer Ondřej 1461 1 - 0 1367 Balogh Eugen
Půlpán Matěj 1416 1 - 0 1250 Skála Ondřej
Petrásek Jan 1250 1 - 0 1100 Pardubský Jakub
Sion David 1250 1 - 0 1100 Poláček Matěj
Pospíšil Petr 1250 1 - 0 1250 Gabriel Patrik
  5 : 1  
ŠKM TJ a DDM Lanškroun   2222 + ALFA Pardubice
Krušina Patrik 1516 ½ - ½ 1973 Půlpán Jakub
Marek Michal 1626 0 - 1 1998 Čižinský Petr
Krátký Josef 1469 ½ - ½ 1389 Nešpůrek Petr
Nečas Lukáš 1250 ½ - ½ 1622 Liduch Filip
Marek Dominik 1250 1 - 0 1000 Rež Matouš
Brejša Adam 1100 0 - 1 1257 Melichar Vojtěch
  :  
ŠŠ Desko Liberec B   SK Žamberk
Krtouš Zdeněk 1791 0 - 1 1693 Výprachtický David
Krupička Jakub 1546 0 - 1 1918 Kosek Marek
Jínová Denisa 1470 ½ - ½ 1583 Lorenc Josef
Suchomel Tomáš 1720 1 - 0 1448 Malá Michaela
Tůma Tomáš 1413 1 - 0 1364 Kainek Jan
Novák Jan 1327 0 - 1 1367 Dunglová Natálie
  :  
Výsledky na šachovnicích - 9.kolo
Auto Škoda Ml. Boleslav   ŠŠ Desko Liberec A
Zörklerová Eliška 1417 0 - 1 1985 Braun Marek
Balogh Eugen 1367 0 - 1 1850 Třešňák Filip
Skála Ondřej 1250 0 - 1 1876 Frýda Lukáš
Pardubský Jakub 1100 0 - 1 1694 Suchomel Aleš
Poláček Matěj 1100 0 - 1 1644 Václavíček Lukáš
Gabriel Patrik 1250 0 - 1 1460 Pajerský Michal
  0 : 6  
Bižuterie Jablonec n.N.   TJ Štefanydes Polička
Kubáček Radek 1250 0 - 1 1432 Petrásek Kamil
Berka Zdeněk 1100 0 - 1 1461 Schaffer Ondřej
Hermann Vojtěch 1529 0 - 1 1416 Půlpán Matěj
Štěrbová Monika 1305 0 - 1 1250 Petrásek Jan
Vích David 1100 0 - 1 1250 Sion David
Peřina Lukáš 1100 1 - 0 1250 Pospíšil Petr
  1 : 5  
Jiskra RMSK N. Bydžov B   ŠKM TJ a DDM Lanškroun
Kohout Martin 1724 1 - 0 1516 Krušina Patrik
Vaníček Vojtěch 1564 1 - 0 1626 Marek Michal
Zolman Pavel 1474 0 - 1 1469 Krátký Josef
Karásek Tomáš 1359 1 - 0 1250 Nečas Lukáš
Římal Patrik 1250 0 - 1 1250 Marek Dominik
Šedivá Kamila 1250 1 - 0 1100 Brejša Adam
  4 : 2  
2222 + ALFA Pardubice   ŠŠ Desko Liberec B
Půlpán Jakub 1973 ½ - ½ 1791 Krtouš Zdeněk
Čižinský Petr 1998 1 - 0 1546 Krupička Jakub
Nešpůrek Petr 1389 ½ - ½ 1470 Jínová Denisa
Liduch Filip 1622 0 - 1 1720 Suchomel Tomáš
Pochobradský Libor 1400 ½ - ½ 1413 Tůma Tomáš
Vančura Daniel 1515 0 - 1 1327 Novák Jan
  :  
SK Žamberk   Sokol Hradec Králové
Výprachtický David 1693 1 - 0 1592 Flašar Jaroslav
Kosek Marek 1918 1 - 0 1292 Provazník Jan
Lorenc Josef 1583 ½ - ½ 1250 Hromádka Ondřej
Malá Michaela 1448 1 - 0 1250 Saučuk Martin
Kainek Jan 1364 0 - 1 1250 Szücs Matyáš
Dunglová Natálie 1367 1 - 0 1250 Ptáček Tomáš
  :  
Výsledky na šachovnicích - 10.kolo
ŠKM TJ a DDM Lanškroun   Bižuterie Jablonec n.N.
Krušina Patrik 1516 1 - 0 1250 Kubáček Radek
Marek Michal 1626 1 - 0 1100 Berka Zdeněk
Krátký Josef 1469 1 - 0 1529 Hermann Vojtěch
Nečas Lukáš 1250 ½ - ½ 1305 Štěrbová Monika
Marek Dominik 1250 0 - 1 1100 Vích David
Brejša Adam 1100 0 - 1 1100 Peřina Lukáš
  :  
TJ Sokol Praha - Kobylisy   SK Žamberk
Jančařík Joel 2045 0 - 1 1693 Výprachtický David
Chmel Kristián 1918 0 - 1 1918 Kosek Marek
Lhotka Jiří 1758 1 - 0 1583 Lorenc Josef
Srostlík Zdeněk 1677 ½ - ½ 1448 Malá Michaela
Kostelecký Daniel 1267 1 - 0 1364 Kainek Jan
Slovák Kilián 1250 ½ - ½ 1367 Dunglová Natálie
  3 : 3  
ŠŠ Desko Liberec A   2222 + ALFA Pardubice
Braun Marek 1985 1 - 0 1973 Půlpán Jakub
Třešňák Filip 1850 0 - 1 1998 Čižinský Petr
Frýda Lukáš 1876 0 - 1 1389 Nešpůrek Petr
Suchomel Aleš 1694 1 - 0 1400 Pochobradský Libor
Václavíček Lukáš 1644 ½ - ½ 1515 Vančura Daniel
Pajerský Michal 1460 ½ - ½ 1257 Melichar Vojtěch
  3 : 3  
TJ Štefanydes Polička   Jiskra RMSK N. Bydžov B
Petrásek Kamil 1432 ½ - ½ 1724 Kohout Martin
Schaffer Ondřej 1461 1 - 0 1564 Vaníček Vojtěch
Půlpán Matěj 1416 1 - 0 1474 Zolman Pavel
Petrásek Jan 1250 ½ - ½ 1359 Karásek Tomáš
Sion David 1250 1 - 0 1250 Římal Patrik
Pospíšil Petr 1250 1 - 0 1000 Boura Matěj
  5 : 1  
Výsledky na šachovnicích - 8.kolo
Auto Škoda Ml. Boleslav   ŠKM TJ a DDM Lanškroun
Zörklerová Eliška 1417 0 - 1 1516 Krušina Patrik
Balogh Eugen 1367 0 - 1 1626 Marek Michal
Skála Ondřej 1250 0 - 1 1469 Krátký Josef
Pardubský Jakub 1100 0 - 1 1250 Nečas Lukáš
Poláček Matěj 1100 1 - 0 1250 Marek Dominik
Gabriel Patrik 1250 1 - 0 1100 Brejša Adam
  2 : 4  
SK Žamberk   ŠŠ Desko Liberec A
Výprachtický David 1693 ½ - ½ 1985 Braun Marek
Kosek Marek 1918 ½ - ½ 1850 Třešňák Filip
Lorenc Josef 1583 0 - 1 1876 Frýda Lukáš
Malá Michaela 1448 0 - 1 1694 Suchomel Aleš
Kainek Jan 1364 ½ - ½ 1644 Václavíček Lukáš
Dunglová Natálie 1367 0 - 1 1460 Pajerský Michal
  :  
2222 + ALFA Pardubice   TJ Štefanydes Polička
Půlpán Jakub 1973 1 - 0 1432 Petrásek Kamil
Čižinský Petr 1998 ½ - ½ 1461 Schaffer Ondřej
Nešpůrek Petr 1389 0 - 1 1416 Půlpán Matěj
Liduch Filip 1622 0 - 1 1250 Petrásek Jan
Vančura Daniel 1515 1 - 0 1250 Sion David
Rež Matouš 1000 1 - 0 1250 Pospíšil Petr
  :  
Závěrečná tabulka
Poř. Družstvo V R P Body Partie Skóre
1. ŠŠ Desko Liberec A 10 1 0 31 50 56
2. SK Žamberk 8 2 1 26 37 45
3. 2222 + ALFA Pardubice 6 4 1 22 34 41,5
4. TJ Sokol Praha - Kobylisy 6 3 2 21 35 41,5
5. Sokol Hradec Králové 6 2 3 20 30 34,5
6. ŠKM TJ a DDM Lanškroun 4 2 5 14 23 31
7. ŠŠ Desko Liberec B 4 1 6 13 25 33
8. Jiskra RMSK N. Bydžov B 4 0 7 12 19 24,5
9. Panda Rychnov n.Kn. B 3 2 6 11 20 27,5
10. TJ Štefanydes Polička 3 1 7 10 24 28
11. Bižuterie Jablonec n.N. 2 0 9 6 14 17,5
12. Auto Škoda Ml. Boleslav 1 0 10 3 12 15

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.