Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ - 8. kolo 15.02.09

V osmém kole 1. ligy západ zvítězily Polabiny nad Plzní-Letná 5:3 a zvýšily svůj náskok v čele tabulky 3 kola před koncem na úctyhodných 8 bodů, ale Chrudim podlehla Hradci Králové 3:5 a spadla na sestupovou desátou pozici. Další výsledky: Pankrác - Poštovní spořitelna B 4:4, Vršovice - Plzeň I 5:3, Vyšehrad - Holdia 2,5:5,5, Lysá n/L. - Nový Bor B 6:2


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

TJ Pankrác – "Space" Poštovní spořitelna "B"                 Sokol Vršovice – Sokol Plzeň I

   1.  Doležal R.                 2432     1:0    Kuba J.                      2247            1.  Cléry N.               C   2349     1/2    Juřek J.                  H  2354

   2.  Polášek J.                  2347     1:0    Pletánek J.                2237            2.  Sodoma J.             H  2358     1:0    Turner J.                     2374

   3.  Dvořák T.            H   2287     1/2    Kovář V.                   2252            3.  Kubečka D.              2293     0:1    Příborský I.              2302

   4.  Pešout J.                    2251     0:1    Kozák M.                  2154            4.  Svatoš J.                    2299     0:1    Česal J.                       2235

   5.  Vokoun J.                  2221     1/2    Pokorný P.              2199            5.  Krňávek L.               2266     1/2    Bujak M.              H  2233

   6.  Petr J.                         2199     0:1    Lamser J.                   2187            6.  Srba M.                      2214     1:0    Příborský M.           2186

   7.  Viták P.                     2226     1/2    Bartoš J.                    2203            7.  Kohout V.                 2173     1:0    Šimůnek F.                2139

   8.  Pick Š.                       2146     1/2    Nováček J.                2078            8.  Erban T.                     2142     1:0    Turner R.                   2083

                                     4 : 4                                                                              5 : 3

   ŠK Sokol Vyšehrad – Holdia DP Praha B             TJ ŠO Chrudim – TJ Slavia Hradec Králové

   1.  Šuráň J.                H   2385     0:1    Votava J.              H  2542            1.  Tůma J.                       2277     1/2    Nun J.                         2380

   2.  Chloupek S.             2341     1/2    Přibyl J.                    2343            2.  Kárník P.             H  2330     1/2    Jüptner J.              H  2332

   3.  Vávra P.               H   2299     0:1    Freisler P.                 2310            3.  Bujnoch R.               2233     0:1    Prymula R.                2297

   4.  Netušil M.                2291     0:1    Gregor J.                   2277            4.  Šťastný J.             H  2234     1/2    Vacek M.                   2308

   5.  Pilař M.                     2259     1/2    Kříž L.                       2177            5.  Jarábek V.                  2198     0:1    Moravec M.         H  2309

   6.  Tichý V.                     2256     1:0    Kříž D.                      1945            6.  Němec P.                   2234     1:0    Kopal J.                     2273

   7.  Chalupa I.                 2170     0:1    Bednář M.                 2117            7.  Hlaváček R.              2201     1/2    Kořínek O.               2262

   8.  Vodička V.          H   2200     1/2    Rous F.                      2077            8.  Řezníček J.          H  2239     0:1    Döring R.                  2207

                                  2.5 : 5.5                                                                           3 : 5

   2222 ŠK Polabiny – Sokol Plzeň – Letná       Výstaviště Lysá nad Labem – 1. Novoborský ŠK "B"

   1.  Mirumian V.       H   2508     1:0    Michálek J.         H  2320            1.  Oral T.                  H  2538     1/2    Vokáč M.                   2451

   2.  Petr M.                 H   2452     1:0    Fiala R.                      2335            2.  Lechtýnský J.     H  2441     0:1    Jirka J.                   H  2448

   3.  Roško L.             H   2347     1/2    Jirásek P.             H  2277            3.  Špaček P.                  2423     1/2    Kulhánek T.        H  2409

   4.  Jedlička A.                2287     0:1    Blecha M.                 2219            4.  Priehoda V.              2361     1:0    Vrána J.                      2219

   5.  Červený M.               2320     1:0    Pokrupa M.        H  2174            5.  Neckář L.                  2337     1:0    Černý M.                   2197

   6.  Novotný M.             2272     1:0    Váchal J.                    2191            6.  Londýn R.                2293     1:0    Völfl Z.                       2244

   7.  Hošek M.                  2302     1/2    Trmota Z.                   2159            7.  Munk P.                    2185     1:0    Boreš R.                     2206

   8.  Kourek J.                   2131     0:1    Janočko P.                2047            8.  Jirk A.                        2142     1:0    Boleslav P.               2050

                                     5 : 3                                                                              6 : 2

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny                              8    8    0    0         24     42.5   :  21.5     32

                   2.   Sokol Vršovice                                   8    5    1    2         16        35   :  29        22

                   3.   ŠK Sokol Vyšehrad                             8    5    0    3         15        32   :  32        19

                   4.   TJ Slavia Hradec Králové                   8    4    2    2         14     35.5   :  28.5     23

                   5.   1. Novoborský ŠK "B"                       8    4    1    3         13        33   :  31        20

                   6.   "Space" Poštovní spořitelna "B"        8    3    3    2         12     33.5   :  30.5     22

                   7.   TJ Pankrác                                        8    3    1    4         10        32   :  32        17

                   8.   Sokol Plzeň I                                     8    3    0    5           9     29.5   :  34.5     18

                   9.   Výstaviště Lysá nad Labem                8    2    2    4           8     28.5   :  35.5     19

                 10.   TJ ŠO Chrudim                                  8    2    1    5           7     29.5   :  34.5     15

                 11.   Holdia DP Praha B                            8    2    1    5           7        28   :  36        17

                 12.   Sokol Plzeň – Letná                          8    0    2    6           2        25   :  39        15

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.