Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ - 9. kolo 01.03.09

V devátém kole 1. ligy západ oba naši zástupci remizovali 4:4 - Polabiny v Hradci Králové a Chrudim v Praze s Holdií. Další výsledky: Nový Bor B - Pankrác 4,5:3,5, Plzeň-Letná - Lysá n/L. 3,5:4,5, Plzeň I - Vyšehrad 3:5, Poštovní spořitelna B - Vršovice 3,5:4,5. Po tomto kole je už znám první sestupující, kterým se stává družstvo Sokol Plzeň-Letná.


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

       1. Novoborský ŠK "B" – TJ Pankrác            Sokol Plzeň – Letná – Výstaviště Lysá nad Labem

   1.  Kulhánek T.       H   2409     1/2    Polášek J.                 2347            1.  Michálek J.          H  2320     0:1    Oral T.                  H  2538

   2.  Kučera P.                  2305     1/2    Pešout J.                   2251            2.  Jirásek P.             H  2277     1:0    Špaček P.                  2423

   3.  Vaculík M.                2288     0:1    Svoboda S.               2292            3.  Blecha M.                  2219     0:1    Priehoda V.              2361

   4.  Vrána J.                      2219     +:-     Vokoun J.                 2221            4.  Pokrupa M.         H  2174     1/2    Neckář L.                  2337

   5.  Kučera P.                  2143     1/2    Petr J.                         2199            5.  Trmota Z.                   2159     1/2    Knížek J.                   2156

   6.  Oreský J.                   2084     0:1    Viták P.                     2226            6.  Falout L.                   2205     0:1    Londýn R.                2293

   7.  Jínová L.                   2131     1:0    Pick Š.                       2146            7.  Blecha M.                  2164     1:0    Postupa P.                2154

   8.  Boleslav P.               2050     1:0    Kroužel J.                 2192            8.  Janočko P.                2047     1/2    Jirk A.                        2142

                                  4.5 : 3.5                                                                        3.5 : 4.5

TJ Slavia Hradec Králové – 2222 ŠK Polabiny             Holdia DP Praha B – TJ ŠO Chrudim

   1.  Plát V.                  H   2411     1/2    Petr M.                 H  2452            1.  Přibyl J.                     2343     1/2    Tůma J.                       2277

   2.  Prymula R.                2297     1/2    Kaňovský D.     H  2431            2.  Freisler P.                 2310     1/2    Sabol M.              H  2354

   3.  Vacek M.                   2308     1/2    Roško L.             H  2347            3.  Adámek Z.                 2184     1:0    Bujnoch R.               2233

   4.  Moravec M.        H   2309     1/2    Jedlička A.               2287            4.  Kříž L.                       2177     1/2    Šťastný J.             H  2234

   5.  Roj M.                        2157     1/2    Červený M.              2320            5.  Přibyl M.                  2319     1/2    Jarábek V.                  2198

   6.  Kořínek O.               2262     1:0    Novotný M.             2272            6.  Bednář M.                 2117     0:1    Němec P.                   2234

   7.  Döring R.                  2207     1/2    Hošek M.                  2302            7.  Rous F.                      2077     1/2    Hlaváček R.              2201

   8.  Novák R.                   2241     0:1    Mojžíš J.                   2203            8.  Zimák K.                    2081     1/2    Onderek D.               2171

                                     4 : 4                                                                              4 : 4

       Sokol Plzeň I – ŠK Sokol Vyšehrad            "Space" Poštovní spořitelna "B" – Sokol Vršovice

   1.  Turner J.                     2374     0:1    Dočekal J.           H  2246            1.  Kuba J.                       2247     0:1    Schula M.            H  2312

   2.  Česal J.                       2235     0:1    Pilař M.                     2259            2.  Pletánek J.                2237     1:0    Forman Š.             H  2332

   3.  Bujak M.             H   2233     0:1    Tichý V.                    2256            3.  Kovář V.                    2252     1:0    Svatoš J.                    2299

   4.  Svoboda M.              2180     1:0    Jaček M.                    2184            4.  Kozák M.                  2154     0:1    Krňávek L.               2266

   5.  Havlíková K.     H   2179     1/2    Chalupa I.                 2170            5.  Pokorný P.               2199     +:-     Kohout V.                 2173

   6.  Jaroš M.                     2230     1/2    Vodička V.          H  2200            6.  Lamser J.                    2187     0:1    Šedý P.                      2209

   7.  Šimůnek F.                2139     0:1    Vaněk P.                   2184            7.  Bartoš J.                     2203     0:1    Erban T.                     2142

   8.  Havlík J.                    2109     1:0    Filipi Š.                     2072            8.  Šura J.                         2149     1/2    Dlábek E.                  2171

                                     3 : 5                                                                           3.5 : 4.5

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny                              9    8    1    0         25     46.5   :  25.5     33

                   2.   Sokol Vršovice                                   9    6    1    2         19     39.5   :  32.5     26

                   3.   ŠK Sokol Vyšehrad                             9    6    0    3         18        37   :  35        23

                   4.   1. Novoborský ŠK "B"                       9    5    1    3         16     37.5   :  34.5     23

                   5.   TJ Slavia Hradec Králové                   9    4    3    2         15     39.5   :  32.5     24

                   6.   "Space" Poštovní spořitelna "B"        9    3    3    3         12        37   :  35        25

                   7.   Výstaviště Lysá nad Labem                9    3    2    4         11        33   :  39        22

                   8.   TJ Pankrác                                        9    3    1    5         10     35.5   :  36.5     19

                   9.   Sokol Plzeň I                                     9    3    0    6           9     32.5   :  39.5     20

                 10.   TJ ŠO Chrudim                                  9    2    2    5           8     33.5   :  38.5     16

                 11.   Holdia DP Praha B                            9    2    2    5           8        32   :  40        18

                 12.   Sokol Plzeň – Letná                       9    0    2    7           2     28.5   :  43.5     17

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.