Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ - 10. kolo 15.03.09

Desáté kolo 1. ligy západ již rozhodlo o postupujícím do Extraligy, kterým se stalo družstvo 2222 Šk Polabiny - Blahopřejeme !!! Postup získalo i přesto, že tentokrát podlehlo doma naprosto zaslouženě předposlední Holdii Praha vysoko 6:2, a to díky výhře Pankráce, který odstavil nebezpečné Vršovice rovněž vysoko 6:2. Chrudim sice zvítězila doma nad také sestupem ohroženou Plzní I 4,5:3,5, přesto však nemá setrvání v 1. lize ještě vůbec jasné. Další výsledky: Vyšehrad - Poštovní spořitelna B 3:5, Lysá n/L. - Hradec Králové 5,5:2,5, Nový Bor B - Plzeň-Letná 4,5:3,5


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

             TJ Pankrác – Sokol Vršovice              ŠK Sokol Vyšehrad – "Space" Poštovní spořitelna "B"

   1.  Jirovský M.        H   2494     +:-     Šeleljo D.                 2340            1.  Chloupek S.             2341     1/2    Kuba J.                       2247

   2.  Doležal R.                 2432     1/2    Kubečka D.              2293            2.  Netušil M.                2291     1/2    Vozka P.                    2238

   3.  Polášek J.                  2347     1/2    Svatoš J.                    2299            3.  Dočekal J.            H  2246     0:1    Pletánek J.                2237

   4.  Dvořák T.            H   2287     1/2    Krňávek L.               2266            4.  Pilař M.                     2259     1:0    Kovář V.                    2252

   5.  Pešout J.                    2251     1/2    Srba M.                      2214            5.  Tichý V.                     2256     1/2    Kozák M.                  2154

   6.  Svoboda S.               2292     1:0    Kohout V.                2173            6.  Chalupa I.                 2170     0:1    Pokorný P.               2199

   7.  Vokoun J.                  2221     +:-     Šedý P.                      2209            7.  Vodička V.          H  2200     1/2    Lamser J.                    2187

   8.  Řezníček T.               2262     1:0    Erban T.                    2142            8.  Filipi Š.                     2072     0:1    Bartoš J.                     2203

                                     6 : 2                                                                              3 : 5

          TJ ŠO Chrudim – Sokol Plzeň I                        2222 ŠK Polabiny – Holdia DP Praha B

   1.  Tůma J.                       2277     1/2    Turner J.                    2374            1.  Petr M.                 H  2452     0:1    Přibyl J.                     2343

   2.  Sabol M.              H   2354     0:1    Česal J.                      2235            2.  Roško L.              H  2347     0:1    Sharashenidze    H  2294

   3.  Kárník P.            H   2330     0:1    Bujak M.             H  2233            3.  Jedlička A.                2287     1/2    Freisler P.                 2310

   4.  Bujnoch R.               2233     1:0    Svoboda M.             2180            4.  Hostinský J.             2245     0:1    Gregor J.                    2277

   5.  Jarábek V.                  2198     1:0    Havlíková K.     H  2179            5.  Červený M.               2320     0:1    Adámek Z.                 2184

   6.  Němec P.                   2234     1/2    Palek M.              C   2240            6.  Novotný M.             2272     1:0    Kříž L.                       2177

   7.  Hlaváček R.              2201     1/2    Jaroš M.                     2230            7.  Hošek M.                  2302     0:1    Bednář M.                 2117

   8.  Komárek D.              2138     1:0    Turner R.                   2083            8.  Mojžíš J.                    2203     1/2    Rous F.                      2077

                                  4.5 : 3.5                                                                           2 : 6

Výstaviště Lysá nad Labem – TJ Slavia Hradec Králové 1. Novoborský ŠK "B" – Sokol Plzeň – Letná

   1.  Oral T.                  H   2538     1:0    Prymula R.               2297            1.  Kulhánek T.        H  2409     1:0    Fiala R.                      2335

   2.  Špaček P.                  2423     1:0    Vacek M.                   2308            2.  Kučera P.                  2305     1:0    Jirásek P.             H  2277

   3.  Priehoda V.              2361     1:0    Moravec M.        H  2309            3.  Vaculík M.                2288     1/2    Blecha M.                  2219

   4.  Neckář L.                  2337     1/2    Hála B.                 H  2279            4.  Pertlová S.          H  2239     1/2    Pokrupa M.         H  2174

   5.  Londýn R.                2293     1/2    Roj M.                       2157            5.  Vrána J.                      2219     1/2    Trmota Z.                   2159

   6.  Munk P.                    2185     1/2    Kořínek O.               2262            6.  Kučera P.                  2143     0:1    Falout L.                   2205

   7.  Husárik B.                2152     1/2    Döring R.                 2207            7.  Oreský J.                   2084     0:1    Blecha M.                  2164

   8.  Jirk A.                        2142     1/2    Jiruše J.                      2107            8.  Boleslav P.               2050     1:0    Janočko P.                2047

                                  5.5 : 2.5                                                                        4.5 : 3.5

Tabulka po 10. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny                            10    8    1    1         25     48.5   :  31.5     34

                   2.   1. Novoborský ŠK "B"                     10    6    1    3         19        42   :  38        26

                   3.   Sokol Vršovice                                 10    6    1    3         19     41.5   :  38.5     26

                   4.   ŠK Sokol Vyšehrad                           10    6    0    4         18        40   :  40        24

                   5.   "Space" Poštovní spořitelna "B"      10    4    3    3         15        42   :  38        28

                   5.   TJ Slavia Hradec Králové                 10    4    3    3         15        42   :  38        24

                   7.   Výstaviště Lysá nad Labem              10    4    2    4         14     38.5   :  41.5     25

                   8.   TJ Pankrác                                      10    4    1    5         13     41.5   :  38.5     23

                   9.   Holdia DP Praha B                          10    3    2    5         11        38   :  42        23

                   9.   TJ ŠO Chrudim                                10    3    2    5         11        38   :  42        19

                 11.   Sokol Plzeň I                                   10    3    0    7           9        36   :  44        22

                 12.   Sokol Plzeň – Letná                        10    0    2    8           2        32   :  48        19

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.