Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ - 11. kolo 29.03.09

V posledním 11. kole 1. ligy západ potvrdily Polabiny první příčku v tabulce, když přivezly z Plzně plný počet bodů za výhru 5:3. Veledůležité 3 body získala i Chrudim v Praze za výhru 4,5:3,5 nad Poštovní spořitelnou B, díky nimž si zachovala prvoligovou příslušnost i pro příští sezonu !! Další výsledky: Plzeň-Letná - Pankrác 3:5, Hradec Králové - Nový Bor B 3,5:4,5, Holdia - Lysá n/L. 6,5:1,5, Vršovice - Vyšehrad 3,5:4,5. První místo a postup do Extraligy si tedy vybojovaly Polabiny, k sestupující Plzni-Letná se přidaly ještě Plzeň I a Lysá n/L.


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

         Sokol Plzeň – Letná – TJ Pankrác              TJ Slavia Hradec Králové – 1. Novoborský ŠK "B"

   1.  Michálek J.         H   2320     0:1    Doležal R.                2432            1.  Plát V.                  H  2411     0:1    Jirka J.                   H  2448

   2.  Jirásek P.             H   2277     1/2    Polášek J.                 2347            2.  Jüptner J.              H  2332     0:1    Kulhánek T.        H  2409

   3.  Blecha M.                  2219     1/2    Dvořák T.            H  2287            3.  Vacek M.                   2308     0:1    Kučera P.                  2305

   4.  Pokrupa M.        H   2174     1/2    Pešout J.                   2251            4.  Moravec M.         H  2309     1/2    Vaculík M.                2288

   5.  Falout L.                   2205     1:0    Vokoun J.                 2221            5.  Roj M.                        2157     0:1    Vrána J.                      2219

   6.  Janočko P.                2047     0:1    Petr J.                         2199            6.  Kořínek O.               2262     1:0    Oreský J.                   2084

   7.  Štaif M.                      1992     1/2    Viták P.                     2226            7.  Döring R.                  2207     1:0    Boleslav P.               2050

   8.  Čekan P.                    1939     0:1    Kroužel J.                 2192            8.  Novák R.                   2241     +:-                                                  

                                     3 : 5                                                                           3.5 : 4.5

Holdia DP Praha B – Výstaviště Lysá nad Labem           Sokol Plzeň I – 2222 ŠK Polabiny

   1.  Votava J.              H   2542     1:0    Neckář L.                  2337            1.  Turner J.                     2374     0:1    Petr M.                 H  2452

   2.  Hausner I.           H   2392     1:0    Kolář P.                    2143            2.  Příborský J.              2342     1/2    Kaňovský D.      H  2431

   3.  Přibyl J.                     2343     1:0    Košnář M.                2175            3.  Příborský I.              2302     1/2    Roško L.              H  2347

   4.  Sharashenidze   H   2294     1:0    Postupa P.               2154            4.  Česal J.                       2235     0:1    Červený M.               2320

   5.  Freisler P.                 2310     1:0    Munk P.                    2185            5.  Bujak M.              H  2233     0:1    Novotný M.             2272

   6.  Gregor J.                    2277     0:1    Husárik B.                2152            6.  Svoboda M.              2180     1/2    Hošek M.                  2302

   7.  Adámek Z.                 2184     1/2    Jirk A.                        2142            7.  Jaroš M.                     2230     1:0    Mojžíš J.                    2203

   8.  Bednář M.                 2117     1:0    Kořenek F.               2133            8.  Havlík J.                    2109     1/2    Kourek J.                   2131

                                  6.5 : 1.5                                                                           3 : 5

"Space" Poštovní spořitelna "B" – TJ ŠO Chrudim    Sokol Vršovice – ŠK Sokol Vyšehrad

   1.  Kuba J.                       2247     1/2    Tůma J.                       2277            1.  Kubečka D.              2293     1/2    Petrán P.              C   2319

   2.  Pletánek J.                2237     0:1    Sabol M.              H  2354            2.  Schula M.            H  2312     1/2    Vávra P.               H  2299

   3.  Kovář V.                    2252     1:0    Bujnoch R.               2233            3.  Svatoš J.                    2299     1:0    Netušil M.                2291

   4.  Kozák M.                  2154     1/2    Šťastný J.            H  2234            4.  Krňávek L.               2266     1/2    Dočekal J.            H  2246

   5.  Pokorný P.               2199     1/2    Jarábek V.                 2198            5.  Kohout V.                 2173     1/2    Pilař M.                     2259

   6.  Bartoš J.                     2203     1/2    Němec P.                   2234            6.  Šedý P.                      2209     0:1    Tichý V.                     2256

   7.  Lácha J.                      2094     0:1    Hlaváček R.             2201            7.  Erban T.                     2142     1/2    Chalupa I.                 2170

   8.  Večerka P.                 2085     1/2    Komárek D.              2138            8.  Dlábek E.                  2171     0:1    Vaněk P.                    2184

                                  3.5 : 4.5                                                                        3.5 : 4.5

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny                         11    9    1    1         28     53.5   :  34.5     37

                   2.   1. Novoborský ŠK "B"                     11    7    1    3         22     46.5   :  41.5     30

                   3.   ŠK Sokol Vyšehrad                           11    7    0    4         21     44.5   :  43.5     26

                   4.   Sokol Vršovice                                 11    6    1    4         19        45   :  43        27

                   5.   TJ Pankrác                                      11    5    1    5         16     46.5   :  41.5     26

                   6.   TJ Slavia Hradec Králové                 11    4    3    4         15     45.5   :  42.5     27

                   6.   "Space" Poštovní spořitelna "B"      11    4    3    4         15     45.5   :  42.5     29

                   8.   Holdia DP Praha B                          11    4    2    5         14     44.5   :  43.5     29

                   9.   TJ ŠO Chrudim                                11    4    2    5         14     42.5   :  45.5     21

                 10.   Výstaviště Lysá nad Labem         11    4    2    5         14        40   :  48        26

                 11.   Sokol Plzeň I                                11    3    0    8           9        39   :  49        23

                 12.   Sokol Plzeň – Letná                     11    0    2    9           2        35   :  53        20

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.