Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C - 8. kolo 08.02.09

I po osmém kole 2. ligy skupina C zůstaly Polabiny C na posledním místě tabulky po domácí prohře 2,5:5,5 s Jičínem, zato neúplný Rapid Pardubice přivezl z Prahy nejtěsnější vítězství 4,5:3,5 nad OAZOU. Další výsledky: Ml.Boleslav - Vyšehrad C 2,5:5,5, Lysá n/L. B - Hradec Králové B 5,5:2,5, Turnov B - Vrchlabí 5,5:2,5, Říčany - Kolín 3:5


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

2222 ŠK Polabiny "C" – Šachklub AD Jičín       Sokol Mladá Boleslav – ŠK Sokol Vyšehrad "C"

   1.  Efler L.                       2256     0:1    Spirin O.             C   2438            1.  Řehořek M.         H  2329     1/2    Tichý V.                     2256

   2.  Hostinský J.       V   2245     0:1    Vološin L.          H  2448            2.  Vodička V.                2200     1/2    Chalupa I.                 2170

   3.  Hošek M.                  2302     1/2    Meduna E.          H  2469            3.  Jaček M.               H  2184     1/2    Vaněk P.                    2184

   4.  Mojžíš J.                    2203     0:1    Novotný J.               2172            4.  Záhorbenský J.   H  2145     0:1    Filipi Š.                     2072

   5.  Kastner O.          H   2145     1:0    Dolenský M.           2088            5.  Jaček M.                     2148     0:1    Domlátil J.                2134

   6.  Kourek J.                   2131     0:1    Štolc M.                    2044            6.  Horák O.                   2132     1:0    Horák K.                   2015

   7.  Mojžíš M.                 2026     1/2    Urban Z.                    2129            7.  Crha P.                       2103     0:1    Doležal M.                2026

   8.  Just P.                        2034     1/2    Rychna L.                 1996            8.  Hajný M.                   2085     0:1    Sturz O.                     2084

                                  2.5 : 5.5                                                                        2.5 : 5.5

JOLY Lysá nad Labem B – TJ Slavia Hradec Králové "B" SK OAZA Praha – ŠK Rapid Pardubice

   1.  Priehoda V.        V   2361     1/2    Nun J.                        2380            1.  Svoboda V.               2277     1/2    Šklíba M.             H  2318

   2.  Špaček P.            V   2423     1/2    Vacek M.                   2308            2.  Vedral O.                   2235     0:1    Prandstetter E.        2343

   3.  Neckář L.            V   2337     1/2    Kořínek O.               2262            3.  Klecker T.                 2170     0:1    Bernard B.                 2316

   4.  Londýn R.                2293     1:0    Döring R.                 2207            4.  Pirklová H.         H  2188     1:0    Sýkora J.                    2157

   5.  Postupa P.                2154     1:0    Novák R.                  2241            5.  Čmiko J.                     2099     0:1    Veselý T.                   2113

   6.  Munk P.                    2185     1:0    Jiruše J.                      2107            6.  Němcová K.              2049     0:1    Bednář M.            H  2117

   7.  Husárik B.                2152     1:0    Mejzlík V.           H  2108            7.  Straka V.                    2039     1:0    Smutný J.             H  2129

   8.  Musil M.                   2022     0:1    Jezbera J.                   2118            8.  Rmoutil M.               1966     +:-                                                  

                                  5.5 : 2.5                                                                        3.5 : 4.5

ŠK Zikuda Turnov "B" – TJ Spartak Sklípek Vrchlabí TJ Tourist Biomedica Říčany – Sokol Kolín

   1.  Kopal J.               H   2273     0:1    Jüptner J.                   2332            1.  Vojta T.                H  2380     0:1    Jirovský P.               2325

   2.  Vaculík M.          H   2288     1:0    Hála B.                      2279            2.  Voráček M.               2227     0:1    Moravec M.              2309

   3.  Vltavský V.              2216     1:0    Šrejber M.           H  2137            3.  Kořenová M.            2238     1/2    Brezmen P.                2131

   4.  Ďúran T.                    2185     1/2    Tejkal L.                   2108            4.  Fojtů J.                       2115     1:0    Beneš P.                    2136

   5.  Sýkora O.                  2198     1:0    Chalupecký V.        2041            5.  Fojtů P.                     2170     1:0    Kaplan D.            H  2131

   6.  Vyhnálek B.             2152     1:0    Kraus T.               H  2019            6.  Vojta P.                H  2160     0:1    Souček M.                 2160

   7.  Vacek R.              H   2139     0:1    Buchar P.            H  2026            7.  Blümel O.                  2146     1/2    Vrkota M.            H  2069

   8.  Brouček T.                1990     1:0    Zákoucká A.            2008            8.  Straka J.                     2133     0:1    Michálek F.              2141

                                  5.5 : 2.5                                                                           3 : 5

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   JOLY Lysá nad Labem B                   8    8    0    0         24     49.5   :  14.5     44

                   2.   Šachklub AD Jičín                              8    6    0    2         18     39.5   :  24.5     25

                   3.   ŠK Zikuda Turnov "B"                       8    4    2    2         14     35.5   :  28.5     28

                   4.   Sokol Kolín                                       8    4    1    3         13     33.5   :  30.5     22

                   4.   TJ Slavia Hradec Králové "B"            8    4    1    3         13     33.5   :  30.5     19

                   6.   ŠK Rapid Pardubice                            8    4    0    4         12     30.5   :  33.5     21

                   7.   SK OAZA Praha                                8    3    2    3         11     31.5   :  32.5     27

                   8.   Sokol Mladá Boleslav                         8    3    1    4         10        31   :  33        21

                   9.   ŠK Sokol Vyšehrad "C"                      8    3    1    4         10        30   :  34        21

                 10.   TJ Tourist Biomedica Říčany             8    2    0    6           6     25.5   :  38.5     19

                 11.   TJ Spartak Sklípek Vrchlabí               8    2    0    6           6        23   :  41        14

                 12.   2222 ŠK Polabiny "C"                       8    0    2    6           2        21   :  43        12

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.