Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C - 9. kolo 22.02.09

Po devátém kole 2. ligy skupina C je rozhodnuto o postupujícím do 1. ligy, kterým se již dvě kola před koncem po výhře 4,5:3,5 v Praze nad Vyšehradem C stává Lysá n/L. B. Z našich zástupců si Polabiny C zachovaly teoretickou naději na záchranu v soutěži po vítězství 5,5:2,5 v Kolíně, ale Rapid Pardubice podlehl doma Turnovu B 3:5. Další výsledky: Vrchlabí - Říčany 4:4, Hradec Králové B - OAZA 5,5:2,5, Jičín - Ml.Boleslav 3,5:4,5


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

      Sokol Kolín – 2222 ŠK Polabiny "C"       Spartak Sklípek Vrchlabí – Tourist Biomedica Říčany

   1.  Jirovský P.               2325     1/2    Efler L.                      2256            1.  Jüptner J.                   2332     1:0    Vojta T.                H  2380

   2.  Moravec M.              2309     1:0    Hostinský J.       V   2245            2.  Hála B.                       2279     1:0    Voráček M.               2227

   3.  Brezmen P.                2131     1/2    Hošek M.                  2302            3.  Špaček L.                  2177     0:1    Fojtů J.                       2115

   4.  Beneš P.                    2136     0:1    Mojžíš J.                   2203            4.  Šrejber M.            H  2137     1:0    Fojtů P.                     2170

   5.  Vinklárek O.      H   2143     0:1    Kastner O.          H  2145            5.  Štursa J.                     2160     0:1    Vojta P.                H  2160

   6.  Souček M.                 2160     0:1    Kourek J.                  2131            6.  Tejkal L.                    2108     1/2    Blümel O.                  2146

   7.  Michálek F.              2141     0:1    Mojžíš M.                 2026            7.  Buchar P.             H  2026     1/2    Straka J.                     2133

   8.  Baláček T.                 2046     1/2    Just P.                        2034            8.  Zákoucká A.             2008     0:1    Doležal R.                 2018

                                  2.5 : 5.5                                                                           4 : 4

ŠK Rapid Pardubice – ŠK Zikuda Turnov "B"    TJ Slavia Hradec Králové "B" – SK OAZA Praha

   1.  Šklíba M.            H   2318     1:0    Zelený T.                   2218            1.  Nun J.                         2380     1:0    Vedral O.                   2235

   2.  Prandstetter E.        2343     1/2    Vltavský V.              2216            2.  Vacek M.                   2308     0:1    Klecker T.                 2170

   3.  Bernard B.                 2316     1/2    Ďúran T.                    2185            3.  Kořínek O.               2262     1/2    Čmiko J.                     2099

   4.  Sýkora J.                    2157     0:1    Hácha A.                   2175            4.  Döring R.                  2207     1:0    Straka V.                    2039

   5.  Zeinert M.                 2126     0:1    Sýkora O.                 2198            5.  Novák R.                   2241     1:0    Tyle V.                       2032

   6.  Petuchov S.              2176     0:1    Vacek R.              H  2139            6.  Jiruše J.                      2107     0:1    Bílek M.                    1969

   7.  Outulný P.               2173     1:0    Brouček T.                1990            7.  Nun J.                         2311     1:0    Rmoutil M.               1966

   8.  Petráž M.             H   1957     0:1    Duda A.               H  2079            8.  Jezbera J.                    2118     +:-                                                  

                                     3 : 5                                                                           5.5 : 2.5

ŠK Sokol Vyšehrad "C" – JOLY Lysá nad Labem B Šachklub AD Jičín – Sokol Mladá Boleslav

   1.  Tichý V.                     2256     1/2    Priehoda V.        V   2361            1.  Spirin O.              C   2438     1:0    Vichnar D.                2219

   2.  Chalupa I.                 2170     0:1    Špaček P.            V   2423            2.  Vološin L.           H  2448     1/2    Vodička V.                2200

   3.  Vaněk P.                    2184     1:0    Neckář L.            V   2337            3.  Novotný J.                2172     0:1    Jaček M.               H  2184

   4.  Filipi Š.                     2072     1/2    Londýn R.                2293            4.  Duczynski M.          2125     1/2    Záhorbenský J.   H  2145

   5.  Domlátil J.                2134     1:0    Postupa P.               2154            5.  Štolc M.                     2044     1:0    Jaček M.                     2148

   6.  Doležal M.                2026     0:1    Munk P.                    2185            6.  Šnorek M.            H  2169     1/2    Horák O.                   2132

   7.  Lacina F.                   1929     1/2    Husárik B.                2152            7.  Urban Z.                    2129     0:1    Crha P.                       2103

   8.  Šneiberg K.        H   1759     0:1    Jirk A.                        2142            8.  Kohout J.                  2025     0:1    Hajný M.                   2085

                                  3.5 : 4.5                                                                        3.5 : 4.5

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   JOLY Lysá nad Labem B                   9    9    0    0         27        54   :  18        47

                   2.   Šachklub AD Jičín                              9    6    0    3         18        43   :  29        27

                   3.   ŠK Zikuda Turnov "B"                       9    5    2    2         17     40.5   :  31.5     32

                   4.   TJ Slavia Hradec Králové "B"            9    5    1    3         16        39   :  33        24

                   5.   Sokol Kolín                                       9    4    1    4         13        36   :  36        23

                   6.   Sokol Mladá Boleslav                         9    4    1    4         13     35.5   :  36.5     24

                   7.   ŠK Rapid Pardubice                            9    4    0    5         12     33.5   :  38.5     23

                   8.   SK OAZA Praha                                9    3    2    4         11        34   :  38        29

                   9.   ŠK Sokol Vyšehrad "C"                      9    3    1    5         10     33.5   :  38.5     23

                 10.   TJ Tourist Biomedica Říčany             9    2    1    6           7     29.5   :  42.5     22

                 11.   TJ Spartak Sklípek Vrchlabí               9    2    1    6           7        27   :  45        17

                 12.   2222 ŠK Polabiny "C"                       9    1    2    6           5     26.5   :  45.5     16

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.