Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C - 10. kolo 22.03.09

V desátém kole 2. ligy skupina C mají Polabiny C po výhře 5:3 nad Mladou Boleslaví i přes poslední místo v tabulce stále ještě teoretickou šanci na udržení soutěže, k sestupovým příčkám se však po vysoké prohře 6:2 v Říčanech nebezpečně přiblížil i Rapid Pardubice. Další výsledky: Lysá n/L. B - Jičín 2,5:5,5, OAZA - Vyšehrad C 4,5:3,5, Turnov B - Hradec Králové B 4,5:3,5, Kolín - Vrchlabí 2,5:5,5


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

2222 ŠK Polabiny "C" – Sokol Mladá Boleslav    JOLY Lysá nad Labem B – Šachklub AD Jičín

   1.  Hošek M.                  2302     1:0    Vodička V.               2200            1.  Neckář L.             V   2337     1/2    Spirin O.              C   2438

   2.  Mojžíš J.                    2203     1:0    Jaček M.               H  2184            2.  Londýn R.                2293     0:1    Vološin L.           H  2448

   3.  Kastner O.          H   2145     1:0    Jaček M.                    2148            3.  Postupa P.                2154     0:1    Fiala J.                        2266

   4.  Kourek J.                   2131     1:0    Vaněček S.                1997            4.  Husárik B.                2152     0:1    Novotný J.                2172

   5.  Houška B.           H   2060     1/2    Horák O.                   2132            5.  Jirk A.                        2142     1/2    Duczynski M.          2125

   6.  Mojžíš M.                 2026     0:1    Crha P.                      2103            6.  Postupa P.                2088     1/2    Dolenský M.            2088

   7.  Just P.                        2034     1/2    Hajný M.                  2085            7.  Musil M.                   2022     1:0    Štolc M.                     2044

   8.  Kastner V.                 2000     0:1    Crha O.                      2028            8.  Švondr M.                 1988     0:1    Kohout J.                  2025

                                     5 : 3                                                                           2.5 : 5.5

SK OAZA Praha – ŠK Sokol Vyšehrad "C" ŠK Zikuda Turnov "B" – TJ Slavia Hradec Králové "B"

   1.  Kubečka D.        H   2293     1/2    Tichý V.                    2256            1.  Kopal J.                H  2273     1/2    Nun J.                         2380

   2.  Svoboda V.               2277     1/2    Chalupa I.                 2170            2.  Vaculík M.          H  2288     0:1    Vacek M.                   2308

   3.  Vedral O.                   2235     1:0    Vaněk P.                   2184            3.  Vltavský V.              2216     1/2    Döring R.                  2207

   4.  Klecker T.                 2170     1/2    Filipi Š.                     2072            4.  Maršálek Z.               2284     1:0    Novák R.                   2241

   5.  Pirklová H.        H   2188     1/2    Doležal M.               2026            5.  Ďúran T.                    2185     1:0    Nun J.                         2311

   6.  Čmiko J.                     2099     1/2    Sturz O.                     2084            6.  Hácha A.                   2175     1/2    Němec Z.                    2201

   7.  Němcová K.              2049     1/2    Lacina F.                   1929            7.  Sýkora O.                  2198     0:1    Jezbera J.                    2118

   8.  Straka V.                    2039     1/2    Rut V.                        1749            8.  Vacek R.               H  2139     +:-                                                  

                                  4.5 : 3.5                                                                        4.5 : 3.5

TJ Tourist Biomedica Říčany – ŠK Rapid Pardubice Sokol Kolín – TJ Spartak Sklípek Vrchlabí

   1.  Vojta T.                H   2380     1:0    Prandstetter E.        2343            1.  Jirovský P.               2325     1/2    Jüptner J.                   2332

   2.  Voráček M.               2227     1/2    Sýkora J.                   2157            2.  Moravec M.              2309     1/2    Hála B.                       2279

   3.  Kořenová M.            2238     1:0    Petuchov S.             2176            3.  Brezmen P.                2131     0:1    Špaček L.                  2177

   4.  Fojtů J.                       2115     1:0    Veselý T.                   2113            4.  Kaplan D.            H  2131     1/2    Šrejber M.            H  2137

   5.  Fojtů P.                     2170     0:1    Bednář M.           H  2117            5.  Vrkota M.            H  2069     0:1    Štursa J.                     2160

   6.  Vojta P.               H   2160     1/2    Smutný J.             H  2129            6.  Michálek F.              2141     1/2    Tejkal L.                    2108

   7.  Pospíšil E.               2146     1:0    Outulný P.               2173            7.  Eisner M.                  2126     0:1    Chalupecký V.         2041

   8.  Říha J.                        2053     +:-                                                               8.  Baláček T.                 2046     1/2    Buchar P.             H  2026

                                     6 : 2                                                                           2.5 : 5.5

Tabulka po 10. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   JOLY Lysá nad Labem B             10    9    0    1         27     56.5   :  23.5     48

                   2.   Šachklub AD Jičín                            10    7    0    3         21     48.5   :  31.5     31

                   3.   ŠK Zikuda Turnov "B"                     10    6    2    2         20        45   :  35        35

                   4.   TJ Slavia Hradec Králové "B"          10    5    1    4         16     42.5   :  37.5     26

                   5.   SK OAZA Praha                              10    4    2    4         14     38.5   :  41.5     30

                   6.   Sokol Mladá Boleslav                       10    4    1    5         13     38.5   :  41.5     26

                   6.   Sokol Kolín                                     10    4    1    5         13     38.5   :  41.5     23

                   8.   ŠK Rapid Pardubice                          10    4    0    6         12     35.5   :  44.5     24

                   9.   ŠK Sokol Vyšehrad "C"                    10    3    1    6         10        37   :  43        23

                 10.   TJ Tourist Biomedica Říčany           10    3    1    6         10     35.5   :  44.5     27

                 11.   TJ Spartak Sklípek Vrchlabí             10    3    1    6         10     32.5   :  47.5     20

                 12.   2222 ŠK Polabiny "C"                     10    2    2    6           8     31.5   :  48.5     20

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.