Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C - 11. kolo 05.04.09

V posledním jedenáctém kole 2. ligy sk. C zvítězil Rapid Pardubice nad Kolínem 4,5:3,5, což mu zaručilo druholigovou příslušnost i pro další ročník. Polabiny C remizovaly ve Vrchlabí 4:4, což oba celky poslalo o soutěž níž, kam je doprovodí i Vyšehrad C po domácí prohře 3,5:4,5 s Turnovem B. Další výsledky: Hradec Králové B - Říčany 2,5:5,5, Vyšehrad C - Turnov B 3,5:4,5, Jičín - OAZA 4,5:3,5, Ml.Boleslav - Lysá n/L. B 4:4. Do první ligy postupuje Lysá n/L. B, soutěž opouští Polabiny C, Vyšehrad C a Vrchlabí.


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

TJ Spartak Sklípek Vrchlabí – 2222 ŠK Polabiny "C"  ŠK Rapid Pardubice – Sokol Kolín

   1.  Jüptner J.                   2332     1:0    Hostinský J.       V   2245            1.  Šklíba M.             H  2318     1/2    Jirovský P.               2325

   2.  Hála B.                       2279     1:0    Hošek M.                  2302            2.  Prandstetter E.        2343     1/2    Moravec M.              2309

   3.  Špaček L.                  2177     0:1    Mojžíš J.                   2203            3.  Bernard B.                 2316     1/2    Brezmen P.                2131

   4.  Šrejber M.           H   2137     1:0    Kastner O.          H  2145            4.  Sýkora J.                    2157     1/2    Beneš P.                    2136

   5.  Štursa J.                     2160     0:1    Kourek J.                  2131            5.  Petuchov S.              2176     1:0    Kaplan D.            H  2131

   6.  Tejkal L.                    2108     1/2    Houška B.           H  2060            6.  Veselý T.                   2113     1/2    Souček M.                 2160

   7.  Chalupecký V.         2041     0:1    Mojžíš M.                 2026            7.  Smutný J.             H  2129     1/2    Michálek F.              2141

   8.  Buchar P.            H   2026     1/2    Just P.                        2034            8.  Outulný P.               2173     1/2    Baláček T.                 2046

                                     4 : 4                                                                           4.5 : 3.5

Slavia H. Králové "B" – Tourist Biomedica Říčany ŠK Sokol Vyšehrad "C" – ŠK Zikuda Turnov "B"

   1.  Nun J.                         2380     1/2    Vojta T.                H  2380            1.  Tichý V.                     2256     1/2    Možný M.                 2375

   2.  Vacek M.                   2308     0:1    Voráček M.               2227            2.  Chalupa I.                 2170     0:1    Kopal J.                H  2273

   3.  Kořínek O.               2262     1/2    Kořenová M.           2238            3.  Vaněk P.                    2184     1/2    Zelený T.                   2218

   4.  Döring R.                  2207     1:0    Fojtů J.                      2115            4.  Filipi Š.                     2072     1:0    Vltavský V.              2216

   5.  Novák R.                   2241     0:1    Vojta P.               H  2160            5.  Domlátil J.                2134     1/2    Maršálek Z.               2284

   6.  Jiruše J.                      2107     0:1    Blümel O.                 2146            6.  Doležal M.                2026     0:1    Ďúran T.                    2185

   7.  Nun J.                         2311     1/2    Straka J.                     2133            7.  Sturz O.                     2084     1/2    Hácha A.                   2175

   8.  Mejzlík V.           H   2108     0:1    Pospíšil E.               2146            8.  Lacina F.                   1929     1/2    Vacek R.               H  2139

                                  2.5 : 5.5                                                                        3.5 : 4.5

     Šachklub AD Jičín – SK OAZA Praha           Sokol Mladá Boleslav – JOLY Lysá nad Labem B

   1.  Spirin O.             C   2438     1:0    Němcová K.        H  2369            1.  Řehořek M.         H  2329     1/2    Londýn R.                2293

   2.  Vološin L.          H   2448     1:0    Svoboda V.              2277            2.  Vichnar D.                2219     1/2    Postupa P.                2154

   3.  Meduna E.          H   2469     0:1    Vedral O.                  2235            3.  Vodička V.                2200     1/2    Munk P.                    2185

   4.  Fiala J.                        2266     1:0    Klecker T.                 2170            4.  Záhorbenský J.   H  2145     1/2    Husárik B.                2152

   5.  Novotný J.                2172     1/2    Forman M.                2062            5.  Jaček M.                     2148     1/2    Jirk A.                        2142

   6.  Duczynski M.          2125     0:1    Němcová K.             2049            6.  Horák O.                   2132     1/2    Postupa P.                2088

   7.  Dolenský M.            2088     0:1    Straka V.                   2039            7.  Crha P.                       2103     1/2    Musil M.                   2022

   8.  Urban Z.                    2129     1:0    Rmoutil M.               1966            8.  Hajný M.                   2085     1/2    Švondr M.                 1988

                                  4.5 : 3.5                                                                           4 : 4

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   JOLY Lysá nad Labem B             11    9    1    1         28     60.5   :  27.5     48

                   2.   Šachklub AD Jičín                            11    8    0    3         24        53   :  35        35

                   3.   ŠK Zikuda Turnov "B"                     11    7    2    2         23     49.5   :  38.5     37

                   4.   TJ Slavia Hradec Králové "B"          11    5    1    5         16        45   :  43        27

                   5.   ŠK Rapid Pardubice                          11    5    0    6         15        40   :  48        25

                   6.   Sokol Mladá Boleslav                       11    4    2    5         14     42.5   :  45.5     26

                   7.   SK OAZA Praha                              11    4    2    5         14        42   :  46        33

                   8.   Sokol Kolín                                     11    4    1    6         13        42   :  46        23

                   9.   TJ Tourist Biomedica Říčany           11    4    1    6         13        41   :  47        31

                 10.   TJ Spartak Sklípek Vrchlabí      11    3    2    6         11     36.5   :  51.5     23

                 11.   ŠK Sokol Vyšehrad "C"              11    3    1    7         10     40.5   :  47.5     24

                 12.   2222 ŠK Polabiny "C"                 11    2    3    6           9     35.5   :  52.5     23

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.