Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina D - 9. kolo 22.02.09

V devátém kole 2. ligy skupina D se Vysoké Mýto udrželo v čele po výhře 5:3 ve Znojmě, Bohemia Pardubice přivezla 3 body z Brna za výhru 4,5:3,5 nad Durasem B, již demotivované Polabiny B rychle zplichtily zápas s Třebíčí B 4:4 a Zaječice nestačily v Jihlavě na místní rezervu a podlehly jí 6,5:1,5. Další výsledky: Žďár n/S. - Ořechov 1:7, Třebíč A - Kuřim 5,5:2,5


2

2.Liga D 08-09                  Kolo č. 9                                  22. 2.2009      

SPgŠ+G Znojmo A

3 - 5

ŠK Vysoké Mýto

Dočekal Jan

Riška Lubomír

x

Jirásek Pavel

Dobeš Oldřich

0 : 1

Kosek Jiří

Dočekal Jan

1 : 0

Sabol Marian

Švanda Josef

x

Doseděl Jiří

Fojtík Tomáš

x

Řezníček Jan

Talpa Pavel

0 : 1

Trhal Tomáš

Dvořák Libor

x

Němec Pavel

Voborný David

0 : 1

Trhal Michal

2222 ŠK  Polabiny B

4 - 4

ŠK Caissa Třebíč B

Novotný Michal

Novotný Michal

x

Čížek Antonín

Trojan Luboš

x

Bradáč Roman

Jedlička Aleš

x

Červený Martin

Šilar Lubomír

x

Ciešlak Leszek

Bujnoch Radek

x

Švanda Pavel

Kastner Kamil

x

Michálek Miroslav

Navrátil František

x

Kratochvíl Josef

Nešpůrek Petr

x

Huňáček Jaroslav

TJ Žďár n. Sázavou A

1 - 7

Pila Ořechov A

Pavliš Jaromír

Krondráf Karel

0 : 1

Vyskočil Neklan

Siebenbürger V

x

Bureš Vít

Vašut Karel

0 : 1

Nehybka Jiří

Svoboda Ivo

0 : 1

Holemář David

Večeřa Pavel

0 : 1

Skácelík Petr

Pavliš Jaromír

x

Nový Martin

Celý Jaroslav

0 : 1

Číp Dalibor

Matýsek Alois

0 : 1

Kubíček Pavel

Duras BVK-Královo Pole B

3,5 - 4,5

ŠK Bohemia Pardubice A

Hyrš Martin

Donnert Milan

0 : 1

Pisk Petr

Hyrš Martin

x

Zelenka Jaroslav

Schwarz Milan

0 : 1

Shilov Sergej

Fencl Václav

x

Laušman Petr

Švihel Karel

x

Novák Aleš

Říha Otmar

1 : 0

Daněk Pavel

Žabenský Jar

0 : 1

Vodička Pavel

Fuchs Stanislav

1 : 0

Třasák Ondřej

ŠK Gordic Jihlava B

6,5 - 1,5

TJ Sokol Zaječice A

Pátek Ladislav

Píza Vlastimil

1 : 0

Vařejčko Josef

Jelínek Václav

1 : 0

Hájek Lukáš

Karásek Lukáš

x

Hájek Jiří

Motáček Vl

x

Šmíd Jaroslav

Kozlíček Lub

x

Fiedler Bedřich

Hodač Pavel

1 : 0

Hromádko Martin

Vala Filip

1 : 0

Jedlička Luboš

Vincze Roman

1 : 0

Hájek Jaroslav

ŠK Caissa Třebíč A

5,5 - 2,5

ŠK Kuřim KME-DDM A

Buchníček Petr

Buchníček Petr

1 : 0

Košata Jan

Daněk Libor

1 : 0

Krejčí Dalibor

Bednář Jaromír

x

Sládek Vladislav

Tesař Jan

x

Kudláček Jaroslav

Sedláček Oldřich

x

Majer Jiří

Milostný Miloš

1 : 0

Krupica Pavel

Bělohlávek Petr

1 : 0

Kudla Vladimír

Zachariáš Mir

0 : 1

Olšovský Josef

 

 

 

 

 

 

1

ŠK Vysoké Mýto

9

8

0

1

24

45

2

Pila Ořechov A

8

7

0

1

21

45

3

2222 ŠK  Polabiny B

9

6

1

2

19

46

4

ŠK Gordic Jihlava B

9

6

0

3

18

41

5

ŠK Caissa Třebíč B

8

4

2

2

14

36,5

6

TJ Sokol Zaječice A

9

4

1

4

13

33

7

TJ Žďár n. Sázavou A

9

4

0

5

12

33,5

8

ŠK Bohemia Pardubice A

9

4

0

5

12

32,5

9

ŠK Caissa Třebíč A

9

3

0

6

9

31,5

10

SPgŠ+G Znojmo A

9

3

0

6

9

31

11

ŠK Kuřim KME-DDM A

9

1

0

8

3

25

12

ŠK Duras BVK-Královo Pole B

9

1

0

8

3

24

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.