Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina D - 10. kolo 22.03.09

V desátém kole 2.ligy skupina D zvítězilo Vysoké Mýto nad Kuřimí těsně 4,5:3,5 a stále se dělí o první příčku tabulky. Zaječice zplichtily zápas s Třebíčí A 4:4 osmi remizami stejně jako Bohemia Pardubice s Jihlavou B, takže jediným naším družstvem bez bodového zisku se v tomto kole stalo družstvo Polabiny B, které si v nekompletní sestavě přivezlo ze Znojma výprask v hodnotě 6,5:1,5. Další výsledky: Ořechov - Duras B 6:2, Třebíč B - Žďár n/S. 4:4 (rovněž osmi remizami), dohrávka 6. kola Ořechov - Třebíč B 5,5:2,5.


  2.Liga D 08-09                  Kolo č. 10                                 22.3.2009     

ŠK Vysoké Mýto

4,5 - 3,5

ŠK Kuřim KME-DDM A

Sabol Marian

Jirásek Pavel

1 : 0

Košata Jan

Kosek Jiří

x

Křena Bohuslav

Sabol Marian

x

Gubáš Jan

Doseděl Jiří

0 : 1

Kudla Vladimír

Řezníček Jan

x

Sládek Vladislav

Trhal Tomáš

x

Krupica Pavel

Němec Pavel

1 : 0

Majer Jiří

Ptáček Luboš

x

Rubeš Pavel

TJ Sokol Zaječice A

4 - 4

ŠK Caissa Třebíč A

Hájek Jaroslav

Vařejčko Josef

x

Bednář Jaromír

Hájek Lukáš

x

Uher Vladimír

Hájek Jiří

x

Sedláček Oldřich

Šmíd Jaroslav

x

Milostný Miloš

Fiedler Bedřich

x

Beťko Lubomír

Hájek Jaroslav

x

Cabejšek Jaroslav

Jedlička Luboš

x

Tesař Jan

Konrád František

x

Sedlák Josef

ŠK Bohemia Pardubice A

4 - 4

ŠK Gordic Jihlava B

Laušman Petr

Pisk Petr

x

Píza Vlastimil

Laušman Petr

x

Brychta David

Novák Aleš

x

Karásek Lukáš

Daněk Pavel

x

Běloušek Michal

Vodička Pavel

x

Šenkýř Vladimír

Třasák Ondřej

x

Jelínek Václav

Zelenka Jaroslav

x

Vala Filip

Makeš Martin

x

Vincze Roman

Pila Ořechov A

6 - 2

ŠK Duras BVK  B

Kubíček Pavel

Vyskočil Neklan

1 : 0

Donnert Milan

Číp Dalibor

0 : 1

Fuchs Luděk

Smištík Milan

x

Holušová Táňa

Bureš Vít

1 : 0

Hyrš Martin

Nehybka Jiří

1 : 0

Žabenský Jaroslav

Nový Martin

1 : 0

Fencl Václav

Skácelík Petr

1 : 0

Pekárková Eva

Kubíček Pavel

x

Vojáček Zdeněk

ŠK Caissa Třebíč B

4 - 4

TJ Žďár n. Sázavou A

Harasimovič Petr

Čížek Antonín

x

Krondráf Karel

Bradáč Roman

x

Fišar Josef

Červený Martin

x

Vašut Karel

Moučka Jiří H

x

Bukáček Lubomír

Švanda Pavel

x

Večeřa Pavel

Ciešlak Leszek

x

Svoboda Ivo

Kratochvíl Josef

x

Siebenbürger Vl

Michálek Mir

x

Pavliš Jaromír

SPgŠ+G Znojmo A

6,5 - 1,5

2222 ŠK  Polabiny B

Dočekal Jan

Riška Lubomír

1 : 0

Novotný Michal

Dobeš Oldřich

1 : 0

Trojan Luboš

Dočekal Jan

1 : 0

Jedlička Aleš

Švanda Josef

x

Šilar Lubomír

Schirmbeck H C

1 : 0

Bujnoch Radek

Mikulů Lukáš

1 : 0

Nešpůrek Petr

Fojtík Tomáš

0 : 1

Navrátil František

Talpa Pavel

1k0

-

 

 

 

 

 

 

1

Pila Ořechov A

10

9

0

1

27

56,5

41

2

ŠK Vysoké Mýto

10

9

0

1

27

49,5

27

3

2222 ŠK  Polabiny B

10

6

1

3

19

47,5

32

4

ŠK Gordic Jihlava B

10

6

1

3

19

45

26

5

ŠK Caissa Třebíč B

10

4

3

3

15

43

24

6

TJ Sokol Zaječice A

10

4

2

4

14

37

18

7

TJ Žďár n. Sázavou A

10

4

1

5

13

37,5

15

8

ŠK Bohemia Pardubice A

10

4

1

5

13

36,5

17

9

SPgŠ+G Znojmo A

10

4

0

6

12

37,5

24

10

ŠK Caissa Třebíč A

10

3

1

6

10

35,5

14

11

ŠK Kuřim KME-DDM A

10

1

0

9

3

28,5

13

12

ŠK Duras BVK-Královo Pole B

10

1

0

9

3

26

13

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.