Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina D - 11. kolo 05.04.09

Dramatické poslední jedenácté kolo 2. ligy sk. D rozhodlo o tom, že postupujícím do 1. ligy se stalo družstvo Vysokého Mýta - Blahopřejeme !!! O jeho prvenství rozhodla těsná výhra v Pardubicích nad Polabinami B 4,5:3,5, když dosavadní lídr soutěže Ořechov ztratil 2 body v Jihlavě za remizu 4:4 s B družstvem místního Gordicu. Na druhém pólu tabulky však Bohemia Pardubice nestačila v Třebíči na místní A družstvo a soutěž po prohře 5,5:2,5 opouští. Náš poslední zástupce Zaječice s přehledem zvítězily v Kuřimi 6,5:1,5. Další výsledky: Žďár n/S. - Znojmo 4:4, Duras B - Třebíč B 2,5:5,5. Vítězem a postupujícím je tedy Vysoké Mýto, sestupují Bohemia Pardubice, Kuřim a Duras Brno B.


2

2.Liga  D 08-09              Kolo č.11                                5.4.2009

 

2222 ŠK  Polabiny B

3,5 - 4,5

ŠK Vysoké Mýto

Novotný Michal

Novotný Michal

x

Jirásek Pavel

Navrátil Fr

x

Hrubeš Pavel

Jedlička Aleš

0 : 1

Sabol Marian

Trojan Luboš

x

Kosek Jiří

Šťastný Jan

1 : 0

Řezníček Jan

Čižinský Petr

x

Trhal Tomáš

Efler David

0 : 1

Němec Pavel

Nešpůrek Petr

x

Trhal Michal

TJ Žďár n. Sázavou A

4 - 4

SPgŠ+G Znojmo A

Benák Jaroslav

Krondráf Karel

x

Riška Lubomír

Fišar Josef

x

Dobeš Oldřich

Vašut Karel

x

Dočekal Jan

Bílek Roman

x

Švanda Josef

Večeřa Pavel

x

Fojtík Tomáš

Bukáček Lub

x

Molík Zdeněk

Celý Jaroslav

x

Dvořák Libor

Svoboda Ivo

x

Mikulů Lukáš

Duras BVK-Královo Pole B

2,5 - 5,5

ŠK Caissa Třebíč B

Hyrš Martin

Holušová Táňa

x

Čížek Antonín

Fuchs Luděk

x

Bradáč Roman

Schwarz Milan

0 : 1

Červený Martin

Fencl Václav

x

Moučka Jiří H

Žabenský Jar

x

Švanda Pavel

Říha Otmar

x

Ciešlak Leszek

Pekárková Eva

0 : 1

Kratochvíl Josef

Fuchs Stanislav

0 : 1

Michálek Miroslav

ŠK Gordic Jihlava B

4 - 4

Pila Ořechov A

Pátek Ladislav

Píza Vlastimil

x

Vyskočil Neklan

Hába Zdeněk

x

Číp Dalibor

Karásek Lukáš

x

Smištík Milan

Brychta David

1 : 0

Bureš Vít

Šenkýř Vladimír

1 : 0

Nehybka Jiří

Jelínek Václav

0 : 1

Nový Martin

Kozlíček Lub

0 : 1

Skácelík Petr

Vincze Roman

x

Messerschmidt St

ŠK Caissa Třebíč A

5,5 - 2,5

ŠK Bohemia Pardubice A

Harasimovič Petr

Buchníček Petr

x

Pisk Petr

Daněk Libor

x

Laušman Petr

Bednář Jaromír

0 : 1

Shilov Sergej

Škaroupka Jiří

1 : 0

Daněk Pavel

Sedláček Oldřich

x

Novák Aleš

Tesař Jan

1 : 0

Třasák Ondřej

Bělohlávek Petr

1 : 0

Vodička Pavel

Uher Vladimír

1 : 0

Nadrchal Tomáš

ŠK Kuřim KME-DDM A

1,5 - 6,5

TJ Sokol Zaječice A

Majer Jiří

Košata Jan

0 : 1

Vařejčko Josef

Kudla Vladimír

0 : 1

Hájek Lukáš

Sládek Vladislav

x

Hájek Jiří

Krejčí Dalibor

0 : 1

Šmíd Jaroslav

Majer Jiří

0 : 1

Fiedler Bedřich

Kudláček Jar

0 : 1

Jelínek Milan

Křena Bohuslav

0 : 1

Jedlička Luboš

Krupica Pavel

1 : 0

Konrád František

 

Konečné pořadí

1

ŠK Vysoké Mýto

11

10

0

1

30

54

2

Pila Ořechov A

11

9

1

1

28

60,5

3

ŠK Gordic Jihlava B

11

6

2

3

20

49

4

2222 ŠK  Polabiny B

11

6

1

4

19

51

5

ŠK Caissa Třebíč B

11

5

3

3

18

48,5

6

TJ Sokol Zaječice A

11

5

2

4

17

43,5

7

TJ Žďár n. Sázavou A

11

4

2

5

14

41,5

8

SPgŠ+G Znojmo A

11

4

1

6

13

41,5

9

ŠK Caissa Třebíč A

11

4

1

6

13

41

10

ŠK Bohemia Pardubice A

11

4

1

6

13

39

11

ŠK Kuřim KME-DDM A

11

1

0

10

3

30

12

ŠK Duras BVK-Královo Pole B

11

1

0

10

3

28,5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.