Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
ELO FIDE k 1.4.2009 02.04.09

K 1.4.2009 byly zveřejněna nejnovější listina ELO FIDE, přičemž v krajském měřítku je na ní zařazeno stále 159 aktivních hráčů. V listině dosud nejsou zahrnuty partie ze soutěží družstev, které zohlední až červencová listina.


Poř. Příjmení a jméno Narozen(a) FIDE Šachový oddíl/klub
1 Votava Jan 29.11.1974 2542 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Mirumian Viguen 29.9.1977 2512 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3 Petr Martin 23.8.1988 2460 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4 Bernášek Jan 31.5.1986 2443 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
5 Sabol Marian 18.8.1966 2361 ŠK Vysoké Mýto
6 Stehno Pavel 10.10.1983 2351 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
7 Červený Martin 28.9.1983 2347 2222 ŠK Polabiny
8 Prandstetter Eduard 15.12.1948 2343 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
9 Roško Luboš 19.4.1987 2317 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
10 Bernard Borek 16.4.1982 2316 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
11 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 2309 TJ Sokol Zaječice
12 Jedlička Aleš 5.2.1972 2306 2222 ŠK Polabiny
13 Hošek Milan 21.7.1971 2302 2222 ŠK Polabiny
14 Tůma Jiří 6.11.1986 2277 TJ ŠO a DDM Chrudim
15 Jirásek Pavel 31.5.1985 2277 ŠK Vysoké Mýto
16 Pačovský Jiří 1.7.1959 2268 2222 ŠK Polabiny
17 Navrátil František 7.5.1943 2262 2222 ŠK Polabiny
18 Efler Lukáš 30.3.1974 2256 2222 ŠK Polabiny
19 Novotný Michal 26.4.1978 2254 2222 ŠK Polabiny
20 Pokorný Tomáš 22.10.1969 2245 TJ Lanškroun
21 Hostinský Jiří 3.9.1955 2245 2222 ŠK Polabiny
22 Hlavnička Jiří 17.10.1970 2245 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
23 Bujnoch Radek 15.4.1978 2243 TJ ŠO a DDM Chrudim
24 Řezníček Jan 22.1.1958 2239 ŠK Vysoké Mýto
25 Němec Pavel 14.12.1956 2234 TJ ŠO a DDM Chrudim
26 Šťastný Jan 15.11.1979 2234 2222 ŠK Polabiny
27 Efler David 1.5.1972 2222 2222 ŠK Polabiny
28 Vařejčko Josef 13.9.1964 2218 TJ Sokol Zaječice
29 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 2215 2222 ŠK Polabiny
30 Šír Zbyněk 7.9.1971 2204 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
31 Hlaváček Robert 6.4.1975 2201 TJ ŠO a DDM Chrudim
32 Jarábek Vratislav 12.4.1980 2198 TJ ŠO a DDM Chrudim
33 Pošta Petr 23.9.1983 2197 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
34 Hájek Jiří 22.4.1952 2190 TJ Sokol Zaječice
35 Petuchov Sergej 21.8.1954 2176 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
36 Outulný Pavel 23.1.1959 2173 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
37 Onderek David 26.7.1970 2171 TJ ŠO a DDM Chrudim
38 Šustr Jaromír 2.9.1951 2169 TJ Sokol Zaječice
39 Šilar Lubomír 10.2.1954 2168 2222 ŠK Polabiny
40 Sýkora Josef 16.3.1946 2158 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
41 Volf Jaroslav 26.6.1944 2151 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
42 Hrubeš Pavel 12.1.1971 2147 TJ Lanškroun
43 Šmajzr Martin 6.3.1970 2147 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
44 Černý Karel 15.5.1937 2146 TJ Jablonné nad Orlicí
45 Šimek Jan 4.7.1989 2141 TJ Lokomotiva Česká Třebová
46 Komárek David 20.7.1976 2138 TJ ŠO a DDM Chrudim
47 Kourek Josef 25.3.1965 2131 2222 ŠK Polabiny
48 Kastner Oldřich 9.2.1961 2130 TJ Štefanydes Polička
49 Zeinert Michal 15.9.1989 2126 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
50 Holásek Pavel 11.7.1972 2125 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
51 Korol Jiří 19.3.1961 2123 2222 ŠK Polabiny
52 Mareš Petr 25.12.1955 2122 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
53 Vodička Pavel 5.3.1970 2118 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
54 Lorenc Oldřich 19.11.1955 2115 TJ Štefanydes Polička
55 Veselý Tomáš 5.1.1971 2113 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
56 Hájek Lukáš 9.7.1983 2109 TJ Sokol Zaječice
57 Makeš Martin 9.3.1962 2098 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
58 Hurt Lukáš 4.6.1984 2096 TJ Lokomotiva Česká Třebová
59 Šebesta Petr 11.4.1971 2092 2222 ŠK Polabiny
60 Černý Jan 7.8.1957 2091 2222 ŠK Polabiny
61 Trojan Luboš 23.11.1942 2088 2222 ŠK Polabiny
62 Komárková Magdaléna 10.8.1977 2087 TJ Štefanydes Polička
63 Krys Jaromír 29.1.1965 2083 TJ ŠO a DDM Chrudim
64 Kosek Jiří 17.8.1960 2083 ŠK Vysoké Mýto
65 Jelínek Milan 25.4.1960 2082 TJ Sokol Zaječice
66 Petrovič Pavel 6.1.1969 2074 TJ ŠO a DDM Chrudim
67 Pečinka Martin 16.9.1990 2072 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
68 Novák Aleš 28.9.1978 2068 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
69 Trhal Tomáš 19.12.1980 2064 ŠK Vysoké Mýto
70 Ptáček Luboš 9.4.1975 2061 ŠK Vysoké Mýto
71 Houška Bronislav 2.1.1980 2060 TJ Štefanydes Polička
72 Kotva Milan 20.1.1948 2055 TJ Lokomotiva Česká Třebová
73 Škeřík Karel 1.8.1956 2052 TJ Jiskra Litomyšl
74 Zeman Martin 10.1.1975 2051 TJ Jiskra Litomyšl
75 Vávra Radim 15.7.1972 2050 2222 ŠK Polabiny
76 Laušman Petr 22.10.1969 2050 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
77 Kokeš Bohuslav 3.7.1968 2048 TJ ŠO a DDM Chrudim
78 Kouba Petr 31.12.1966 2046 2222 ŠK Polabiny
79 Kylar Pavel 18.12.1954 2037 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
80 Just Pavel 13.8.1947 2034 2222 ŠK Polabiny
81 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 2033 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
82 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961 2033 SK Žamberk
83 Zeman Arnošt 16.4.1957 2028 TJ Štefanydes Polička
84 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 2028 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
85 Vobořil Pavel 27.11.1941 2026 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
86 Mojžíš Martin 2.7.1972 2026 2222 ŠK Polabiny
87 Borek Pavel 18.2.1963 2016 TJ Lokomotiva Česká Třebová
88 Belobrad Ivan 30.5.1966 2011 SK Žamberk
89 Skokan Jan 2.9.1982 2011 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
90 Hromádko Martin 16.11.1979 2006 TJ Sokol Zaječice
91 Vondra Lukáš 9.12.1990 2005 TJ Lokomotiva Česká Třebová
92 Müller Petr 12.2.1985 2005 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
93 Daněk Pavel 2.3.1962 2004 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
94 Zeman Ladislav 29.10.1944 2003 TJ Jiskra Litomyšl
95 Kastner Vojtěch 21.4.1989 2000 2222 ŠK Polabiny
96 Švub Jan 13.4.1953 1996 TJ Štefanydes Polička
97 Karaba David 10.3.1987 1991 2222 ŠK Polabiny
98 Poslušný Martin 22.12.1975 1985 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 Mazura Tomáš 29.7.1978 1983 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
100 Pekař Václav 30.3.1986 1974 TJ Jiskra Litomyšl
101 Petruň Milan 9.3.1980 1974 TJ Lanškroun
102 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1969 TJ Sokol Zaječice
103 Hon Jiří 18.7.1958 1966 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
104 Matouš Radek 28.6.1976 1965 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
105 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1962 TJ Jiskra Litomyšl
106 Lipavský Dušan 3.2.1968 1961 ŠK Vysoké Mýto
107 Kastner Kamil 30.4.1986 1960 2222 ŠK Polabiny
108 Havrlík Pavel 21.1.1944 1960 SK Žamberk
109 Linhart Jan 6.4.1987 1958 TJ CHS Chotěboř
110 Papáček Miloš 20.1.1960 1957 TJ Spartak OEZ Letohrad
111 Petráž Martin 28.1.1991 1956 TJ Lokomotiva Česká Třebová
112 Pačovský Martin 3.11.1982 1954 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
113 Čižinský Petr 26.2.1995 1953 2222 ŠK Polabiny
114 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1951 ŠO DDM Hlinsko
115 Zámečník Bohumír 10.7.1932 1950 SK Žamberk
116 Beneš Milan 23.8.1991 1944 ŠK Vysoké Mýto
117 Česenek Jiří 25.7.1954 1942 TJ Sokol Zaječice
118 Blaško Štěpán 22.6.1987 1924 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
119 Šilar Ladislav 17.6.1949 1923 TJ Lanškroun
120 Veselý Petr 23.10.1979 1922 TJ Spartak OEZ Letohrad
121 Hanus Michal 30.1.1989 1922 TJ ŠO a DDM Chrudim
122 Půlpán Jakub 2.6.1998 1922 TJ ŠO a DDM Chrudim
123 Kosek Marek 22.4.1993 1919 ŠK Vysoké Mýto
124 Dvořák Eduard 6.2.1953 1914 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
125 Řehák Jiří 27.3.1950 1909 TJ Spartak OEZ Letohrad
126 Mrha Jan 17.9.1924 1907 TJ ŠO a DDM Chrudim
127 Zvěřina Jan 7.7.1966 1902 TJ CHS Chotěboř
128 Horáček Michal 5.6.1990 1896 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
129 Bartošová Lucie 21.10.1989 1886 TJ Jiskra Litomyšl
130 Provazník Jiří 3.3.1966 1883 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
131 Krmenčík Roman 15.1.1964 1881 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
132 Zámečník Jan 24.1.1990 1878 TJ ŠO a DDM Chrudim
133 Vavroušek Petr 14.7.1942 1872 TJ Spartak Choceň
134 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1868 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
135 Michlian Štefan 1.4.1989 1866 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
136 Šimek Zdeněk 14.2.1988 1852 TJ Lokomotiva Česká Třebová
137 Bartoš Karel 1.11.1982 1850 ŠK Svitavy
138 Starý Lukáš 14.9.1982 1845 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
139 Bauer Jindřich 12.1.1985 1839 2222 ŠK Polabiny
140 Kapoun Milan 9.7.1963 1834 TJ Jiskra Litomyšl
141 Kraus Ondřej 21.8.1993 1820 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
142 Janeček Václav 26.10.1984 1808 TJ Spartak OEZ Letohrad
143 Palla Stanislav 10.8.1946 1804 ŠK KRČMA - VENZARA Lanškroun
144 Halbrštát David 4.11.1989 1799 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
145 Janko Jan 16.5.1959 1791 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
146 Mareš Jan 13.10.1994 1780 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
147 Pour Břetislav 31.5.1954 1774 TJ CHS Chotěboř
148 Hrnčiarik Karel 19.5.1981 1773 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
149 Motáček Jan 22.4.1939 1770 TJ Jiskra Litomyšl
150 Tobiška Jaroslav 6.4.1941 1756 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
151 Sabolová Kristýna 6.3.1995 1740 ŠK Vysoké Mýto
152 Vorel Bohuslav 16.1.1961 1739 2222 ŠK Polabiny
153 Taslar Karel 21.11.1953 1691 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
154 Marek Michal 22.12.1993 1682 TJ Lanškroun
155 Zeman Arnošt 9.8.1985 1656 TJ Štefanydes Polička
156 Zoubek David 26.8.1993 1655 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
157 Liduch Filip 17.5.1997 1622 2222 ŠK Polabiny
158 Petružálek Radim 14.11.1990 1615 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
159 Mácha Martin 25.2.1967 1511 Sokol Lázně Bohdaneč

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.