Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - 5. dvoukolo 22.03.09

Poslední páté dvoukolo Extraligy ŠSČR rozhodlo o vítězi i sestupujících, když Mistrem ČR se po vítězsví 4,5:3,5 v přímém souboji s Novým Borem stala Mahrla Praha ! Náš zástupce RC Sport Pardubice po sobotním vítězství 6,5:1,5 nad Třincem A a vysokém nedělním vítězství 7,5:0,5 nad Třincem B získal celkově třetí místo !! Na opačném pólu tabulky se k již jasnému sestupujícímu Třinci B přidalo družstvo Poštovní spořitelny Praha.


TŽ Třinec A   RC Sport Pardubice
Mišta Alexander 2539 0 - 1 2613 Kempinski Robert
Murdzia Piotr 2481 ½ - ½ 2542 Votava Jan
Plát Vojtěch 2398 0 - 1 2491 Bernášek Jan
Langner Ladislav 2363 0 - 1 2451 Petr Martin
Walek Milan 2344 0 - 1 2510 Heberla Bartolomiej
Sikora-Lerch Jan 2235 0 - 1 2351 Stehno Pavel
Frolík Martin 2231 1 - 0 2508 Mirumian Viguen
Sikora Jan 2241 0 - 1 2387 Roško Luboš
  :  
RC Sport Pardubice   TŽ Třinec B
Kempinski Robert 2613 1 - 0 2353 Červený Petr
Votava Jan 2542 ½ - ½ 2378 Jurčík Marián
Bernášek Jan 2491 1 - 0 2352 Jurčík Martin
Petr Martin 2451 1 - 0 2286 Růžička Petr
Heberla Bartolomiej 2510 1 - 0 2298 Babula Milan
Stehno Pavel 2351 1 - 0 2293 Worek Joanna
Mirumian Viguen 2508 1 - 0 2217 Pertlová Soňa
Roško Luboš 2387 1 - 0 2219 Kocián Karel
  : ½  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK Mahrla Praha 10 0 1 30 59.0 40
2. 1. Novoborský ŠK 8 2 1 26 58.0 37
3. RC Sport Pardubice 7 2 2 23 53.0 38
4. A64 VALOZ Grygov 7 1 3 22 49.5 26
5. BŠŠ Frýdek-Místek 6 1 4 19 47.5 26
6. ŠK SK Zlín 5 1 5 16 44.5 24
7. ŠK GEOFIN Ostrava 4 1 6 13 46.0 25
8. ŠK Zikuda Turnov 4 0 7 12 42.5 19
9. TJ Bohemians Praha 4 0 7 12 36.0 18
10. TŽ Třinec A 3 1 7 10 38.5 19
11. Space" Poštovní spořitelna" 3 0 8 9 33.5 21
12. TŽ Třinec B 0 1 10 1 20.0 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.