Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
ELO FIDE k 1.7.2009 01.07.09

K 1. červenci 2009 byla zveřejněna nejčerstvější listina ELO FIDE, na níž je v našem kraji již 177 aktivních hráčů. V listině jsou již zohledněny všechny výsledky, docílené k tomuto dni.


Poř. Jméno hráče Narozen VT FIDE Oddíl
1 Votava Jan 29.11.1974 GM 2561  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Mirumian Viguen 29.9.1977 GM 2506  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3 Petr Martin 23.8.1988 IM 2478  2222 ŠK Polabiny
4 Bernášek Jan 31.5.1986 IM 2470  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
5 Červený Martin 28.9.1983 FM 2380  2222 ŠK Polabiny
6 Sabol Marian 18.8.1966 FM 2364  ŠK Vysoké Mýto
7 Stehno Pavel 10.10.1983 M 2363  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
8 Bernard Borek 16.4.1982 M 2337  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
9 Prandstetter Eduard 15.12.1948 IM 2327  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
10 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 FM 2306  TJ Sokol Zaječice
11 Novotný Michal 26.4.1978 M 2300  2222 ŠK Polabiny
12 Roško Luboš 19.4.1987 FM 2292  2222 ŠK Polabiny
13 Tůma Jiří 6.11.1986 M 2288  TJ ŠO a DDM Chrudim
14 Jedlička Aleš 5.2.1972 FM 2270  2222 ŠK Polabiny
15 Vařejčko Josef 13.9.1964 M 2267  TJ Sokol Zaječice
16 Jirásek Pavel 31.5.1985 KM 2265  ŠK Vysoké Mýto
17 Pačovský Jiří 1.7.1959 M 2263  2222 ŠK Polabiny
18 Němec Pavel 14.12.1956 M 2259  TJ ŠO a DDM Chrudim
19 Hošek Milan 21.7.1971 FM 2258  2222 ŠK Polabiny
20 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 FM 2257  2222 ŠK Polabiny
21 Pokorný Tomáš 22.10.1969 M 2253  TJ Lanškroun
22 Hlavnička Jiří 17.10.1970 FM 2241  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
23 Navrátil František 7.5.1943 KM 2240  2222 ŠK Polabiny
24 Hostinský Jiří 3.9.1955 KM 2232  2222 ŠK Polabiny
25 Efler Lukáš 30.3.1974 M 2229  2222 ŠK Polabiny
26 Hlaváček Robert 6.4.1975 KM 2229  TJ ŠO a DDM Chrudim
27 Šťastný Jan 15.11.1979 KM 2223  2222 ŠK Polabiny
28 Šír Zbyněk 7.9.1971 KM 2219  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
29 Efler David 1.5.1972 KM 2206  2222 ŠK Polabiny
30 Jarábek Vratislav 12.4.1980 KM 2205  TJ ŠO a DDM Chrudim
31 Řezníček Jan 22.1.1958 KM 2198  ŠK Vysoké Mýto
32 Bujnoch Radek 15.4.1978 KM 2196  TJ ŠO a DDM Chrudim
33 Onderek David 26.7.1970 KM 2190  TJ ŠO a DDM Chrudim
34 Pošta Petr 23.9.1983 KM 2189  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
35 Šilar Lubomír 10.2.1954 KM 2183  2222 ŠK Polabiny
36 Hájek Jiří 22.4.1952 KM 2178  TJ Sokol Zaječice
37 Hrubeš Pavel 12.1.1971 KM 2175  TJ Lanškroun
38 Petuchov Sergej 21.8.1954 KM 2173  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
39 Šustr Jaromír 2.9.1951 KM 2169  TJ Sokol Zaječice
40 Šimek Jan 4.7.1989 KM 2168  TJ Lokomotiva Česká Třebová
41 Veselý Tomáš 5.1.1971 KM 2166  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
42 Šmajzr Martin 6.3.1970 KM 2156  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
43 Komárek David 20.7.1976 KM 2152  TJ ŠO a DDM Chrudim
44 Zeinert Michal 15.9.1989 KM 2152  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
45 Volf Jaroslav 26.6.1944 KM 2151  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
46 Outulný Pavel 23.1.1959 KM 2146  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
47 Černý Karel 15.5.1937 KM 2135  TJ Jablonné nad Orlicí
48 Holásek Pavel 11.7.1972 KM 2132  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
49 Sýkora Josef 16.3.1946 KM 2131  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
50 Kourek Josef 25.3.1965 KM 2121  2222 ŠK Polabiny
51 Hájek Lukáš 9.7.1983 KM 2112  TJ Sokol Zaječice
52 Lorenc Oldřich 19.11.1955 KM 2111  TJ Štefanydes Polička
53 Kastner Oldřich 9.2.1961 KM 2108  TJ Štefanydes Polička
54 Makeš Martin 9.3.1962 KM 2097  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
55 Korol Jiří 19.3.1961 KM 2094  2222 ŠK Polabiny
56 Škeřík Karel 1.8.1956 KM 2094  TJ Jiskra Litomyšl
57 Hurt Lukáš 4.6.1984 KM 2093  TJ Lokomotiva Česká Třebová
58 Šebesta Petr 11.4.1971 KM 2092  2222 ŠK Polabiny
59 Vodička Pavel 5.3.1970 KM 2091  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
60 Černý Jan 7.8.1957 KM 2089  2222 ŠK Polabiny
61 Kosek Jiří 17.8.1960 KM 2089  ŠK Vysoké Mýto
62 Jelínek Milan 25.4.1960 KM 2087  TJ Sokol Zaječice
63 Komárková Magdaléna 10.8.1977 2087  TJ Štefanydes Polička
64 Trojan Luboš 23.11.1942 KM 2086  2222 ŠK Polabiny
65 Novák Aleš 28.9.1978 KM 2084  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
66 Krys Jaromír 29.1.1965 KM 2082  TJ ŠO a DDM Chrudim
67 Mareš Petr 25.12.1955 KM 2081  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
68 Petrovič Pavel 6.1.1969 1 2074  TJ ŠO a DDM Chrudim
69 Kotva Milan 20.1.1948 KM 2066  TJ Lokomotiva Česká Třebová
70 Mojžíš Martin 2.7.1972 KM 2066  2222 ŠK Polabiny
71 Vobořil Pavel 27.11.1941 KM 2063  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
72 Pečinka Martin 16.9.1990 KM 2058  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
73 Just Pavel 13.8.1947 KM 2052  2222 ŠK Polabiny
74 Kalousek Vladimír 20.2.1969 KM 2051  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
75 Třasák Ondřej 29.9.1975 1 2051  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
76 Vávra Radim 15.7.1972 KM 2049  2222 ŠK Polabiny
77 Laušman Petr 22.10.1969 1 2048  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
78 Ptáček Luboš 9.4.1975 KM 2047  ŠK Vysoké Mýto
79 Solil Roman 14.12.1970 1 2043  TJ Lanškroun
80 Houška Bronislav 2.1.1980 KM 2042  TJ Štefanydes Polička
81 Kylar Pavel 18.12.1954 1 2037  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
82 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961 KM 2035  SK Žamberk
83 Kouba Petr 31.12.1966 1 2029  2222 ŠK Polabiny
84 Trhal Tomáš 19.12.1980 1 2029  ŠK Vysoké Mýto
85 Zeman Arnošt 16.4.1957 KM 2028  TJ Štefanydes Polička
86 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 1 2023  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
87 Zeman Martin 10.1.1975 1 2020  TJ Jiskra Litomyšl
88 Kokeš Bohuslav 3.7.1968 1 2019  TJ ŠO a DDM Chrudim
89 Petrus Luděk 1.5.1980 1 2018  TJ CHS Chotěboř
90 Pekař Václav 30.3.1986 1 2012  TJ Jiskra Litomyšl
91 Belobrad Ivan 30.5.1966 1 2011  SK Žamberk
92 Skokan Jan 2.9.1982 1 2011  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
93 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 KM 2010  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
94 Švub Jan 13.4.1953 KM 2004  TJ Štefanydes Polička
95 Zeman Ladislav 29.10.1944 1 2003  TJ Jiskra Litomyšl
96 Müller Petr 12.2.1985 1 2000  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
97 Hennig Thomas 30.12.1966 1 1995  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
98 Borek Pavel 18.2.1963 1 1994  TJ Lokomotiva Česká Třebová
99 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1 1994  TJ Jiskra Litomyšl
100 Poslušný Martin 22.12.1975 1 1993  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
101 Karaba David 10.3.1987 1 1991  2222 ŠK Polabiny
102 Smejkal Jan 1.3.1953 1 1991  TJ Štefanydes Polička
103 Kastner Vojtěch 21.4.1989 1 1988  2222 ŠK Polabiny
104 Daněk Pavel 2.3.1962 1 1985  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
105 Lipavský Dušan 3.2.1968 1 1985  ŠK Vysoké Mýto
106 Vondra Lukáš 9.12.1990 1 1985  TJ Lokomotiva Česká Třebová
107 Hromádko Martin 16.11.1979 1 1983  TJ Sokol Zaječice
108 Mazura Tomáš 29.7.1978 1 1983  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
109 Petruň Milan 9.3.1980 1 1966  TJ Lanškroun
110 Matouš Radek 28.6.1976 1 1965  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
111 Hon Jiří 18.7.1958 1 1964  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
112 Kastner Kamil 30.4.1986 KM 1964  2222 ŠK Polabiny
113 Veselý Petr 23.10.1979 1 1961  TJ Spartak OEZ Letohrad
114 Beneš Milan 23.8.1991 1 1958  ŠK Vysoké Mýto
115 Papáček Miloš 20.1.1960 1 1957  TJ Spartak OEZ Letohrad
116 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1 1956  TJ Sokol Zaječice
117 Havrlík Pavel 21.1.1944 1 1956  SK Žamberk
118 Řehák Jiří 27.3.1950 1 1952  TJ Spartak OEZ Letohrad
119 Čižinský Petr 26.2.1995 1 1946  2222 ŠK Polabiny
120 Pačovský Martin 3.11.1982 1 1945  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
121 Trhal Michal 19.12.1980 1 1945  ŠK Vysoké Mýto
122 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1 1944  ŠO DDM Hlinsko
123 Konrád František 6.6.1981 1 1943  TJ Sokol Zaječice
124 Linhart Jan 6.4.1987 1 1939  TJ CHS Chotěboř
125 Linhart Zbyněk 15.4.1959 1 1935  TJ ŠO a DDM Chrudim
126 Kosek Marek 22.4.1993 1 1932  ŠK Vysoké Mýto
127 Blaško Štěpán 22.6.1987 1 1924  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
128 Hanus Michal 30.1.1989 1 1922  TJ ŠO a DDM Chrudim
129 Česenek Jiří 25.7.1954 1 1920  TJ Sokol Zaječice
130 Šilar Ladislav 17.6.1949 1 1920  TJ Lanškroun
131 Petráž Martin 28.1.1991 1 1917  TJ Lokomotiva Česká Třebová
132 Dvořák Eduard 6.2.1953 1 1914  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
133 Půlpán Jakub 2.6.1998 1 1914  2222 ŠK Polabiny
134 Výprachtický David 14.11.1993 1 1914  SK Žamberk
135 Bartošová Lucie 21.10.1989 KMž 1909  TJ Jiskra Litomyšl
136 Mrha Jan 17.9.1924 1 1907  TJ ŠO a DDM Chrudim
137 Novotný Tomáš 31.7.1987 1 1905  TJ CHS Chotěboř
138 Horáček Michal 5.6.1990 1 1903  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
139 Juchelka Petr 14.11.1969 1 1900  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
140 Mikyska Kamil 3.7.1984 2 1896  TJ Spartak OEZ Letohrad
141 Zvěřina Jan 7.7.1966 1 1888  TJ CHS Chotěboř
142 Provazník Jiří 3.3.1966 1 1883  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
143 Zámečník Bohumír 10.7.1932 1 1883  SK Žamberk
144 Krmenčík Roman 15.1.1964 1 1881  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
145 Zámečník Jan 24.1.1990 2 1881  TJ ŠO a DDM Chrudim
146 Bauer Jindřich 12.1.1985 1 1878  2222 ŠK Polabiny
147 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1 1868  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
148 Michlian Štefan 1.4.1989 2 1866  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
149 Vavroušek Petr 14.7.1942 1 1863  TJ Spartak Choceň
150 Maceška Bohumír 14.10.1954 1 1859  TJ Spartak OEZ
151 Starý Lukáš 14.9.1982 2 1852  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
152 Bartoš Karel 1.11.1982 2 1850  ŠK Svitavy
153 Šimek Zdeněk 14.2.1988 1 1846  TJ Lokomotiva Česká Třebová
154 Pokorný Jan 27.1.1987 1 1840  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
155 Kapoun Milan 9.7.1963 2 1834  TJ Jiskra Litomyšl
156 Sabolová Gabriela 21.2.1992 KMž 1823  ŠK Vysoké Mýto
157 Kraus Ondřej 21.8.1993 2 1820  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
158 Janeček Václav 26.10.1984 2 1817  TJ Spartak OEZ Letohrad
159 Palla Stanislav 10.8.1946 1 1804  ŠK KRČMA - VENZARA Lanškroun
160 Janko Jan 16.5.1959 1 1802  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
161 Halbrštát David 4.11.1989 2 1791  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
162 Wiesinger Wolfgang 2.2.1972 1 1787  SK Žamberk
163 Odstrčil Jaromír 26.7.1958 1 1786  TJ Jiskra Litomyšl
164 Mareš Jan 13.10.1994 2 1780  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
165 Pour Břetislav 31.5.1954 2 1774  TJ CHS Chotěboř
166 Hrnčiarik Karel 19.5.1981 2 1773  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
167 Tobiška Jaroslav 6.4.1941 2 1756  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
168 Sabolová Kristýna 6.3.1995 2 1740  ŠK Vysoké Mýto
169 Vorel Bohuslav 16.1.1961 2 1730  2222 ŠK Polabiny
170 Krušina Patrik 10.3.1994 2 1712  ŠK Svitavy
171 Taslar Karel 21.11.1953 2 1691  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
172 Marek Michal 22.12.1993 2 1682  TJ Lanškroun
173 Zeman Arnošt 9.8.1985 2 1656  TJ Štefanydes Polička
174 Zoubek David 26.8.1993 2 1655  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
175 Liduch Filip 17.5.1997 2 1622  2222 ŠK Polabiny
176 Petružálek Radim 14.11.1990 2 1615  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
177 Mácha Martin 25.2.1967 2 1511  Sokol Lázně Bohdaneč

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.