Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 10. kolo 15.03.09

V desátém kole Krajského přeboru 1. třídy byly dosaženy tyto výsledky: SYNPO - V.Mýto B 4:4, Polička - Lanškroun 3,5:4,5, Litomyšl - Letohrad 4,5:3,5, Polabiny D - Chrudim B 5:3, Č.Třebová - Ústí n/O. 3,5:4,5, Žamberk - Chotěboř 3,5:4,5. Dosažené výsledky již definitivně posílají o soutěž níže družstvo SK Žamberka, o vítězi (ev. doprovodu Žamberka o soutěž níže) rozhodne až poslední kolo.


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

     Synpo Pardubice – ŠK Vysoké Mýto B                    TJ Štefanydes Polička – TJ Lanškroun

   1.  Vobořil P.                 2026     1/2    Trhal T.                      2091            1.  Kastner O.                2145     1/2    Pokorný T.               2245

   2.  Sýkora J.                    2157     1/2    Kosek J.               V   2083            2.  Lorenc O.                  2106     +:-     Hrubeš P.                  2147

   3.  Pačovský M.            1954     1/2    Beneš M.                   1944            3.  Houška B.                 2060     1/2    Petruň M.                  1974

   4.  Hon J.                         1966     1/2    Ptáček L.                  2062            4.  Švub J.                       1997     1/2    Solil R.                      1983

   5.  Starý L.                H   1845     1/2    Lipavský D.            1961            5.  Kastner K.           H  1960     1/2    Procházka P.            1956

   6.  Dytrych P.          H   1922     1/2    Trhal M.                    1902            6.  Smejkal J.                  1902     1/2    Šilar L.                       1923

   7.  Hennig T.                  1997     1/2    Sabolová G.       H  1869            7.  Stodola Z.                 1774     0:1    Paukert I.                  1783

   8.  Janko J.                      1783     1/2    Marinov P.         H  1765            8.  Charouz M.               1774     0:1    Šebrle J.                     1766

                                     4 : 4                                                                           3.5 : 4.5

TJ Jiskra Litomyšl – TJ Spartak OEZ Letohrad  2222 ŠK Polabiny D – TJ ŠO a DDM Chrudim B

   1.  Škeřík K.                   2052     1/2    Černý K.              H  2146            1.  Šilar L.                       2168     1:0    Půlpán J.                   1957

   2.  Zeman M.                   2051     0:1    Veselý P.                  1922            2.  Černý J.                      2091     0:1    Krys J.                        2083

   3.  Pekař V.                     1964     1/2    Mikyska K.              1833            3.  Trojan L.                   2084     1:0    Kokeš B.                   2048

   4.  Odstrčil J.                 1963     1:0    Papáček M.              1957            4.  Just P.                        2034     1:0    Linhart Z.                  1935

   5.  Daniel M.            H   2080     1:0    Maceška B.               1918            5.  Törvenyi R.         C   2008     0:1    Hájek J.                H  1953

   6.  Jirsa L.                       1962     1:0    Janeček V.                 1808            6.  Krejčová K.        H  1953     1:0    Bartoš M.                  1733

   7.  Bartošová L.            1884     0:1    Řehák J.                     1910            7.  Škorpík J.                  1895     1:0    Němec B.                   1813

   8.  Šváb J.                        1865     1/2    Kameník D.        H  1811            8.  Bauer J.                      1839     0:1    Půlpán D.                 1250

                                  4.5 : 3.5                                                                           5 : 3

Lokomotiva Česká Třebová – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí SK + Sokol Žamberk – CHS Chotěboř

   1.  Šimek J.                      2141     1/2    Volf J.                         2162            1.  Havrlík P.                 1960     0:1    Ondráček O.             2060

   2.  Hurt L.                       2096     1/2    Zeinert M.           H  2126            2.  Výprachtický D.     1693     1/2    Petrus L.                   1952

   3.  Kotva M.                   2055     1:0    Pečinka M.               2072            3.  Felcman T.                 1764     0:1    Hospodka J.             1940

   4.  Vondra L.                  2005     0:1    Holásek P.               2100            4.  Kalous T.                  1861     0:1    Roušar Z.             H  1951

   5.  Petráž M.                   1957     0:1    Mareš P.                    2122            5.  Mazura M.                 1896     1/2    Krejčík T.                  1897

   6.  Borek P.                    2016     0:1    Poslušný M.            1985            6.  Zámečník B.              1950     1:0    Novotný T.               1831

   7.  Šimek Z.                     1852     1:0    Pokorný J.                1951            7.  Martinec J.                1743     1:0    Dobšinský P.          1892

   8.  Bartoš K.             H   1850     1/2    Mareš P.                    1692            8.  Brdíček D.                1691     1/2    Fiala M.                     1847

                                  3.5 : 4.5                                                                        3.5 : 4.5

Tabulka po 10. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Lanškroun                                  10    6    3    1         21              31       47.5   :  32.5

                   2.   TJ Jiskra Litomyšl                           10    7    0    3         21              31          45   :  35

                   3.   2222 ŠK Polabiny D                        10    6    0    4         18              27       40.5   :  39.5

                   4.   ŠK Vysoké Mýto B                          10    5    2    3         17              22       42.5   :  37.5

                   5.   Lokomotiva Česká Třebová            10    5    1    4         16              26       40.5   :  38.5

                   6.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                   10    4    3    3         15              29          42   :  38

                   7.   TJ Štefanydes Polička                      10    4    2    4         14              32          42   :  38

                   8.   TJ Spartak OEZ Letohrad                10    3    3    4         12              22          38   :  42

                   9.   Synpo Pardubice                              10    2    5    3         11              23          40   :  40

                 10.   TJ ŠO a DDM Chrudim B                 10    2    3    5           9              22       34.5   :  45.5

                 11.   CHS Chotěboř                                  10    2    2    6           8              18          33   :  47

                 12.   SK + Sokol Žamberk                        10    0    4    6           4              15       33.5   :  45.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.