Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 11. kolo 29.03.09

Poslední 11. kolo Krajského přeboru 1. třídy přineslo tyto výsledky: Chotěboř - Synpo 4,5:3,5, Ústí n/O. - Žamberk 6:2, Chrudim B - Č.Třebová 2:6, Letohrad - Polabiny D 4:4, Lanškroun - Litomyšl 2:6, V.Mýto B - Polička 3,5:4,5. Vítězem a postupujícím do 2. ligy se stalo družstvo Jiskry Litomyšl - Blahopřejeme !! Poslední příčku obsadilo družstvo Žamberka, které sestupuje do KP2, kam ho doprovodí ještě tolik družstev, kolik jich do KP1 sestoupí z 2. lig.


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

        CHS Chotěboř – Synpo Pardubice               TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – SK + Sokol Žamberk

   1.  Linhart J.                   1958     1:0    Vobořil P.                2026            1.  Chládek V.          H  2109     1/2    Havrlík P.                 1960

   2.  Petrus L.                   1952     1:0    Sýkora J.                   2157            2.  Volf J.                         2162     1:0    Wiesinger W.          1942

   3.  Hospodka J.             1940     1/2    Pačovský M.           1954            3.  Zeinert M.            H  2126     1/2    Výprachtický D.     1693

   4.  Roušar Z.             H   1951     0:1    Müller P.             H  2005            4.  Pečinka M.               2072     1/2    Kalous T.                  1861

   5.  Zvěřina J.                   1902     1:0    Hon J.                        1966            5.  Šmajzr M.                  2147     1:0    Plíva J.                       1734

   6.  Krejčík T.                  1897     0:1    Starý L.                H  1845            6.  Holásek P.                2100     1:0    Zámečník B.              1950

   7.  Novotný T.               1831     1/2    Hennig T.                 1997            7.  Mareš P.                    2122     1/2    Dungl P.                   1769

   8.  Fiala M.                     1847     1/2    Janko J.                      1783            8.  Poslušný M.            1985     1:0    Martinec J.                1743

                                  4.5 : 3.5                                                                           6 : 2

TJ ŠO a DDM Chrudim B – Lokomotiva Česká Třebová TJ Spartak OEZ Letohrad – 2222 ŠK Polabiny D

   1.  Krys J.                        2083     0:1    Šimek J.                     2141            1.  Černý K.              H  2146     1/2    Trojan L.                   2084

   2.  Kokeš B.                   2048     0:1    Kotva M.                  2055            2.  Veselý P.                   1922     1/2    Just P.                        2034

   3.  Linhart Z.                  1935     0:1    Vondra L.                 2005            3.  Mikyska K.              1833     1/2    Törvenyi R.         C   2008

   4.  Hájek J.                H   1953     1/2    Petráž M.                  1957            4.  Papáček M.               1957     0:1    Bauer J.                      1839

   5.  Bartoš M.                  1733     0:1    Borek P.                    2016            5.  Maceška B.               1918     1/2    Škroch M.                 1857

   6.  Němec B.                   1813     1/2    Šimek Z.                    1852            6.  Krumer M.                 1945     1/2    Kouba P.                   2046

   7.  Celuch T.                   1801     0:1    Bartoš K.             H  1850            7.  Janeček V.                 1808     1:0    Vorel B.                     1739

   8.  Mužík F.                    1613     1:0    Flos P.                       1668            8.  Kameník D.         H  1811     1/2    Rež M.                        1647

                                     2 : 6                                                                              4 : 4

        TJ Lanškroun – TJ Jiskra Litomyšl                  ŠK Vysoké Mýto B – TJ Štefanydes Polička

   1.  Pokorný T.               2245     1/2    Škeřík K.                  2052            1.  Trhal T.                      2091     1/2    Kastner O.                2145

   2.  Hrubeš P.                  2147     1/2    Zeman M.                  2051            2.  Kosek J.               V   2083     1/2    Lorenc O.                  2106

   3.  Petruň M.                  1974     0:1    Pekař V.                    1964            3.  Ptáček L.                   2062     1/2    Houška B.                 2060

   4.  Solil R.                      1983     0:1    Odstrčil J.                 1963            4.  Lipavský D.             1961     1:0    Švub J.                       1997

   5.  Ambrož A.          H   2112     1/2    Daniel M.            H  2080            5.  Kosek M.                  1918     1/2    Kastner K.           H  1960

   6.  Procházka P.            1956     0:1    Jirsa L.                       1962            6.  Trhal M.                     1902     1/2    Smejkal J.                  1902

   7.  Šilar L.                       1923     0:1    Bartošová L.            1884            7.  Sabolová G.        H  1869     0:1    Stodola Z.                 1774

   8.  Šebrle J.                     1766     1/2    Šváb J.                       1865            8.  Marek J.                     1777     0:1    Charouz M.               1774

                                     2 : 6                                                                           3.5 : 4.5

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Jiskra Litomyšl                       11    8    0    3         24              35          51   :  37

                   2.   TJ Lanškroun                                  11    6    3    2         21              31       49.5   :  38.5

                   3.   Lokomotiva Česká Třebová            11    6    1    4         19              31       46.5   :  40.5

                   4.   2222 ŠK Polabiny D                        11    6    1    4         19              28       44.5   :  43.5

                   5.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                   11    5    3    3         18              33          48   :  40

                   6.   TJ Štefanydes Polička                      11    5    2    4         17              34       46.5   :  41.5

                   7.   ŠK Vysoké Mýto B                          11    5    2    4         17              23          46   :  42

                   8.   TJ Spartak OEZ Letohrad                11    3    4    4         13              23          42   :  46

                   9.   Synpo Pardubice                             11    2    5    4         11              25       43.5   :  44.5

                 10.   CHS Chotěboř                                 11    3    2    6         11              21       37.5   :  50.5

                 11.   TJ ŠO a DDM Chrudim B                11    2    3    6           9              23       36.5   :  51.5

                 12.   SK + Sokol Žamberk                    11    0    4    7           4              15       35.5   :  51.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.