Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 8. kolo 15.02.09

V osmém kole Krajského přeboru 1. třídy byly dosaženy tyto výsledky: SYNPO - Lanškroun 4:4, Vysoké Mýto B - Letohrad 6:2, Polička - Chrudim B 7,5:0,5, Litomyšl - Ústí n/O. 2,5:5,5, Polabiny D - Chotěboř 5:3. Kuriozitou kola je remiza 3,5:3,5 v zápase Č.Třebová - Žamberk (obě družstva nastoupila jen o 7 hráčích).


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

         Synpo Pardubice – TJ Lanškroun                 ŠK Vysoké Mýto B – TJ Spartak OEZ Letohrad

   1.  Vobořil P.                 2026     1/2    Pokorný T.               2245            1.  Trhal T.                      2091     1/2    Černý K.              H  2146

   2.  Sýkora J.                    2157     1/2    Hrubeš P.                 2147            2.  Kosek J.               V   2083     1:0    Veselý P.                   1922

   3.  Pačovský M.            1954     1/2    Solil R.                      1983            3.  Beneš M.                   1944     1:0    Mikyska K.              1833

   4.  Müller P.             H   2005     1/2    Ambrož A.          H  2112            4.  Ptáček L.                   2062     1/2    Papáček M.               1957

   5.  Hon J.                         1966     1/2    Procházka P.           1956            5.  Lipavský D.             1961     1:0    Maceška B.               1918

   6.  Starý L.                H   1845     1/2    Šilar L.                      1923            6.  Kosek M.                  1918     1/2    Krumer M.                 1945

   7.  Hennig T.                  1997     1/2    Paukert I.                  1783            7.  Trhal M.                     1902     1:0    Janeček V.                 1808

   8.  Janko J.                      1783     1/2    Šebrle J.                     1766            8.  Švécar J.                     1901     1/2    Kameník D.         H  1811

                                     4 : 4                                                                              6 : 2

TJ Štefanydes Polička – TJ ŠO a DDM Chrudim B TJ Jiskra Litomyšl – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

   1.  Kastner O.                2145     1/2    Onderek D.              2171            1.  Škeřík K.                   2052     1/2    Volf J.                         2162

   2.  Lorenc O.                  2106     1:0    Kokeš B.                   2048            2.  Zeman M.                   2051     0:1    Pečinka M.               2072

   3.  Houška B.                 2060     1:0    Linhart Z.                 1935            3.  Pekař V.                     1964     1/2    Šmajzr M.                  2147

   4.  Švub J.                       1997     1:0    Hájek J.                H  1953            4.  Odstrčil J.                 1963     0:1    Holásek P.                2100

   5.  Kastner K.          H   1960     1:0    Zámečník J.               1878            5.  Daniel M.            H  2080     1:0    Mareš P.                    2122

   6.  Smejkal J.                  1902     1:0    Bartoš M.                  1733            6.  Jirsa L.                       1962     1/2    Poslušný M.            1985

   7.  Stodola Z.                 1774     1:0    Němec B.                   1813            7.  Bartošová L.            1884     0:1    Pokorný J.                1951

   8.  Charouz M.               1774     1:0    Culek K.                   1778            8.  Šváb J.                        1865     0:1    Mareš P.                    1692

                                  7.5 : 0.5                                                                        2.5 : 5.5

      2222 ŠK Polabiny D – CHS Chotěboř          Lokomotiva Česká Třebová – SK + Sokol Žamberk

   1.  Šilar L.                       2168     0:1    Ondráček O.            2060            1.  Kotva M.                   2055     1/2    Tuvšinbajar D.        2033

   2.  Trojan L.                   2084     1:0    Petrus L.                   1952            2.  Petráž M.                   1957     1/2    Wiesinger W.          1942

   3.  Just P.                        2034     1:0    Hospodka J.             1940            3.  Borek P.                    2016     0:1    Felcman T.                 1764

   4.  Törvenyi R.        C   2008     1:0    Zvěřina J.                  1902            4.  Šimek Z.                     1852     1/2    Kalous T.                  1861

   5.  Mojžíš M.                 2026     1/2    Novotný T.              1831            5.  Pelcl K.                     1665     1:0    Plíva J.                       1734

   6.  Bauer J.                      1839     1:0    Dobšinský P.          1892            6.  Petrážová K.            1619     1/2    Brdíček D.                1691

   7.  Kouba P.                   2046     1/2    Fiala M.                     1847            7.  Pirkl L.                      1520     1/2    Toman A.                   1626

   8.  Rež M.                        1647     1/2    Ďoubal P.                 1705            8.                                                                                                             

                                  5.5 : 2.5                                                                        3.5 : 3.5

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Jiskra Litomyšl                             8    6    0    2         18              26          38   :  26

                   2.   ŠK Vysoké Mýto B                            8    5    1    2         16              20       35.5   :  28.5

                   3.   TJ Lanškroun                                    8    4    3    1         15              25          38   :  26

                   4.   TJ Štefanydes Polička                        8    4    1    3         13              28       34.5   :  29.5

                   5.   Lokomotiva Česká Třebová              8    4    1    3         13              19       30.5   :  32.5

                   6.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     8    3    3    2         12              25          34   :  30

                   7.   2222 ŠK Polabiny D                          8    4    0    4         12              20          31   :  33

                   8.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  8    3    2    3         11              17       30.5   :  33.5

                   9.   Synpo Pardubice                                8    2    3    3           9              20          32   :  32

                 10.   TJ ŠO a DDM Chrudim B                   8    1    3    4           6              14          26   :  38

                 11.   CHS Chotěboř                                    8    1    2    5           5              15          27   :  37

                 12.   SK + Sokol Žamberk                          8    0    3    5           3              10          26   :  37

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.