Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy - 9. kolo 01.03.09

V devátém kole Krajského přeboru 1. třídy byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk - SYNPO 4:4, Chotěboř - Č.Třebová 1,5:6,5, Ústí n/O. - Polabiny D 3,5:4,5, Chrudim B - Litomyšl 5,5:2,5, Letohrad - Polička 4:4, Lanškroun - V.Mýto B 5:3


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

   SK + Sokol Žamberk – Synpo Pardubice             CHS Chotěboř – Lokomotiva Česká Třebová

   1.  Havrlík P.                 1960     0:1    Vobořil P.                2026            1.  Ondráček O.             2060     1/2    Šimek J.                      2141

   2.  Wiesinger W.          1942     0:1    Sýkora J.                   2157            2.  Linhart J.                   1958     0:1    Hurt L.                       2096

   3.  Výprachtický D.     1693     1:0    Seidl Z.                      1968            3.  Petrus L.                   1952     0:1    Kotva M.                   2055

   4.  Felcman T.                 1764     1:0    Pačovský M.           1954            4.  Hospodka J.             1940     0:1    Vondra L.                  2005

   5.  Kalous T.                  1861     1:0    Müller P.             H  2005            5.  Roušar Z.             H  1951     1/2    Čižinský P.         H  1937

   6.  Zámečník B.              1950     0:1    Hon J.                        1966            6.  Krejčík T.                  1897     0:1    Petráž M.                   1957

   7.  Dungl P.                   1769     1/2    Starý L.                H  1845            7.  Novotný T.               1831     0:1    Borek P.                    2016

   8.  Kacálek K.                1794     1/2    Janko J.                      1783            8.  Fiala M.                     1847     1/2    Šimek Z.                     1852

                                     4 : 4                                                                           1.5 : 6.5

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – 2222 ŠK Polabiny D  TJ ŠO a DDM Chrudim B – TJ Jiskra Litomyšl

   1.  Volf J.                         2162     1/2    Černý J.                     2091            1.  Půlpán J.                   1957     1:0    Škeřík K.                   2052

   2.  Zeinert M.           H   2126     1/2    Trojan L.                   2084            2.  Krys J.                        2083     1:0    Zeman M.                   2051

   3.  Pečinka M.               2072     1/2    Just P.                        2034            3.  Linhart Z.                  1935     1:0    Pekař V.                     1964

   4.  Šmajzr M.                  2147     1/2    Törvenyi R.        C   2008            4.  Hájek J.                H  1953     1:0    Odstrčil J.                 1963

   5.  Holásek P.                2100     1:0    Škorpík J.                 1895            5.  Bartoš M.                  1733     1/2    Daniel M.            H  2080

   6.  Mareš P.                    2122     0:1    Mojžíš M.                 2026            6.  Kohoutek T.             1834     1:0    Jirsa L.                       1962

   7.  Pokorný J.                1951     0:1    Bauer J.                      1839            7.  Němec B.                   1813     0:1    Bartošová L.            1884

   8.  Smola J.                      1880     1/2    Škroch M.                 1857            8.  Půlpán D.                 1250     0:1    Šváb J.                        1865

                                  3.5 : 4.5                                                                        5.5 : 2.5

TJ Spartak OEZ Letohrad – TJ Štefanydes Polička       TJ Lanškroun – ŠK Vysoké Mýto B

   1.  Černý K.              H   2146     1/2    Kastner O.                2145            1.  Pokorný T.               2245     1:0    Trhal T.                      2091

   2.  Veselý P.                   1922     0:1    Lorenc O.                 2106            2.  Hrubeš P.                  2147     1/2    Kosek J.               V   2083

   3.  Mikyska K.              1833     1:0    Houška B.                2060            3.  Petruň M.                  1974     0:1    Beneš M.                   1944

   4.  Papáček M.               1957     1/2    Švub J.                       1997            4.  Solil R.                      1983     1:0    Ptáček L.                   2062

   5.  Krumer M.                 1945     1:0    Smejkal J.                  1902            5.  Ambrož A.           H  2112     1/2    Lipavský D.             1961

   6.  Janeček V.                 1808     1:0    Stodola Z.                 1774            6.  Procházka P.            1956     1:0    Kosek M.                  1918

   7.  Kylar P.               H   2037     0:1    Charouz M.              1774            7.  Heger M.                   1681     0:1    Sabolová G.        H  1869

   8.  Maceška V.               1562     0:1    Schaffer D.                1418            8.  Šilar L.                       1923     1:0    Ondrej T.                   1576

                                     4 : 4                                                                              5 : 3

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Lanškroun                                    9    5    3    1         18              29          43   :  29

                   2.   TJ Jiskra Litomyšl                             9    6    0    3         18              28       40.5   :  31.5

                   3.   Lokomotiva Česká Třebová              9    5    1    3         16              24          37   :  34

                   4.   ŠK Vysoké Mýto B                            9    5    1    3         16              22       38.5   :  33.5

                   5.   2222 ŠK Polabiny D                          9    5    0    4         15              22       35.5   :  36.5

                   6.   TJ Štefanydes Polička                        9    4    2    3         14              31       38.5   :  33.5

                   7.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                     9    3    3    3         12              26       37.5   :  34.5

                   8.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  9    3    3    3         12              20       34.5   :  37.5

                   9.   Synpo Pardubice                                9    2    4    3         10              23          36   :  36

                 10.   TJ ŠO a DDM Chrudim B                   9    2    3    4           9              19       31.5   :  40.5

                 11.   CHS Chotěboř                                    9    1    2    6           5              15       28.5   :  43.5

                 12.   SK + Sokol Žamberk                          9    0    4    5           4              13          30   :  41

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.