Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 9. kolo 22.02.09

V devátém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová B - Žamberk C 4,5:3,5, Ústí n/O. B - Svitavy A 6:2, Ústí n/O. C - Choceň 1:7, Kunvald - M.Třebová 5,5:2,5, Jablonné n/O. - Žamberk B 5:3, Svitavy B - Lanškroun B 2:6


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

Lokomotiva Česká Třebová B – SK+Sokol Žamberk C TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B – ŠK Svitavy A

   1.  Kotva M.             V   2020     1:0    Kalous T.            V   1861            1.  Pečinka M.          V   2161     1:0    Maděra S.                  1833

   2.  Borek P.              V   1880     0:1    Výprachtický D.V  1693            2.  Volf J.                    V   2131     1/2    Havel F.                     1796

   3.  Petrželka K.             1855     1/2    Dungl P.                   1769            3.  Blaško Š.                   1949     1/2    Bartoš K.                   1850

   4.  Gregor P.                  1640     0:1    Felcman T.           V   1764            4.  Kylar P.                     1924     1:0    Krušina P.                1516

   5.  Flos P.                       1668     1/2    Felcman M.               1514            5.  Smola J.                      1880     0:1    Strachoň L.               1753

   6.  Pelcl K.                     1665     1:0    Lorenc J.                   1583            6.  Kameník D.              1811     1:0    Čuma J.                       1559

   7.  Jasanský K.              1820     1/2    Dunglová N.           1367            7.  Řehák J.                H  1842     1:0    Vodička S.                1100

   8.  Kovář V.                    1250     1:0    Lorenc A.                 1100            8.  Mareš P.                    1692     1:0    Velešík M.                1100

                                  4.5 : 3.5                                                                           6 : 2

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C – Spartak Choceň  ŠO K a.s. Kunvald – TJ Slovan Moravská Třebová

   1.  Pokorný J.                1951     0:1    Kučera J.                   1900            1.  Keprta S.              H  1984     1/2    Sojma Z.                     1949

   2.  Mikyska K.        H   1833     0:1    Vavroušek P.           1827            2.  Vymetálek P.            1787     1:0    Grepl P.                     1846

   3.  Glembek B.               1722     1/2    Weis L.                     1803            3.  Merta J.                 H  1826     1:0    Glöckner J.          H  1897

   4.  Fangl J.                      1659     1/2    Janeček V.           H  1808            4.  Dvořák E.                 1897     1:0    Chvojka A.               1720

   5.  Jániš P.                      1555     0:1    Janeček F.                 1666            5.  Hodek R.                   1685     0:1    Vícha K.                    1678

   6.  Kapoun V.                1360     0:1    Navrátil V.               1746            6.  Krupica Z.                 1250     0:1    Cedzo Š.                    1725

   7.  John P.                       1332     0:1    Šmejdíř W.               1628            7.  Tobiška J.                  1756     1:0    Endl V.                      1625

   8.  Holásek V.                1100     0:1    Hrabčák A.               1000            8.  Rusz G.                      1615     1:0    König M.                  1570

                                     1 : 7                                                                           5.5 : 2.5

TJ Jablonné nad Orlicí – SK+Sokol Žamberk B               ŠK Svitavy B – TJ Lanškroun B

   1.  Černý K.                    1974     1/2    Havrlík P.           V   1904            1.  Svatoš Z.                   1667     0:1    Solil R.                 V   1983

   2.  Papáček M.         H   1909     0:1    Zámečník B.             1950            2.  Jedlička E.                1680     0:1    Šilar L.                       1909

   3.  Maceška B.         H   1918     1:0    Martinec J.                1743            3.  Baláž J.                       1539     1/2    Paukert I.                  1783

   4.  Filip L.                      1741     1/2    Kacálek K.               1794            4.  Riedl V.                     1648     1/2    Šebrle J.                     1766

   5.  Kubíček V.               1647     1/2    Brdíček D.                1691            5.  Krušina A.                1518     0:1    Marek M.                   1688

   6.  Vorlíček P.               1579     1/2    Jeništa J.                    1838            6.  Kozák D.                   1308     1:0    Marek J.                     1570

   7.  Černý V.                    1579     1:0    Kopal V.                   1479            7.  Kučera J.                    1250     0:1    Palla S.                 H  1777

   8.  Vaníček J.                  1000     1:0    Hurdes E.                 1487            8.  Hábík J.                     1100     0:1    Krátký J.                    1469

                                     5 : 3                                                                              2 : 6

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 9    8    1    0         25              41       53.5   :  18.5

                   2.   TJ Lanškroun B                                 9    7    0    2         21              33          45   :  27

                   3.   Lokomotiva Česká Třebová B           9    5    3    1         18              29          41   :  31

                   4.   SK+Sokol Žamberk B                         9    5    2    2         17              29       42.5   :  29.5

                   5.   TJ Slovan Moravská Třebová            9    5    1    3         16              34       43.5   :  28.5

                   6.   TJ Jablonné nad Orlicí                       9    5    0    4         15              25       37.5   :  34.5

                   7.   ŠO K a.s. Kunvald                              9    4    0    5         12              19          32   :  40

                   8.   Spartak Choceň                                 9    3    2    4         11              27          36   :  36

                   9.   SK+Sokol Žamberk C                         9    3    1    5         10              22          35   :  37

                 10.   ŠK Svitavy A                                     9    2    2    5           8              18       30.5   :  41.5

                 11.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C                 9    1    0    8           3              13          21   :  51

                 12.   ŠK Svitavy B                                     9    0    0    9           0               6        14.5   :  57.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.