Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 10. kolo 22.03.09

V desátém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk C - Lanškroun B 3:5, Žamberk B - Svitavy B 6,5:1,5, M.Třebová - Jablonné n/O. 4:4, Choceň - Kunvald 4:4, Svitavy A - Ústí n/O. C 4,5:3,5, Č.Třebová B - Ústí n/O. B 2,5:5,5. Vítězem a postupujícím do KP1 se kolo před koncem stává družstvo Ústí n/O. B (Blahopřejeme !!), jistým sestupujícím už je družstvo Svitavy B.


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

   SK+Sokol Žamberk C – TJ Lanškroun B                   SK+Sokol Žamberk B – ŠK Svitavy B

   1.  Kalous T.            V   1861     0:1    Solil R.                V   1983            1.  Havrlík P.           V   1904     1:0    Svatoš Z.                   1667

   2.  Výprachtický D.V  1693     1/2    Šilar L.                      1909            2.  Zámečník B.              1950     1/2    Jedlička E.                1680

   3.  Dungl P.                   1769     1/2    Paukert I.                  1783            3.  Martinec J.                1743     1/2    Riedl V.                     1648

   4.  Felcman T.           V   1764     1/2    Šebrle J.                     1766            4.  Kacálek K.                1794     1/2    Krušina A.                1518

   5.  Lorenc J.                    1583     0:1    Marek M.                  1688            5.  Brdíček D.                1691     1:0    Kučera J.                    1250

   6.  Malá M.                     1448     1:0    Palla S.                H  1777            6.  Jeništa J.                    1838     1:0    Konečný T.               1100

   7.  Kubalík M.               1250     1/2    Krátký J.                   1469            7.  Kopal V.                    1479     1:0    Hábík J.                     1100

   8.  Lorenc A.                  1100     0:1    Pilný J.                      1292            8.  Janeček M.                1478     1:0    Šmíd L.                      1100

                                     3 : 5                                                                           6.5 : 1.5

TJ Slovan Moravská Třebová – TJ Jablonné nad Orlicí Spartak Choceň – ŠO K a.s. Kunvald

   1.  Endl V.                      1995     1/2    Černý K.                   1974            1.  Kučera J.                    1900     1/2    Keprta S.              H  1984

   2.  Sojma Z.                     1949     0:1    Papáček M.         H  1909            2.  Vavroušek P.           1827     1/2    Vymetálek P.            1787

   3.  Grepl P.                     1846     1:0    Filip L.                      1741            3.  Weis L.                      1803     1:0    Merta M.              H  1793

   4.  Glöckner J.         H   1897     1/2    Černohous J.            1709            4.  Janeček V.            H  1808     0:1    Merta J.                 H  1826

   5.  Chvojka A.               1720     1/2    Kubíček V.               1647            5.  Janeček F.                  1666     0:1    Dvořák E.                 1897

   6.  Vícha K.                    1678     1/2    Sysr P.                 H  1628            6.  Navrátil V.                1746     1:0    Krupica Z.                 1250

   7.  Cedzo Š.                    1725     1/2    Černý V.                    1579            7.  Šmejdíř W.                1628     1:0    Tobiška J.                  1756

   8.  Endl V.                      1625     1/2    Vaníček J.                 1000            8.                                                     -:+     Rusz G.                      1615

                                     4 : 4                                                                              4 : 4

    ŠK Svitavy A – Jiskra Ústí nad Orlicí C   Lokomotiva Česká Třebová B – Jiskra Ústí nad Orlicí B

   1.  Pekař V.               H   1983     1:0    Mikyska K.        H  1833            1.  Kotva M.             V   2020     0:1    Pečinka M.          V   2161

   2.  Maděra S.                  1833     1/2    Glembek B.              1722            2.  Petrželka K.             1855     1/2    Volf J.                    V   2131

   3.  Havel F.                     1796     1/2    Fangl J.                      1659            3.  Gregor P.                  1640     0:1    Blaško Š.                   1949

   4.  Bartoš K.                   1850     0:1    Dostál L.                  1613            4.  Flos P.                       1668     0:1    Kylar P.                     1924

   5.  Rosenkranz J.           1739     1/2    Jániš P.                      1555            5.  Pelcl K.                     1665     1:0    Smola J.                      1880

   6.  Riedl T.                      1737     1:0    Kapoun V.                1360            6.  Jasanský K.              1820     1/2    Kameník D.              1811

   7.  Krušina P.                1516     1:0    John P.                      1332            7.  Kovář V.                    1250     1/2    Řehák J.                H  1842

   8.  Velešík M.                1100     0:1    Kubišta L.                1250            8.  Paluda J.                    1493     0:1    Mareš P.                    1692

                                  4.5 : 3.5                                                                        2.5 : 5.5

Tabulka po 10. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B         10    9    1    0         28              45          59   :  21

                   2.   TJ Lanškroun B                               10    8    0    2         24              36          50   :  30

                   3.   SK+Sokol Žamberk B                       10    6    2    2         20              34          49   :  31

                   4.   Lokomotiva Česká Třebová B         10    5    3    2         18              30       43.5   :  36.5

                   5.   TJ Slovan Moravská Třebová          10    5    2    3         17              35       47.5   :  32.5

                   6.   TJ Jablonné nad Orlicí                     10    5    1    4         16              26       41.5   :  38.5

                   7.   ŠO K a.s. Kunvald                            10    4    1    5         13              22          36   :  44

                   8.   Spartak Choceň                               10    3    3    4         12              30          40   :  40

                   9.   ŠK Svitavy A                                   10    3    2    5         11              21          35   :  45

                 10.   SK+Sokol Žamberk C                       10    3    1    6         10              23          38   :  42

                 11.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C               10    1    0    9           3              15       24.5   :  55.5

                 12.   ŠK Svitavy B                                  10    0    0  10           0               6           16   :  64

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.