Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ - 11. kolo 05.04.09

V jedenáctém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. B - Žamberk C 5,5:1,5, Ústí n/O. C - Č.Třebová B 4,5:3,5, Kunvald - Svitavy A 3,5:4,5, Jablonné n/O. - Choceň 4:4, Svitavy B - M.Třebová 1,5:6,5, Lanškroun B - Žamberk B 6:2. Do Krajského přeboru 1. třídy postupuje vítěz skupiny Ústí n/O. B, sestupují Ústí n/O. C a Svitavy B.


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

Jiskra Ústí nad Orlicí B – SK+Sokol Žamberk C Jiskra Ústí nad Orlicí C – Loko Česká Třebová B

   1.  Pečinka M.         V   2161     1:0    Kalous T.            V   1861            1.  Pokorný J.                1951     1/2    Borek P.               V   1880

   2.  Volf J.                   V   2131     1/2    Výprachtický D.V  1693            2.  Mikyska K.         H  1833     1/2    Petrželka K.             1855

   3.  Mareš P.              V   2105     1/2    Dungl P.                   1769            3.  Poslušný R.             1773     0:1    Gregor P.                  1640

   4.  Blaško Š.                   1949     1/2    Felcman T.           V   1764            4.  Glembek B.               1722     1/2    Flos P.                       1668

   5.  Kylar P.                     1924     1:0    Lorenc J.                   1583            5.  Fangl J.                      1659     1/2    Jasanský K.              1820

   6.  Smola J.                      1880     1:0    Kainek J.                   1364            6.  Kodytek T.               1560     1:0    Křemenák J.              1743

   7.  Kameník D.              1811     1:0    Lorenc A.                 1100            7.  Jániš P.                      1555     1/2    Kovář V.                    1250

   8.  Mareš P.                    1692     1:0    Pelinka F.                 1296            8.  Kapoun V.                1360     1:0    Paluda J.                    1493

                                  6.5 : 1.5                                                                        4.5 : 3.5

         ŠO K a.s. Kunvald – ŠK Svitavy A                     TJ Jablonné nad Orlicí – Spartak Choceň

   1.  Keprta S.             H   1984     1/2    Maděra S.                  1833            1.  Černý K.                    1974     1/2    Kučera J.                    1900

   2.  Vymetálek P.            1787     1/2    Havel F.                    1796            2.  Papáček M.         H  1909     1/2    Vavroušek P.           1827

   3.  Dvořák E.                 1897     0:1    Bartoš K.                  1850            3.  Maceška B.          H  1918     1/2    Weis L.                      1803

   4.  Hodek R.                   1685     1/2    Rosenkranz J.          1739            4.  Tesař J.                       1858     1/2    Janeček V.            H  1808

   5.  Tobiška J.                  1756     0:1    Krušina P.                1516            5.  Filip L.                      1741     1/2    Janeček F.                  1666

   6.  Štěpán S.                   1674     1:0    Strachoň L.              1753            6.  Černohous J.            1709     1/2    Navrátil V.                1746

   7.  Rusz G.                      1615     1/2    Čuma J.                      1559            7.  Kubíček V.               1647     1/2    Šmejdíř W.                1628

   8.  Mlynář M.                 1442     1/2    Velešík M.                1100            8.  Sysr P.                  H  1628     1/2    Fišer V.                      1000

                                  3.5 : 4.5                                                                           4 : 4

ŠK Svitavy B – TJ Slovan Moravská Třebová              TJ Lanškroun B – SK+Sokol Žamberk B

   1.  Jedlička E.                1680     0:1    Sojma Z.                    1949            1.  Pokorný T.          V   2294     1:0    Havrlík P.           V   1904

   2.  Baláž J.                       1539     1:0    Grepl P.                    1846            2.  Solil R.                 V   1983     0:1    Wiesinger W.     V   1942

   3.  Riedl V.                     1648     0:1    Glöckner J.         H  1897            3.  Šilar L.                       1909     1/2    Zámečník B.              1950

   4.  Krušina A.                1518     0:1    Chvojka A.              1720            4.  Paukert I.                  1783     1/2    Jeništa J.                    1838

   5.  Kozák D.                   1308     1/2    Vícha K.                    1678            5.  Šebrle J.                     1766     1:0    Kopal V.                    1479

   6.  Konečný T.               1100     0:1    Cedzo Š.                    1725            6.  Marek M.                   1688     1:0    Mazura J.                   1612

   7.  Hábík J.                     1100     0:1    Nečesánek J.            1000            7.  Palla S.                 H  1777     1:0    Hurdes E.                  1487

   8.  Doláková A.            1250     0:1    König M.                  1570            8.  Krátký J.                    1469     1:0    Janeček M.                1478

                                  1.5 : 6.5                                                                           6 : 2

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B         11  10    1    0         31              50       65.5   :  22.5

                   2.   TJ Lanškroun B                               11    9    0    2         27              41          56   :  32

                   3.   TJ Slovan Moravská Třebová          11    6    2    3         20              41          54   :  34

                   4.   SK+Sokol Žamberk B                       11    6    2    3         20              35          51   :  37

                   5.   Lokomotiva Česká Třebová B         11    5    3    3         18              31          47   :  41

                   6.   TJ Jablonné nad Orlicí                     11    5    2    4         17              26       45.5   :  42.5

                   7.   ŠK Svitavy A                                   11    4    2    5         14              23       39.5   :  48.5

                   8.   Spartak Choceň                               11    3    4    4         13              30          44   :  44

                   9.   ŠO K a.s. Kunvald                            11    4    1    6         13              23       39.5   :  48.5

                 10.   SK+Sokol Žamberk C                       11    3    1    7         10              23       39.5   :  48.5

                 11.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C         11    2    0    9           6              17          29   :  59

                 12.   ŠK Svitavy B                                  11    0    0  11           0               7        17.5   :  70.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.