Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ - 9. kolo 22.02.09

V devátém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: H.Městec - Teenagers 7:1, Polička B - Polabiny E 2:6, Polička C - Hlinsko 1,5:6,5, Bohemia B - Chrudim C 4,5:3,5, Choceň B - AKIS 3,5:4,5, Polabiny F - V.Mýto C 0:8


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

TJ Jiskra Heřmanův Městec – ŠK Rapid Teenagers TJ Štefanydes Polička B – 2222 ŠK Polabiny E

   1.  Pačovský M.      H   1938     1/2    Provazník J.             1891            1.  Zeman A.                   2005     1/2    Bělohlav J.                1989

   2.  Starý L.                      1870     1:0    Janko J.                      1836            2.  Smejkal J.             V   1902     0:1    Škroch M.                 1857

   3.  Hon J.                   H   1893     1:0    Zoubek D.                1621            3.  Navrátil L.                1695     0:1    Bauer J.                 V   1817

   4.  Šindelář P.                1858     1/2    Marcinko P.             1401            4.  Sodomka A.              1582     1/2    Kouba P.                   2001

   5.  Honek J.                    1821     1:0    Čoček O.                   1000            5.  Schaffer D.                 1418     0:1    Vorel B.                     1700

   6.  Skokan J.                   1965     1:0    Ryzner J.                   1485            6.  Buchta M.                 1335     1/2    Krejčí J.                     1605

   7.  Přibyl J.                     1881     1:0    Kulhánek J.              1465            7.  Zeman A.                   1555     1/2    Indra A.                     1000

   8.  Vondráček E.           1705     1:0    Halousek J.              1000            8.  Schaffer O.                 1461     0:1    Londinová J.            1000

                                     7 : 1                                                                              2 : 6

TJ Štefanydes Polička C – ŠO DDM Hlinsko ŠK Bohemia Pardubice B – TJ ŠO a DDM Chrudim C

   1.  Stodolová K.     H   2001     1:0    Zámečník J.         H  1867            1.  Nadrchal T.               1984     0:1    Pokorný Z.          H  2319

   2.  Stodola Z.           V   1774     0:1    Dvořák S.                 1899            2.  Makeš M.                  2083     1/2    Culek K.                    1778

   3.  Jerman M.                  1721     0:1    Adámek M.               1921            3.  Horáček M.               1934     1:0    Ždímal P.                   1690

   4.  Klíma L.                    1629     0:1    Kadlec P.                  1906            4.  Mazura T.                  1962     1/2    Němec B.                   1813

   5.  Stodola M.                1579     0:1    Šťulík J.                    1741            5.  Mazuch J.                  1958     1:0    Mrha J.                       1740

   6.  Stodola J.                  1456     1/2    Štorek L.                   1709            6.  Michlian Š.               1872     1:0    Kůs M.                       1697

   7.  Marek K.                   1503     0:1    Janda L.                     1776            7.  Kučera A.                  1734     1/2    Mužík F.                    1613

   8.  Pospíšil P.               1000     0:1    Malý M.                    1528            8.  Beneš D.                    1696     0:1    Kohoutek T.             1834

                                  1.5 : 6.5                                                                        4.5 : 3.5

      Spartak Choceň B – AKIS Pardubice                   2222 ŠK Polabiny F – ŠK Vysoké Mýto C

   1.  Starý S.                      1411     1/2    Vobořil P.           V   2027            1.  Rež M.                        1647     0:1    Beneš M.              V   1956

   2.  Marinov P.               1765     1:0    Seidl Z.                V   1968            2.  Vančura D.                1515     0:1    Sabolová G.        H  1904

   3.  Nikl L.                       1758     1/2    Matouš R.                 1870            3.  Řezníček D.              1000     0:1    Lipavský D.       V   1961

   4.  Doseděl Z.                1673     1/2    Pyskatý J.                 1811            4.  Melichar V.               1257     0:1    Švécar J.                     1901

   5.  Janoušek M.             1606     0:1    Režný Z.                    1794            5.  Kroupa T.                  1000     0:1    Ondrej T.                   1576

   6.  Nedelčev R.              1553     0:1    Kalhous M.              1609            6.  Hofman O.                 1000     0:1    Marek J.                     1777

   7.  Novák M.                  1100     0:1    Pyskatý J.                 1782            7.  Plodík M.                 1000     0:1    Sabolová K.             1562

   8.  Ernes J.                      1959     1:0    Kováč A.                  1000            8.  Hofmanová V.          1000     0:1    Mergl J.                      1759

                                  3.5 : 4.5                                                                           0 : 8

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Vysoké Mýto C                            9    8    0    1         24              43          52   :  20

                   2.   TJ Jiskra Heřmanův Městec               9    7    0    2         21              41       48.5   :  23.5

                   3.   TJ Štefanydes Polička C                    9    6    1    2         19              27          37   :  35

                   4.   AKIS Pardubice                                  9    6    0    3         18              30       41.5   :  30.5

                   5.   ŠO DDM Hlinsko                               9    5    1    3         16              31       41.5   :  30.5

                   6.   ŠK Bohemia Pardubice B                    9    4    1    4         13              29       36.5   :  35.5

                   7.   2222 ŠK Polabiny E                          9    4    1    4         13              26          39   :  33

                   8.   TJ ŠO a DDM Chrudim C                   9    4    0    5         12              22       33.5   :  38.5

                   9.   ŠK Rapid Teenagers                           9    3    2    4         11              23          33   :  39

                 10.   TJ Štefanydes Polička B                    9    2    1    6           7              22       31.5   :  40.5

                 11.   Spartak Choceň B                              9    0    2    7           2              12          21   :  51

                 12.   2222 ŠK Polabiny F                           9    0    1    8           1              10          17   :  55

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.