Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ - 10. kolo 22.03.09

V desátém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Teenagers - V.Mýto B 2,5:5,5, AKIS - Polabiny F 6:2, Chrudim C - Choceň B 5,5:2,5, Hlinsko - Bohemia B 4:4, Polabiny E - Polička C 4:4, H.Městec - Polička B 7:1.Kolo před koncem soutěže stále ještě není nic jasné ani v čele ani na konci tabilky.


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

  ŠK Rapid Teenagers – ŠK Vysoké Mýto C                 AKIS Pardubice – 2222 ŠK Polabiny F

   1.  Provazník J.             1891     1:0    Beneš M.             V   1956            1.  Vobořil P.           V   2027     1/2    Rež M.                        1647

   2.  Janko J.                      1836     0:1    Sabolová G.       H  1904            2.  Dytrych P.          H  1922     0:1    Adamů M.                 1000

   3.  Kraus O.                    1595     1/2    Švécar J.                    1901            3.  Hrnčiarik K.             1844     1:0    Pochobradský L.    1400

   4.  Zoubek D.                 1621     0:1    Ondrej T.                  1576            4.  Matouš R.                 1870     1:0    Rež M.                        1000

   5.  Marcinko P.             1401     0:1    Marek J.                     1777            5.  Režný Z.                    1794     1:0    Kroupa T.                  1000

   6.  Čoček O.                   1000     0:1    Ptáček M.                 1805            6.  Král M.                      1691     1/2    Plecháč J.                  1416

   7.  Kulhánek J.              1465     1:0    Sabolová K.             1562            7.  Kalhous M.              1609     1:0    Plodík M.                 1000

   8.  Novotný A.              1000     0:1    Mergl J.                     1759            8.  Pyskatý J.                 1782     1:0    Tilgner M.                 1000

                                  2.5 : 5.5                                                                           6 : 2

TJ ŠO a DDM Chrudim C – Spartak Choceň B    ŠO DDM Hlinsko – ŠK Bohemia Pardubice B

   1.  Pokorný Z.         H   2319     1:0    Starý S.                      1411            1.  Dvořák S.                  1899     1/2    Nadrchal T.               1984

   2.  Culek K.                    1778     0:1    Marinov P.               1765            2.  Adámek M.               1921     1:0    Horáček M.               1934

   3.  Němec B.                   1813     1/2    Nikl L.                      1758            3.  Šťulík J.                     1741     0:1    Mazura T.                  1962

   4.  Mrha J.                       1740     1:0    Doseděl Z.                1673            4.  Štorek L.                   1709     1/2    Mazuch J.                  1958

   5.  Kůs M.                       1697     0:1    Ernes J.                      1959            5.  Janda L.                     1776     1:0    Juchelka P.               1644

   6.  Sokol P.                    1633     1:0    Bakeš D.                   1000            6.  Balek J.                      1645     0:1    Kotlant T.                 1727

   7.  Mužík F.                    1613     1:0    Chadima J.                1000            7.  Malý M.                     1528     1:0    Fajová A.                  1344

   8.  Celuch T.                   1801     1:0    Fajt L.                        1100            8.  Rott M.                      1362     0:1    Voldánová B.           1294

                                  5.5 : 2.5                                                                           4 : 4

2222 ŠK Polabiny E – TJ Štefanydes Polička C TJ Jiskra Heřmanův Městec – TJ Štefanydes Polička B

   1.  Bělohlav J.                1989     0:1    Komárek D.        H  2141            1.  Pačovský M.      H  1938     1:0    Zeman A.                   2005

   2.  Škroch M.                 1857     0:1    Stodolová K.     H  2001            2.  Starý L.                      1870     0:1    Smejkal J.             V   1902

   3.  Bauer J.                V   1817     1:0    Stodola Z.           V   1774            3.  Hon J.                   H  1893     1:0    Navrátil L.                1695

   4.  Kouba P.                   2001     0:1    Jerman M.                  1721            4.  Müller P.                   1913     1:0    Schaffer D.                 1418

   5.  Vorel B.                     1700     1:0    Stodola M.               1579            5.  Šindelář P.                1858     1:0    Buchta M.                 1335

   6.  Kvapil P.                  1511     1/2    Stodola J.                  1456            6.  Honek J.                    1821     1:0    Zeman A.                   1555

   7.  Krejčí J.                     1605     1:0    Klíma P.                    1000            7.  Přibyl J.                     1881     1:0    Houška F.                 1250

   8.  Dudek V.                   1725     1/2    Pospíšil P.               1000            8.  Starý V.                      1501     1:0    Petrásek J.                 1100

                                     4 : 4                                                                              7 : 1

Tabulka po 10. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Vysoké Mýto C                          10    9    0    1         27              48       57.5   :  22.5

                   2.   TJ Jiskra Heřmanův Městec             10    8    0    2         24              48       55.5   :  24.5

                   3.   AKIS Pardubice                                10    7    0    3         21              35       47.5   :  32.5

                   4.   TJ Štefanydes Polička C                  10    6    2    2         20              30          41   :  39

                   5.   ŠO DDM Hlinsko                             10    5    2    3         17              34       45.5   :  34.5

                   6.   TJ ŠO a DDM Chrudim C                 10    5    0    5         15              27          39   :  41

                   7.   ŠK Bohemia Pardubice B                  10    4    2    4         14              32       40.5   :  39.5

                   8.   2222 ŠK Polabiny E                        10    4    2    4         14              29          43   :  37

                   9.   ŠK Rapid Teenagers                         10    3    2    5         11              25       35.5   :  44.5

                 10.   TJ Štefanydes Polička B                  10    2    1    7           7              23       32.5   :  47.5

                 11.   Spartak Choceň B                            10    0    2    8           2              14       23.5   :  56.5

                 12.   2222 ŠK Polabiny F                         10    0    1    9           1              11          19   :  61

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.