Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ - 11. kolo 05.04.09

V jedenáctém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Polička B - Teenagers 3,5:4,5, Polička C - H.Městec 3:5, Bohemia B - Polabiny E 6,5:1,5, Choceň B - Hlinsko 5:3, Polabiny F - Chrudim C 0,5:7,5, V.Mýto C - AKIS 4:4. Do Krajského přeboru 1. třídy postupuje vítěz skupiny Vysoké Mýto C, sestupují Choceň B a Polabiny F.


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

TJ Štefanydes Polička B – ŠK Rapid Teenagers TJ Štefanydes Polička C – TJ Jiskra Heřmanův Městec

   1.  Zeman A.                   2005     1:0    Provazník J.             1891            1.  Komárek D.         H  2141     1/2    Pačovský M.      H  1938

   2.  Smejkal J.            V   1902     1/2    Kraus O.                   1595            2.  Stodolová K.      H  2001     1:0    Starý L.                      1870

   3.  Sodomka A.              1582     1/2    Zoubek D.                1621            3.  Stodola Z.            V   1774     0:1    Hon J.                   H  1893

   4.  Schaffer D.                 1418     0:1    Marcinko P.             1401            4.  Jerman M.                  1721     1/2    Müller P.                   1913

   5.  Buchta M.                 1335     0:1    Svítil R.                    1555            5.  Stodola M.                1579     0:1    Šindelář P.                1858

   6.  Houška F.                 1250     0:1    Čoček O.                   1000            6.  Bartoš K.                   1648     1:0    Honek J.                    1821

   7.  Komárková M.         2069     1:0    Kulhánek J.              1465            7.  Klíma P.                    1000     0:1    Skokan J.                   1965

   8.  Petrásek J.                 1100     1/2    Novotný A.             1000            8.  Pospíšil P.               1000     0:1    Přibyl J.                     1881

                                  3.5 : 4.5                                                                           3 : 5

ŠK Bohemia Pardubice B – 2222 ŠK Polabiny E         Spartak Choceň B – ŠO DDM Hlinsko

   1.  Horáček M.               1934     1:0    Bělohlav J.               1989            1.  Starý S.                      1411     0:1    Dvořák S.                  1899

   2.  Mazura T.                  1962     1:0    Roub B.                     1879            2.  Marinov P.               1765     1/2    Kadlec P.                  1906

   3.  Mazuch J.                  1958     1:0    Bauer J.                V   1817            3.  Doseděl Z.                1673     0:1    Štorek L.                   1709

   4.  Kučera A.                  1734     1/2    Vorel B.                     1700            4.  Nedelčev R.              1553     1/2    Šenkýř J.              H  1626

   5.  Juchelka P.               1644     1:0    Kvapil P.                  1511            5.  Novák M.                  1100     1:0    Hanus L.                   1279

   6.  Kotlant T.                 1727     1:0    Krejčí J.                     1605            6.  Ernes J.                      1959     1:0    Adámek F.           H  1000

   7.  Petružálek R.           1493     1:0    Křišťál Z.                  1444            7.  Hrabčák A.               1000     +:-                                                  

   8.  Voldánová B.           1294     0:1    Londinová J.           1000            8.  Chadima J.                 1000     +:-                                                  

                                  6.5 : 1.5                                                                           5 : 3

2222 ŠK Polabiny F – TJ ŠO a DDM Chrudim C          ŠK Vysoké Mýto C – AKIS Pardubice

   1.  Rež M.                        1647     0:1    Pokorný Z.         H  2319            1.  Beneš M.              V   1956     1:0    Vobořil P.           V   2027

   2.  Pochobradský L.    1400     0:1    Culek K.                   1778            2.  Sabolová G.        H  1904     1:0    Seidl Z.                 V   1968

   3.  Liduch F.                  1622     0:1    Němec B.                   1813            3.  Lipavský D.       V   1961     1/2    Prokůpek M.            1943

   4.  Řezníček D.              1000     1/2    Mrha J.                       1740            4.  Švécar J.                     1901     0:1    Hennig T.                  1997

   5.  Melichar V.               1257     0:1    Sokol P.                    1633            5.  Ondrej T.                   1576     0:1    Hrnčiarik K.             1844

   6.  Kroupa T.                  1000     0:1    Mužík F.                   1613            6.  Ptáček M.                  1805     1:0    Matouš R.                 1870

   7.  Outrata O.                 1346     0:1    Hlaváček B.             1554            7.  Sabolová K.             1562     0:1    Režný Z.                    1794

   8.  Tilgner M.                 1000     0:1    Zelený F.                   1545            8.  Mergl J.                      1759     1/2    Pyskatý J.                 1782

                                  0.5 : 7.5                                                                           4 : 4

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Vysoké Mýto C                       11    9    1    1         28              51       61.5   :  26.5

                   2.   TJ Jiskra Heřmanův Městec             11    9    0    2         27              52       60.5   :  27.5

                   3.   AKIS Pardubice                                11    7    1    3         22              38       51.5   :  36.5

                   4.   TJ Štefanydes Polička C                  11    6    2    3         20              32          44   :  44

                   5.   TJ ŠO a DDM Chrudim C                 11    6    0    5         18              34       46.5   :  41.5

                   6.   ŠK Bohemia Pardubice B                  11    5    2    4         17              38          47   :  41

                   7.   ŠO DDM Hlinsko                             11    5    2    4         17              36       48.5   :  39.5

                   8.   2222 ŠK Polabiny E                        11    4    2    5         14              30       44.5   :  43.5

                   9.   ŠK Rapid Teenagers                         11    4    2    5         14              28          40   :  48

                 10.   TJ Štefanydes Polička B                  11    2    1    8           7              25          36   :  52

                 11.   Spartak Choceň B                        11    1    2    8           5              18       28.5   :  59.5

                 12.   2222 ŠK Polabiny F                      11    0    1  10           1              11       19.5   :  68.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.