Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Finale Krajského přeboru mládeže 25.05.09

Ve dnech 23.-24. května 2009 se v Kuněticích uskutečnilo finale Krajského přeboru mládeže pro rok 2009. Ve čtyřech kategoriích se představilo po osmi nejúspěšnějších hráčích z kvalifikačních turnajů, kteří mezi sebou bojovali nejen o tituly krajských přeborníků, ale zejména o 18 postupových míst do Přeboru Čech.
Postřehy a fotky z místa konání jsou k dispozici na webech Polabin, Poličky a Chotěboře.


Kategorie HD 10 (3 postupy)
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body SB.Son Res. vict
1 2 Hofmanová Vilma 1000 2222 Šk Polabiny 5 17,00 0 5
2 5 Kolomý Adam 1250 Tj Lanškroun 4 13,00 1 4
3 7 Cach Ondřej 1000 2222 Šk Polabiny 4 13,00 0 4
4 3 Žejdlík Patrik 1000 DDM Hlinsko 4 12,00 0 4
5 6 Kupsa Matěj 1250 Tj Lanškroun 3 11,00 0 3
6 8 Čapek Filip 1000 Tj Chs Chotěboř 3 9,00 1 3
7 1 Holásek Vojtěch 1100 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 3 9,00 0 3
8 4 Brejša Adam 1250 Tj Lanškroun 2 8,00 0 2
Kategorie HD 12 (5 postupů)
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body SB.Son Res. vict
1 5 Řezníček Dominik 1456 2222 Šk Polabiny 6 17,00 0 5
2 3 Cach Jakub 1000 2222 Šk Polabiny 15,00 0 5
3 8 Hofman Oskar 1393 2222 Šk Polabiny 14,25 0 3
4 1 Doleček Matěj 1250 Tj Lanškroun 8,00 0 2
5 7 Bureš Martin 1000 2222 Šk Polabiny 3 7,00 1 2
6 2 Šulc Marek 1000 Šk Vysoké Mýto 3 7,00 0 3
7 6 Outrata Ondřej 1333 2222 Šk Polabiny 4,75 0 2
8 4 Holásek Vít 1250 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 0 0,00 0 0
Kategorie HD 14 (5 postupů)
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body SB.Son Res. vict
1 6 Liduch Filip 1449 2222 Šk Polabiny 15,75 0 5
2 2 Sion David 1250 Tj Štefanydes Polička 16,00 0 3
3 5 Pochobradský Libor 1397 2222 Šk Polabiny 14,50 0 3
4 1 Melichar Vojtěch 1250 2222 Šk Polabiny 4 11,00 0 3
5 7 Pospíšil Petr 1293 Tj Štefanydes Polička 3 8,50 0 2
6 4 John Petr 1345 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 7,50 0 1
7 8 Vančura Daniel 1529 2222 Šk Polabiny 6,25 0 2
8 3 Jursa Vít 1250 Tj Lanškroun 6,00 0 1
Kategorie HD 16 (5 postupů)
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body SB.Son Res. vict
1 7 Krušina Patrik 1709 Šk Svitavy 15,75 0 5
2 5 Stodola Marek 1600 Tj Štefanydes Polička 14,50 0 3
3 4 Petrásek Kamil 1549 Tj Štefanydes Polička 13,00 0 3
4 8 Mareš Jan 1668 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 4 11,50 0 2
5 1 Kapoun Vít 1404 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 4 10,00 0 4
6 2 Kozák David 1425 Šk Svitavy 8,50 0 2
7 6 Nešpůrek Petr 1645 2222 Šk Polabiny 4,50 0 0
8 3 Rott Michal 1338 Šo Ddm Hlinsko ˝ 0,75 0 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.