Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže - průběžné pořadí 04.03.09

V přiložených tabulkách je uvedeno průběžné pořadí Krajského přeboru mládeže pro sezonu 2008/09 po třech odehraných turnajích ve všech kategoriích vč. dívek s tím, že přímo postupující do finale jsou vyznačeni červeně.


Celkové pořadí KP kategorie do 10-ti let
  Jméno Rtg Klub Nar. 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Holásek Vojtěch 1100 TJ Jiskra Ú.n.O. 2001 40 7 35 5,5 26 5 0 0 101 17,5
2. Žejdlík Patrik 1000 DDM Hlinsko   19 4,5 30 5 30 5 0 0 79 14,5
3. Cach Ondřej 1000 2222 ŠK Polabiny 2001 26 4,5 10 4 40 6 0 0 76 14,5
4. Čapek Filip 1100 Chotěboř 2000 35 5 19 4,5 22 5 0 0 76 14,5
5. Brejša Adam 1000 TJ Lanškroun 2001 6 3,5 16 4 35 6 0 0 57 13,5
6. Hofmanová Vilma 1250 2222 ŠK Polabiny 2000 16 4,5 40 6,5 0 0 0 0 56 11
7. Kolomý Adam 1100 TJ Lanškroun 2000 30 4,5 8 4 0 0 0 0 38 8,5
8. Nešpor Jakub 1000 Litomyšl 2000 13 4 22 4,5 0 0 0 0 35 8,5
9. Kupsa Matěj 1000 TJ Lanškroun 2001 22 4,5 13 4 0 0 0 0 35 8,5
10. Musil Radek 1100 2222 ŠK Polabiny 2000 0 0 26 5 0 0 0 0 26 5
11. Nešpůrek Jan 1000 2222 ŠK Polabiny 2001 8 4 3 3 10 4 0 0 21 11
12. Dědková Klára 1000 ŠK Svitavy   0 0 1 1,5 19 4,5 0 0 20 6
13. Tulis Jan 1000 Polička 2000 10 4 6 4 0 0 0 0 16 8
14. Horák Tomáš 1000 2222 ŠK Polabiny   0 0 0 0 16 4 0 0 16 4
15. Velinský Dominik 1000 2222 ŠK Polabiny   0 0 0 0 13 4 0 0 13 4
16. Vlasák Tomáš 1000 2222 ŠK Polabiny 2000 0 0 0 0 8 4 0 0 8 4
17. Málek Tomáš 1000 2222 ŠK Polabiny   0 0 0 0 6 4 0 0 6 4
18. Sekyra Jakub 1100 ŠK Svitavy 2000 3 3 1 2,5 1 2,5 0 0 5 8
19. Paukert Martin 1000 TJ Jiskra Ú.n.O. 2001 4 3 1 3 0 0 0 0 5 6
20. Tesař Vojtěch 1000 1.ZŠ Litomyšl   0 0 5 4 0 0 0 0 5 4
21. Červinka Václav 1000 2222 ŠK Polabiny   0 0 0 0 5 3,5 0 0 5 3,5
22. Král Milan 1000 2222 ŠK Polabiny   5 3 0 0 0 0 0 0 5 3
23. Bartáček Filip 1100 TJ Jiskra Ú.n.O. 2000 0 0 4 4 0 0 0 0 4 4
24. Novotný Jan 1000 2222 ŠK Polabiny   0 0 0 0 4 3,5 0 0 4 3,5
25. Bílek Martin 1000 2222 ŠK Polabiny   1 2 2 3 0 0 0 0 3 5
26. Tomková Simona 1000 2222 ŠK Polabiny   0 0 0 0 3 3,5 0 0 3 3,5
27. Holásková Veronika 1000 TJ Jiskra Ú.n.O. 2003 1 1 1 0 1 2,5 0 0 3 3,5
28. Jakubec Vít 1000 ŠK Svitavy 2001 1 2,5 1 2 0 0 0 0 2 4,5
29. Navrátil Jonáš 1000 ŠK Svitavy 2001 1 2,5 1 2 0 0 0 0 2 4,5
30. Kučerová Jana 1000 2222 ŠK Polabiny   2 3 0 0 0 0 0 0 2 3
31. Vaďák Michal 1000 2222 ŠK Polabiny   0 0 0 0 2 3 0 0 2 3
32. Sýkora David 1000 2222 ŠK Polabiny   0 0 0 0 1 3 0 0 1 3
33. Hruška David 1000 DDM Hlinsko   0 0 0 0 1 3 0 0 1 3
34. Píše Jiří 1000 TJ Jiskra Ú.n.O.   0 0 1 3 0 0 0 0 1 3
35. Pešek Petr 1000 TJ Lanškroun 2000 0 0 1 3 0 0 0 0 1 3
36. Dočekal Petr 1000 2222 ŠK Polabiny   0 0 0 0 1 2,5 0 0 1 2,5
37. Maštalíř Jiří 1000 2222 ŠK Polabiny   0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
38. Mojžíšová Klára 1000 2222 ŠK Polabiny   0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
39. Hevera Antonín 1000 Česká Třebová   0 0 1 2 0 0 0 0 1 2
40. Šafář Filip 1000 2222 ŠK Polabiny   0 0 0 0 1 1 0 0 1 1
41. Musilová Tereza 1000 2222 ŠK Polabiny   0 0 0 0 1 0,5 0 0 1 0,5
Celkové pořadí KP kategorie do 12-ti let
  Jméno Rtg Klub Nar. 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Bureš Martin 1100 2222 Šk Polabiny 1998 19 4 26 4,5 35 6 0 0 80 14,5
2. Hofman Oskar 1250 2222 Šk Polabiny 1998 40 7 40 6,5 0 0 0 0 80 13,5
3. Cach Jakub 1250 2222 Šk Polabiny 1999 30 5 19 4,5 30 5 0 0 79 14,5
4. Řezníček Dominik 1100 2222 Šk Polabiny 1998 0 0 35 6,5 40 6,5 0 0 75 13
5. Doleček Matěj 1250 TJ Lanškroun 1999 22 4,5 5 3,5 26 5 0 0 53 13
6. Šulc Marek 1000 ŠK Vysoké Mýto 1998 0 0 22 4,5 19 4,5 0 0 41 9
7. Holásek Vít 1100 Jiskra Ú.n.O. 1999 26 5 10 4 4 3,5 0 0 40 12,5
8. Outrata Ondřej 1346 2222 Šk Polabiny 1998 35 5 0 0 0 0 0 0 35 5
9. Lenk William 1000 2222 Šk Polabiny   16 4 16 4,5 0 0 0 0 32 8,5
10. Dupenopulos Karel 1250 Česká Třebová 1999 0 0 30 4,5 0 0 0 0 30 4,5
11. Neumann Michal 1000 DDM Hlinsko 1998 13 4 3 3 13 4 0 0 29 11
12. Marel David 1100 2222 Šk Polabiny 1999 0 0 6 4 22 4,5 0 0 28 8,5
13. Havelka Josef 1000 TJ Lanškroun   3 3 4 3,5 16 4,5 0 0 23 11
14. Knápek Martin 1100 TJ Lanškroun 1998 8 3,5 13 4 0 0 0 0 21 7,5
15. Cach Zdeněk 1000 2222 Šk Polabiny   10 4 1 3 8 4 0 0 19 11
16. Doláková Marie 1100 ŠK DDM Svitavy 1998 0 0 8 4 5 3,5 0 0 13 7,5
17. Karlík Mikuláš 1100 TJ Lanškroun   0 0 0 0 10 4 0 0 10 4
18. Knoll Martin 1100 TJ Lanškroun 1998 1 2,5 1 2 6 4 0 0 8 8,5
19. Paukert Lukáš 1000 Jiskra Ú.n.O. 1998 6 3,5 1 3 0 0 0 0 7 6,5
20. Plecháč Jakub 1100 2222 Šk Polabiny 1999 4 3 1 2,5 0 0 0 0 5 5,5
21. Peřina Josef 1000 Mozaika Polička 1998 5 3,5 0 0 0 0 0 0 5 3,5
22. Sejkora Filip 1000 Česká Třebová 1999 0 0 2 3 1 3 0 0 3 6
23. Klimek Pavel 1000 Česká Třebová 1998 0 0 1 2 2 3 0 0 3 5
24. Jakešová Magdaléna 1000 TJ CHS Chotěboř 1998 0 0 0 0 3 3 0 0 3 3
25. Feltl Patrik 1000 Mozaika Polička 1999 2 3 0 0 0 0 0 0 2 3
26. Bydžovský Jiří 1000 2222 Šk Polabiny   0 0 0 0 1 3 0 0 1 3
27. Pěknice-Muravský Vít 1000 2222 Šk Polabiny   0 0 0 0 1 3 0 0 1 3
28. Šprachta Tomáš 1000 2222 Šk Polabiny   0 0 0 0 1 3 0 0 1 3
29. Jasanský Jan 1000 Česká Třebová 1998 0 0 1 3 0 0 0 0 1 3
30. Heger Michal 1100 TJ Lanškroun 1998 0 0 1 3 0 0 0 0 1 3
31. Šafář Jan 1000 Mozaika Polička 1998 1 2,5 0 0 0 0 0 0 1 2,5
32. Chrtek Matěj 1000 2222 Šk Polabiny   0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
33. Málková Tereza 1000 2222 Šk Polabiny   0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
34. Oborník Filip 1000 2222 Šk Polabiny   0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
35. Hanus Ondřej 1000 TJ Lanškroun 1999 1 2 0 0 0 0 0 0 1 2
36. Fiala Tomáš 1000 2222 Šk Polabiny   0 0 0 0 1 1 0 0 1 1
37. Miltak Roman 1000 Litomyšl   1 1 0 0 0 0 0 0 1 1
38. Růžičková Alice 1000 ŠK DDM Svitavy   0 0 1 1 0 0 0 0 1 1
Celkové pořadí KP kategorie do 14-ti let
  Jméno Rtg Klub Nar. 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Belobrad Jan 1250 Sk Žamberk 1996 26 5 10 4,5 35 5 0 0 71 14,5
2. Půlpán Matěj 1416 TJ Chrudim 2001 40 6 0 0 30 5 0 0 70 11
3. Pochobradský Libor 1400 2222 Šk Polabiny 1996 22 5 40 6 0 0 0 0 62 11
4. Pospíšil Petr 1250 Tj Polička 1997 30 5,5 26 5,5 4 4 0 0 60 15
5. Vančura Daniel 1515 2222 Šk Polabiny 1997 35 6 22 5 0 0 0 0 57 11
6. Melichar Vojtěch 1257 2222 Šk Polabiny 1997 13 4,5 30 5,5 10 4,5 0 0 53 14,5
7. Liduch Filip 1622 2222 Šk Polabiny 1997 10 4,5 35 5,5 6 4 0 0 51 14
8. John Petr 1332 Tj Jiskra Ústí n.O. 1996 19 4,5 6 4 22 4,5 0 0 47 13
9. Sion David 1250 Tj Polička 1996 3 4 0 0 40 6 0 0 43 10
10. Osička Přemysl 1100 Šo Ddm Hlinsko 1996 4 4,5 5 4 26 5 0 0 35 13,5
11. Jursa Vít 1250 Tj Lanškroun 1997 16 4,5 16 4,5 0 0 0 0 32 9
12. Kroupa Tomáš 1250 2222 Šk Polabiny 1996 8 4,5 0 0 19 4,5 0 0 27 9
13. Marek Dominik 1250 Tj Lanškroun 1997 0 0 19 5 8 4 0 0 27 9
14. Plodík Michal 1250 2222 Šk Polabiny 1997 2 4 13 4,5 1 3 0 0 16 11,5
15. Novotný Aleš 1100 ŠK Rapid Pardubice 1996 0 0 0 0 16 4,5 0 0 16 4,5
16. Fišnar Karel 1100 2222 Šk Polabiny 1997 1 3 0 0 13 4,5 0 0 14 7,5
17. Rež Matouš 1250 2222 Šk Polabiny 1997 1 4 8 4,5 0 0 0 0 9 8,5
18. Konečný Tomáš 1100 Šk Svitavy 1997 6 4,5 0 0 2 3,5 0 0 8 8
19. Kolomý Štěpán 1250 Tj Lanškroun 1996 5 4,5 0 0 1 3,5 0 0 6 8
20. Holásek Jan 1100 Tj Jiskra Ústí n.O. 1997 1 3,5 1 3,5 3 4 0 0 5 11
21. Hájek Pavel 1250 ŠK Vysoké Mýto 1997 0 0 0 0 5 4 0 0 5 4
22. Dupenopulos Karel 1100 Tj Česká Třebová 1999 0 0 4 4 0 0 0 0 4 4
23. Gregor Jiří 1250 2222 Šk Polabiny 1996 1 4 1 4 1 3,5 0 0 3 11,5
24. Rothschein Tomáš 1100 ŠK Vysoké Mýto 1997 0 0 3 4 0 0 0 0 3 4
25. Holásek Vít 1100 Tj Jiskra Ústí n.O. 1999 1 3,5 1 4 0 0 0 0 2 7,5
26. Kantor Tomáš 1100 2222 Šk Polabiny 1997 1 4 0 0 1 3 0 0 2 7
27. Marel David 1250 2222 Šk Polabiny 1999 1 4 1 3 0 0 0 0 2 7
28. Punar Jan 1100 Tj Polička 1996 1 3 1 4 0 0 0 0 2 7
29. Svědiroh Stanislav 1000 2222 Šk Polabiny 1997 1 3 1 3,5 0 0 0 0 2 6,5
30. Kubeš Adam 1100 ŠK Vysoké Mýto 1997 1 3,5 1 3 0 0 0 0 2 6,5
31. Neumann Michal 1100 Šo Ddm Hlinsko 1998 1 4 1 2,5 0 0 0 0 2 6,5
32. Holásek Vojtěch 1100 Tj Jiskra Ústí n.O. 2001 1 2 1 3 0 0 0 0 2 5
33. Soldánová Beata 1000 Šk Svitavy 1997 1 2 1 2,5 0 0 0 0 2 4,5
34. Lorenc Adam 1250 Sk Žamberk 1997 0 0 2 4 0 0 0 0 2 4
35. Moliš Matěj 1000 Šk Svitavy 1997 1 1 1 0 0 0 0 0 2 1
36. Ruml Václav 1100 2222 Šk Polabiny 1996 1 4 0 0 0 0 0 0 1 4
37. Ratzinger Patrik 1100 Tj Česká Třebová 1996 0 0 1 4 0 0 0 0 1 4
38. Doláková Marie 1100 Šk Svitavy 1998 1 3,5 0 0 0 0 0 0 1 3,5
39. Tomáš Daniel 1100 Tj Česká Třebová 1998 0 0 1 3,5 0 0 0 0 1 3,5
40. Kuťák Daniel 1100 Tj Lanškroun 1997 0 0 1 3,5 0 0 0 0 1 3,5
41. Branda Filip 1100 2222 Šk Polabiny 1996 1 3 0 0 0 0 0 0 1 3
42. Valach Martin 1000 2222 Šk Polabiny   0 0 1 3 0 0 0 0 1 3
43. Tůma Jan 1100 Šk Chotěboř 1997 0 0 0 0 1 3 0 0 1 3
44. Žáček Josef 1000 Šk Svitavy   0 0 0 0 1 3 0 0 1 3
45. Ptáček Tomáš 1100 Šo Ddm Hlinsko 1996 1 3 0 0 0 0 0 0 1 3
46. Kučera Jan 1100 Tj Česká Třebová 1997 0 0 1 3 0 0 0 0 1 3
47. Šmajzrová Kateřina 1250 Tj Jiskra Ústí n.O. 1996 1 3 0 0 0 0 0 0 1 3
48. Paukert Jan 1100 Tj Lanškroun 1997 1 3 0 0 0 0 0 0 1 3
49. Peichl René 1000 TJ Sokol H. Čermná   0 0 1 3 0 0 0 0 1 3
50. Pěknice-Muravský Vít 1000 2222 Šk Polabiny   1 2,5 0 0 0 0 0 0 1 2,5
51. Hrdinová Adéla 1000 TJ Sokol H. Čermná   0 0 1 2,5 0 0 0 0 1 2,5
52. Marek Jan 1000 TJ Sokol H. Čermná   0 0 1 2,5 0 0 0 0 1 2,5
53. Zavřelová Nikola 1000 TJ Sokol H. Čermná   0 0 1 2,5 0 0 0 0 1 2,5
54. Hlaváč Jan 1000 2222 Šk Polabiny   1 2 0 0 0 0 0 0 1 2
55. Hlaváč Vítězslav 1000 2222 Šk Polabiny   1 2 0 0 0 0 0 0 1 2
56. Pešek Adam 1000 2222 Šk Polabiny   1 2 0 0 0 0 0 0 1 2
57. Tilgner Jan 1100 2222 Šk Polabiny 1997 1 2 0 0 0 0 0 0 1 2
58. Janečka Pavel 1000 Radiměř   0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
59. Škranc Adam 1000 Radiměř   0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
60. Doláková Anna 1250 Šk Svitavy 1996 0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
61. Šilar Martin 1000 Šk Svitavy   0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
62. Švarc Radovan 1000 Tj Česká Třebová   0 0 1 2 0 0 0 0 1 2
63. Vích Radovan 1000 Tj Česká Třebová 1996 0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
64. Ryšavá Monika 1000 Tj Polička 1996 0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
65. Stodola Jan 1000 Tj Polička 1997 0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
66. Motl Matěj 1000 TJ Sokol H. Čermná   0 0 1 2 0 0 0 0 1 2
67. Kolman Filip 1000 2222 Šk Polabiny   1 1 0 0 0 0 0 0 1 1
68. Vaněk Tomáš 1000 TJ Sokol H. Čermná   0 0 1 1 0 0 0 0 1 1
69. Stejskal Dominik 1000 TJ Sokol Mistrovice 1997 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
Celkové pořadí KP kategorie do 16-ti let
  Jméno Rtg Klub Nar. 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Petrásek Kamil 1480 Tj Polička 1995 26 4,5 35 5 40 5,5 0 0 101 15
2. Stodola Marek 1581 Tj Polička 1995 40 6 30 5 26 4,5 0 0 96 15
3. Krušina Patrik 1548 Šk Svitavy 1994 35 5,5 16 4 35 5 0 0 86 14,5
4. Nešpůrek Petr 1389 2222 Šk Polabiny 1995 10 3,5 40 5,5 22 4,5 0 0 72 13,5
5. Kozák David 1348 Šk Svitavy 1994 13 4 22 5 30 4,5 0 0 65 13,5
6. Rott Michal 1362 Šo Ddm Hlinsko 1995 30 5 13 4 16 4 0 0 59 13
7. Kapoun Vít 1360 Tj Jiskra Ústí n.O. 1995 22 4 19 4,5 8 3,5 0 0 49 12
8. Mareš Jan 1780 Tj Jiskra Ústí n.O. 1994 19 4 26 5 0 0 0 0 45 9
9. Kubišta Ladislav 1250 Tj Jiskra Ústí n.O. 1994 16 4 0 0 6 3,5 0 0 22 7,5
10. Čoček Oldřich 1100 ŠK Rapid Pardubice 1994 0 0 0 0 19 4,5 0 0 19 4,5
11. Vaculík Jakub 1250 TJ Lanškroun 1995 5 3 5 3 5 3,5 0 0 15 9,5
12. Šmíd Ladislav 1100 Šk Svitavy 1995 0 0 0 0 13 4 0 0 13 4
13. Voldánová Barbora 1294 Bohemia Pardubice 1994 0 0 0 0 10 4 0 0 10 4
14. Kubalík Michal 1250 SK+Sokol Žamberk 1995 0 0 10 4 0 0 0 0 10 4
15. Kučera Jan 1265 Šk Svitavy 1995 4 3 0 0 4 3 0 0 8 6
16. Plecháč Jan 1416 2222 Šk Polabiny 1995 8 3,5 0 0 0 0 0 0 8 3,5
17. Janecký Tomáš 1100 Litomyšl 1995 0 0 8 3 0 0 0 0 8 3
18. Tilgner Martin 1250 2222 Šk Polabiny 1994 6 3,5 0 0 0 0 0 0 6 3,5
19. Schreiber Jiří 1100 SK+Sokol Žamberk 1994 0 0 6 3 0 0 0 0 6 3
20. Tomeš Lukáš 1000 Česká Třebová 1994 0 0 2 2 3 3 0 0 5 5
21. Dušek Josef 1100 TJ Sokol H. Čermná 1995 0 0 4 3 0 0 0 0 4 3
22. Hevera Jakub 1100 Česká Třebová 1994 0 0 3 3 0 0 0 0 3 3
23. Frgalová Hana 1100 2222 Šk Polabiny 1995 3 2 0 0 0 0 0 0 3 2
24. Malý Michal 1000 Šk Svitavy   0 0 0 0 2 3 0 0 2 3
25. Pazourek Eduard 1000 2222 Šk Polabiny 1995 2 1 0 0 0 0 0 0 2 1
26. Kollár Ladislav 1000 Radiměř   0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
27. Jirásek Jan 1000 TJ Sokol H. Čermná   0 0 1 2 0 0 0 0 1 2
28. Kapalčík Šimon 1000 TJ Sokol Mistrovice 1995 0 0 1 2 0 0 0 0 1 2
29. Soušek Michael 1000 Radiměř   0 0 0 0 1 1 0 0 1 1
Celkové pořadí KP kategorie dívky do 10-ti let
  Jméno Rtg Klub Nar. 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Hofmanová Vilma 1250 2222 ŠK Polabiny 2000 16 4,5 40 6,5 0 0 0 0 56 11
2. Dědková Klára 1000 ŠK Svitavy   0 0 1 1,5 19 4,5 0 0 20 6
3. Tomková Simona 1000 2222 ŠK Polabiny   0 0 0 0 3 3,5 0 0 3 3,5
4. Holásková Veronika 1000 TJ Jiskra Ú.n.O. 2003 1 1 1 0 1 2,5 0 0 3 3,5
5. Kučerová Jana 1000 2222 ŠK Polabiny   2 3 0 0 0 0 0 0 2 3
6. Mojžíšová Klára 1000 2222 ŠK Polabiny   0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
7. Musilová Tereza 1000 2222 ŠK Polabiny   0 0 0 0 1 0,5 0 0 1 0,5
Celkové pořadí KP kategorie dívky do 12-ti let
  Jméno Rtg Klub Nar. 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Doláková Marie 1100 ŠK DDM Svitavy 1998 0 0 8 4 5 3,5 0 0 13 7,5
2. Jakešová Magdaléna 1000 TJ CHS Chotěboř 1998 0 0 0 0 3 3 0 0 3 3
3. Málková Tereza 1000 2222 Šk Polabiny   0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
4. Růžičková Alice 1000 ŠK DDM Svitavy   0 0 1 1 0 0 0 0 1 1
Celkové pořadí KP kategorie dívky do 14-ti let
  Jméno Rtg Klub Nar. 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Soldánová Beata 1000 Šk Svitavy 1997 1 2 1 2,5 0 0 0 0 2 4,5
2. Doláková Marie 1100 Šk Svitavy 1998 1 3,5 0 0 0 0 0 0 1 3,5
3. Šmajzrová Kateřina 1250 Tj Jiskra Ústí n.O. 1996 1 3 0 0 0 0 0 0 1 3
4. Hrdinová Adéla 1000 TJ Sokol H. Čermná   0 0 1 2,5 0 0 0 0 1 2,5
5. Zavřelová Nikola 1000 TJ Sokol H. Čermná   0 0 1 2,5 0 0 0 0 1 2,5
6. Doláková Anna 1250 Šk Svitavy 1996 0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
7. Ryšavá Monika 1000 Tj Polička 1996 0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
Celkové pořadí KP kategorie dívky do 16-ti let
  Jméno Rtg Klub Nar. 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Voldánová Barbora 1294 Bohemia Pardubice 1994 0 0 0 0 10 4 0 0 10 4
2. Frgalová Hana 1100 2222 Šk Polabiny 1995 3 2 0 0 0 0 0 0 3 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.