Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
4. kvalifikace KP mládeže kat. H/D 10-12 30.03.09

Čtvrtý kvalifikační turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 10-12 se uskutečnil v sobotu dne 28. března 2009 v Lanškrouně. Ve starší kategorii hrálo celkem 24 účastníků, z nichž první místo získal Antoním Vu z Lanškrouna před Jakubem Cachem a Dominikem Řezníčkem, nejlepší dívkou byla Vilma Hofmanová (všichni Polabiny). Mezi 28 mladšími žáky zvítězil Matěj Kupsa před Adamem Kolomým (oba Lanškroun) a Patrikem Žejdlíkem z Hlinska, z dívek byla nejlepší Lucie Ambrožová ze Svitav.


4. Krajský přebor jednotlivců H+D12 Lanškroun 2009
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body Stř. buch Buch.
1. 1 Vu Antonín 1394 Lanškroun 6 22 31
2. 4 Cach Jakub 1250 Pardubice 6 21 30
3. 11 Rezníček Dominik 1250 Pardubice 5 22 29
4. 9 Holásek Vít 1250 Ústí nad Orlicí 22˝ 32
5. 2 Outrata Ondřej 1346 Pardubice 21 30
6. 3 Bureš Martin 1250 Pardubice 20 26
7. 20 Šulc Marek 1100 Vysoké Mýto 19˝ 27
8. 6 Dupenopulos Karel 1250 Česká Třebová 4 22 30
9. 8 Hofmanová Vilma 1250 Pardubice 4 18 24˝
10. 10 Marel David 1250 Pardubice 4 17 24˝
11. 7 Havelka Josef 1250 Lanškroun 4 16˝ 24˝
12. 12 Cach Zdeněk 1100 Pardubice 18˝ 25
13. 21 Tomáš Daniel 1100 Česká Třebová 17˝ 25
14. 5 Doleček Matěj 1250 Lanškroun 3 19˝ 28˝
15. 13 Doláková Marie 1100 Svitavy 3 18 26
16. 16 Lenk Wiliam 1100 Pardubice 3 18 25
17. 14 Jiroušek Lukáš 1100 Česká Třebová 3 16 22˝
18. 17 Neumann Michal 1100 Hlinsko 3 15˝ 20˝
19. 22 Fetl Patrik 1000 Polička 3 14 18
20. 19 Sejkora Filip 1100 Česká Třebová 3 13 17
21. 18 Paukert Lukáš 1100 Ústí nad Orlicí 2 15 19
22. 24 Peřina Josef 1000 Polička 2 13 16˝
23. 23 Králová Kateřina 1000 Svitavy 1 13 18
24. 15 Knoll Martin 1100 Lanškroun 0 13 18˝
4. Krajský přebor jednotlivců H+D10 Lanškroun 2009
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body Stř. buch Buch.
1. 8 Kupsa Matěj 1100 Lanškroun 21˝ 32
2. 7 Kolomý Adam 1100 Lanškroun 20 28˝
3. 13 Žejdlík Patrik 1100 Hlinsko 5 19˝ 29
4. 4 Čapek Filip 1100 Chotěboř 5 19˝ 26
5. 6 Holásek Vojtěch 1100 Ústí nad Orlicí 5 19 27˝
6. 2 Musil Radek 1250 Pardubice 18 27
7. 14 Ambrozová Lucie 1000 Svitavy 4 20 29˝
8. 3 Brejša Adam 1100 Lanškroun 4 19˝ 28
9. 12 Velínský Dominik 1100 Pardubice 4 18˝ 28
10. 9 Nešpůrek Jan 1100 Pardubice 4 18˝ 26˝
11. 1 Cach Ondřej 1250 Pardubice 4 18˝ 26
12. 5 Dědková Klára 1100 Svitavy 4 17˝ 25˝
13. 21 Pešek Petr 1000 Lanškroun 4 17˝ 24
14. 11 Tulis Jan 1100 Polička 20˝ 28˝
15. 16 Bílek Marek 1000 Pardubice 15˝ 22
16. 10 Paukert Martin 1100 Ústí nad Orlicí 3 22˝ 31˝
17. 25 Šmajzrová Veronika 1000 Ústí nad Orlicí 3 18 24
18. 28 Žejdlík Erik 1000 Hlinsko 3 17 24
19. 22 Robovský Jan 1000 Pardubice 3 16 22˝
20. 27 Tomková Simona 1000 Chotěboř 3 15˝ 20˝
21. 26 Tesař Vojtěch 1000 Litomyšl 3 15 19
22. 24 Šmajzr Michal 1000 Ústí nad Orlicí 3 13˝ 18˝
23. 23 Sekyra Jakub 1000 Svitavy 15˝ 21
24. 19 Kaška Petr 1000 Lanškroun 2 15˝ 22˝
25. 20 Mrázková Aneta 1000 Svitavy 2 14˝ 22
26. 17 Hepnar Jiří 1000 Lanškroun 2 11 15
27. 15 Bárta Jan 1000 Lanškroun 1 12˝ 16˝
28. 18 Holásková Veronika 1000 Ústí nad Orlicí 0 15 21

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.