Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
4. kvalifikace KP mládeže kat. H/D 14-16 26.03.09

Čtvrtý kvalifikační turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 14-16 se uskutečnil v sobotu dne 21. března 2009 v Poličce. Mezi 35 účastníky v kategorii H/D 14 si medaile rozdělili jen zástupci 2222 ŠK Polabiny v pořadí Vojtěch Melichar, Daniel Vančura a Libor Pochobradský, z dívek byla nejlepší Kateřina Šmajzrová z Ústí n/O.. V kategorii H/D 16 se zúčastnilo 12 hráčů, z nichž byli nejúspěšnější Patrik Krušina ze Svitav před Kamilem Petráskem z Poličky a Janem Marešem z Ústí n/O..


KP kategorie H+D 14 - 4. turnaj 
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 15 Melichar Vojtěch 1250 2222 ŠK Polabiny 31
2 2 Vančura Daniel 1499 2222 ŠK Polabiny 28
3 3 Pochobradský Libor 1400 2222 ŠK Polabiny 5 35
4 4 John Petr 1332 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 30˝
5 5 Dupenopulos Karel 1250 TJ Lokomotiva Č. Třebová 5 29˝
6 9 Jursa Vít 1250 TJ Lanškroun 5 29˝
7 12 Kroupa Tomáš 1250 2222 ŠK Polabiny 5 26˝
8 1 Liduch Filip 1587 2222 ŠK Polabiny 5 24
9 8 Havelka Josef 1250 TJ Lanškroun 26
10 16 Osička Přemysl 1250 ŠO DDM Hlinsko 23
11 10 Kantor Tomáš 1250 2222 ŠK Polabiny 4 29
12 11 Kolomý Štěpán 1250 TJ Lanškroun 4 28˝
13 13 Marek Dominik 1250 TJ Lanškroun 4 27
14 17 Pospíšil Petr 1250 TJ Štefanydes Polička 4 24˝
15 20 Holásek Jan 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 24
16 14 Marel David 1250 2222 ŠK Polabiny 4 23
17 18 Šmajzrová Kateřina 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 27˝
18 6 Fišnar Karel 1250 2222 ŠK Polabiny 27˝
19 30 Kubeš Adam 1000 ŠK Vysoké Mýto 26˝
20 21 Jiroušek Lukáš 1100 TJ Lokomotiva Č. Třebová 20˝
21 26 Tulis Jan 1100 TJ Štefanydes Polička 3 26
22 7 Gregor Jiří 1250 2222 ŠK Polabiny 3 26
23 28 Ambrozová Lucie 1000 ŠK Svitavy 3 23
24 27 Žejdlík Patrik 1100 ŠO DDM Hlinsko 3 22˝
25 33 Soldánová Beáta 1000 ŠK Svitavy 3 22
26 22 Kuťák Daniel 1100 TJ Lanškroun 3 20˝
27 32 Ryšavá Monika 1000 TJ Štefanydes Polička 3 20
28 29 Feltl Patrik 1000 TJ Štefanydes Polička 3 19
29 25 Tomáš Daniel 1100 TJ Lokomotiva Č. Třebová 24
30 24 Paukert Jan 1100 TJ Lanškroun 21
31 23 Kučera Jan 1100 TJ Lokomotiva Č. Třebová 2 21
32 19 Dědková Klára 1100 ŠK Svitavy 2 21
33 35 Šafář Jan 1000 TJ Štefanydes Polička 2 18
34 34 Svoboda Dominik 1000 TJ Štefanydes Polička 2 16
35 31 Mrázková Aneta 1000 ŠK Svitavy 1 16˝
KP kategorie H+D 16 - 4. turnaj 
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 3 Krušina Patrik 1548 ŠK Svitavy 6 27˝
2 4 Petrásek Kamil 1480 TJ Štefanydes Polička 27˝
3 1 Mareš Jan 1690 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 28˝
4 7 Rott Michal 1362 ŠO DDM Hlinsko 4 26˝
5 2 Stodola Marek 1581 TJ Štefanydes Polička 4 24˝
6 6 Kapout Vít 1376 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 25
7 11 Sion David 1250 TJ Štefanydes Polička 18˝
8 9 Kubišta Ladislav 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 26
9 5 Nešpůrek Petr 1389 2222 ŠK Polabiny 3 24˝
10 10 Nečas Lukáš 1250 TJ Lanškroun 23
11 12 Vaculík Jakub 1250 TJ Lanškroun 21˝
12 8 Frgalová Hana 1250 2222 ŠK Polabiny 1 21

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.