Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže H/D 10-14 v rapidu 17.05.09

Letošní otevřený Krajský přebor mládeže v rapidu se uskutečnil v sobotu dne 16. května 2009 v pardubickém DDM Alfa a ve třech kategoriích se ho zúčastnilo celkem 80 hráčů a hráček.

V kategorii H/D 10 zvítězil Josef Havelka z Lanškrouna před Karlem Dupenopulosem z České Třebové a Matějem Kupsou z Lanškrouna, nejlepší dívkou byla Vilma Hofmanová z Polabin.
V kategorii H/D 12 byl nejúspěšnější královéhradecký Tomáš Ptáček před Danielem Vančurou a Filipem Liduchem (oba Polabiny), z dívek byla nejúspěšnější královéhradecká Lenka Rojíková.
V nejstarší kategorii H/D 14 suverénně kraloval již polabinský Jakub Půlpán před oddílovým kolegou Petrem Čižinským a Kamilem Petráskem z Poličky, z dívek se nejvíce dařilo Natalii Dunglové ze Žamberka.


Kategorie H/D 10
Poř.
Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Havelka Josef 1250 TJ Lanskroun 7,5 36 47 37,5
2 Dupenopulos Karel 1250 TJ Loko Ceska Trebova 7 38,5 50 36,5
3 Kupsa Matej 1250 TJ Lanskroun 7 38,5 46 32,25
4 Dolecek Matej 1250 TJ Lanskroun 6 39 50 30,75
5 Cach Jakub 1250 2222 SK Polabiny 6 37 47,5 29,5
6 Feltl Patrik 1000 TJ Stefanydes Policka 5,5 38,5 50,5 28,25
7 Kolomy Adam 1250 TJ Lanskroun 5,5 35,5 46,5 27,25
8 Marel David 1100 2222 SK Polabiny 5,5 34 43,5 25,25
9 Holasek Vojtech 1100 TJ Jiskra Usti nad Orlici 5 34,5 45 21
10 Hofmanova Vilma 1250 2222 SK Polabiny 5 34 43,5 23,75
11 Ambrozová Lucie 1100 SK Svitavy 5 33 40 16
12 Holasek Vit 1250 TJ Jiskra Usti nad Orlici 5 32 40,5 20,5
13 Zejdlik Patrik 1000 SO DDM Hlinsko 5 31 41 21,25
14 Grundman Vaclav 1100 SK Vysoké Myto 4,5 35,5 45 17
15 Paukert Martin 1100 TJ Jiskra Usti nad Orlici 4,5 33 42 17
16 Cach Ondrej 1100 2222 SK Polabiny 4,5 29 37 13,25
17 Karlik Mikulas 1100 TJ Lanskroun 4 38 49,5 19,5
18 Dedkova Klara 1100 SK Svitavy 4 30 39,5 12
19 Nespurek Jan 1000 2222 SK Polabiny 4 29,5 36,5 12
20 Tulis Jan 1100 TJ Stefanydes Policka 4 29 36,5 11
21 Bydzovsky Jiri 1000 2222 SK Polabiny 4 24,5 29,5 8
22 Bilek Marek 1000 2222 SK Polabiny 4 23 29 7
23 Nespor Jakub 1100 TJ Jiskra Litomysl 3,5 31,5 39,5 10,5
24 Zejdlik Erik 1000 SO DDM Hlinsko 3 26,5 31,5 6
25 Novotny Jan 1000 2222 SK Polabiny 3 23,5 28 4
26 Sekyra Jakub 1000 SK Svitavy 2 27 34 8
27 Smajzrova Veronika 1000 TJ Jiskra Usti nad Orlici 2 25 29,5 2
28 Malek Matyas 1000 2222 SK Polabiny 0 27 36 0
Kategorie H/D 12
Poř.
Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Ptacek Tomas 1264 Sokol Hradec Kralove 7,5 40 47,5 38,5
2 Vancura Daniel 1529 2222 SK Polabiny 7 40,5 52,5 38
3 Liduch Filip 1449 2222 SK Polabiny 7 38 48,5 35,5
4 Szucs Matyas 1589 Sokol Hradec Kralove 6 41,5 53,5 33,5
5 Reznicek Dominik 1456 2222 SK Polabiny 6 39,5 51 30
6 Melichar Vojtech 1250 2222 SK Polabiny 6 39 48,5 28,75
7 Pulpan Matej 1416 2222 SK Polabiny 6 33 43 26,5
8 Jursa Vit 1250 TJ Lanskroun 5,5 34 44,5 22,75
9 Marek Dominik 1328 TJ Lanskroun 5,5 33,5 43,5 23,5
10 Hofman Oskar 1393 2222 SK Polabiny 5 38 48,5 23
11 Bures Martin 1100 2222 SK Polabiny 5 33 43 18,5
12 Konecny Tomas 1250 SK Svitavy 5 33 42 21,25
13 Tilgner Jan 1250 2222 SK Polabiny 5 32,5 40 17
14 Kubes Adam 1100 SK Vysoke Myto 5 32 41 20
15 Vu Antonin 1376 TJ Lanskroun 4,5 39,5 51 22,25
16 Rojikova Lenka 1250 Sokol Hradec Kralove 4,5 36 46 20,25
17 Neumann Michal 1000 SO DDM Hlinsko 4,5 27,5 36 14,75
18 Fisnar Karel 1250 2222 SK Polabiny 4 33,5 43,5 15
19 Holasek Jan 1100 TJ Jiskra Usti nad Orlici 4 32 40,5 13
20 Knoll Martin 1100 TJ Lanskroun 4 27,5 33 9,5
21 Soldanova Beata 1000 SK Svitavy 4 25,5 31 8
22 Kralova Katerina 1000 SK Svitavy 4 25 30,5 9
23 Perina Josef 1000 TJ Stefanydes Policka 4 21 26,5 8,5
24 Hunal Ondrej 1250 SK Vysoke Myto 3 33 41,5 9,5
25 Cach Zdenek 1000 2222 SK Polabiny 3 28,5 36 8
26 Kantor Tomas 1250 2222 SK Polabiny 3 25,5 32,5 6,5
27 Jasansky Jan 1100 TJ Loko Ceska Trebova 3 22 28,5 4
28 Valach Martin 1000 2222 SK Polabiny 2 22,5 29 2
29 Molis Matej 1000 SK Svitavy 1,5 23 27,5 4,25
30 Hlavac Jan 1000 2222 SK Polabiny 0,5 26 35 0,75
Kategorie H/D 14
Poř.
Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Pulpan Jakub 1901 2222 SK Polabiny 9 35,5 45 45
2 Cizinsky Petr 1964 2222 SK Polabiny 7 37 50,5 36,5
3 Petrasek Kamil 1549 TJ Stefanydes Policka 6,5 34,5 46,5 27,75
4 Pochobradsky Libor 1397 2222 SK Polabiny 5,5 37 48 25
5 Rott Michal 1362 SO DDM Hlinsko 5,5 29,5 39 20,75
6 Kapoun Vit 1404 TJ Jiskra Usti nad Orlici 5 35,5 47 21
7 Dunglova Natalie 1437 SK Zamberk 5 35 47,5 22
8 Kucera Jan 1254 SK Svitavy 5 32,5 42 19,5
9 Smajzrova Katerina 1250 TJ Jiskra Usti nad Orlici 5 25,5 32,5 15
10 Sabolova Kristyna 1676 SK Vysoke Myto 4,5 36,5 49 19,75
11 Nespurek Petr 1645 2222 SK Polabiny 4,5 35 46,5 16,75
12 Stodola Marek 1600 TJ Stefanydes Policka 4,5 34,5 47,5 22
13 John Petr 1345 TJ Jiskra Usti nad Orlici 4,5 30,5 39,5 15,5
14 Hajek Pavel 1250 SK Vysoke Myto 4 26,5 34,5 11,5
15 Sion David 1250 TJ Stefanydes Policka 4 25,5 32,5 11,75
16 Ratzinger Patrik 1100 TJ Loko Ceska Trebova 3,5 32 40,5 15
17 Ruml Vaclav 1250 2222 SK Polabiny 3,5 29,5 37 10
18 Vaculik Jakub 1250 TJ Lanskroun 3 24 32,5 8,25
19 Gregor Jiri 1250 2222 SK Polabiny 2,5 26,5 37,5 6
20 Kopczyk Pavel 1100 Sokol Hradec Kralove 2,5 26 33 7
21 Vich Radovan 1100 TJ Loko Ceska Trebova 2,5 24 31 6,5
22 Pazourek Eduard 1100 2222 SK Polabiny 2 24 32 6,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.