Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed - 8. kolo 15.02.09

V osmém kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald C - Lanškroun C 4:1, Kunvald B - Mistrovice 3:2, H.Čermná - D.Čermná 1,5:3,5, Letohrad B - Žamberk D 2,5:2,5, Krčma Venzara - Žamberk E 4,5:0,5


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

    ŠO K a.s. Kunvald C – TJ Lanškroun C               ŠO K a.s. Kunvald B – TJ Sokol Mistrovice

   1.  Dvořák E.           V   1897     1/2    Marek M.                  1626            1.  Hodek R.             V   1685     1:0    Valenta R.                 1501

   2.  Rusz G.                      1615     1:0    Krátký J.                   1469            2.  Šlesingr V.                1671     0:1    Langr P.                    1434

   3.  Rusz R.                      1534     1:0    Nečas L.                    1250            3.  Krčmář S.                   1500     0:1    Kristl V.                    1422

   4.  Krupica Z.           V   1250     1:0    Marek J.                     1570            4.  Mlynář M.                 1442     1:0    Špinler B.                  1290

   5.  Pácha L.                    1250     1/2    Pilný J.                      1292            5.  Stúj M.                       1526     1:0    Mikmek J.                  1250

                                     4 : 1                                                                              3 : 2

TJ Sokol Horní Čermná – ŠK Dolní Čermná o.s. TJ Spartak OEZ Letohrad B – SK+Sokol Žamberk D

   1.  Cimprich M.             1574     1:0    Merta M.                   1793            1.  Janeček O.                 1529     1:0    Janeček M.                1478

   2.  Motl J.                        1628     1/2    Merta J.                      1826            2.  Krummer J.                1729     0:1    Mazura J.                   1612

   3.  Šilar J.                        1576     0:1    Pecháček T.              1598            3.  Petráček J.                 1430     1:0    Hurdes E.                  1487

   4.  Vacek M.                   1454     0:1    Motl L.                      1587            4.  Maceška V.               1562     1/2    Charvát V.                 1381

   5.  Šilar K.                      1494     0:1    Slavíček M.              1777            5.  Lorenc J.                    1262     0:1    Kerschbaum J.          1250

                                  1.5 : 3.5                                                                        2.5 : 2.5

Krčma – Venzara Lanškroun – SK+Sokol Žamberk E                               

   1.  Palla S.                      1777     1:0    Kainek J.                   1364                                                                                                                            

   2.  Zehnal M.            H   1846     1:0    Kubalík M.              1000                                                                                                                            

   3.  Boháč L.                    1598     1:0    Belobrad Š.              1000                                                                                                                            

   4.  Jonáš J.                       1506     1:0    Belobrad J.               1000                                                                                                                            

   5.  Jirout O.                    1000     1/2    Pelinka F.                 1296                                                                                                                            

                                  4.5 : 0.5                                                                             

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Dolní Čermná o.s.                        8    7    1    0         22              19          27   :  13

                   2.   Krčma – Venzara Lanškroun              8    6    1    1         19              27       30.5   :  9.5

                   3.   ŠO K a.s. Kunvald B                           8    5    3    0         18              16       23.5   :  16.5

                   4.   TJ Spartak OEZ Letohrad B              8    4    2    2         14              20       23.5   :  16.5

                   5.   SK+Sokol Žamberk D                        8    2    3    3           9              14       21.5   :  18.5

                   6.   TJ Sokol Horní Čermná                     8    3    0    5           9              13          18   :  22

                   7.   ŠO K a.s. Kunvald C                           8    3    0    5           9              10       16.5   :  23.5

                   8.   SK+Sokol Žamberk E                         8    2    0    6           6               7           10   :  30

                   9.   TJ Lanškroun C                                 8    1    2    5           5              11       15.5   :  24.5

                 10.   TJ Sokol Mistrovice                          8    0    2    6           2              11          14   :  26

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.