Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed - 9. kolo 01.03.09

Devátým kolem byla ukončena Krajská soutěž střed s těmito výsledky: Žamberk E - Kunvald C 0:5, Žamberk D - Krčma Venzara 1,5:3,5, D.Čermná - Letohrad B 2,5:2,5, Mistrovice - H.Čermná 3,5:1,5, Lanškroun C - Kunvald B 3:2. První místo a právo postupu do Krajského přeboru 2. třídy si vybojovalo družstvo ŠK Dolní Čermná o bod před družstvem Krčma Venzara Lanškroun.


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

SK+Sokol Žamberk E – ŠO K a.s. Kunvald C SK+Sokol Žamberk D – Krčma – Venzara Lanškroun

   1.  Kainek J.                   1364     0:1    Dvořák E.           V   1897            1.  Janeček M.                1478     0:1    Palla S.                      1777

   2.  Kubalík M.               1000     0:1    Rusz G.                     1615            2.  Mazura J.                   1612     0:1    Zehnal M.            H  1846

   3.  Belobrad Š.               1000     0:1    Rusz R.                      1534            3.  Hurdes E.                  1487     +:-     Zubík M.                   1627

   4.  Belobrad J.                1000     0:1    Krupica Z.           V   1250            4.  Charvát V.                 1381     0:1    Boháč L.                    1598

   5.  Matějíček M.            1100     0:1    Pácha L.                    1250            5.  Uřičář P.                    1384     1/2    Jirout O.                    1000

                                     0 : 5                                                                           1.5 : 3.5

ŠK Dolní Čermná o.s. – TJ Spartak OEZ Letohrad B TJ Sokol Mistrovice – TJ Sokol Horní Čermná

   1.  Merta M.                    1793     1/2    Lorenc J.              H  1583            1.  Valenta R.                 1501     1:0    Cimprich M.             1574

   2.  Merta J.                      1826     1/2    Sysr P.                       1628            2.  Langr P.                    1434     1/2    Kalousek M.            1453

   3.  Motl L.                      1587     1/2    Petráček J.                1430            3.  Janota J.                     1457     1/2    Šilar J.                        1576

   4.  Slavíček M.              1777     1/2    Lorenc J.                   1262            4.  Kristl V.                    1422     1:0    Havel D.                    1100

   5.  Dostálek V.              1630     1/2    Lorencová J.            1000            5.  Špinler B.                  1290     1/2    Dušek A.                   1000

                                  2.5 : 2.5                                                                        3.5 : 1.5

    TJ Lanškroun C – ŠO K a.s. Kunvald B

   1.  Marek M.                   1626     1/2    Šlesingr V.               1671

   2.  Krátký J.                    1469     1:0    Krčmář S.                  1500

   3.  Komínek L.              1383     1/2    Vymetálek T.            1528

   4.  Marek J.                     1570     0:1    Mlynář M.                1442

   5.  Jačisko J.                   1387     1:0    Kňážek M.                1314

                                     3 : 2

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Dolní Čermná o.s.                    9    7    2    0         23              19       29.5   :  15.5

                   2.   Krčma – Venzara Lanškroun              9    7    1    1         22              30          34   :  11

                   3.   ŠO K a.s. Kunvald B                           9    5    3    1         18              17       25.5   :  19.5

                   4.   TJ Spartak OEZ Letohrad B              9    4    3    2         15              20          26   :  19

                   5.   ŠO K a.s. Kunvald C                           9    4    0    5         12              15       21.5   :  23.5

                   6.   SK+Sokol Žamberk D                        9    2    3    4           9              15          23   :  22

                   7.   TJ Sokol Horní Čermná                     9    3    0    6           9              13       19.5   :  25.5

                   8.   TJ Lanškroun C                                 9    2    2    5           8              13       18.5   :  26.5

                   9.   SK+Sokol Žamberk E                         9    2    0    7           6               7           10   :  35

                 10.   TJ Sokol Mistrovice                          9    1    2    6           5              13       17.5   :  27.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.