Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 8. kolo 15.02.09

V osmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Krouna - M.Trnávka 2,5:2,5, Litomyšl B - Svitavy C 3,5:1,5, Němčice - Polička E 1,5:3,5, Tropic - Polička D 2:3, Č.Třebová C volno


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

   volný los – Lokomotiva Česká Třebová C             TJ Sokol Krouna – Sokol Městečko Trnávka

                                                                                                                                1.  Dvořák S.            H  1899     0:1    Zeman A.              H  2005

                                                                                                                                2.  Šťulík J.               H  1741     1:0    Burian M.                  1837

                                                                                                                                3.  Šenkýř J.                    1626     1:0    Šmíd F.                       1798

                                                                                                                                4.  Jirmásek V.                1543     0:1    Navrátil M.               1698

                                                                                                                                5.  Netolický J.              1468     1/2    Izák M.                       1703

                                                                                                                       2.5 : 2.5

         Jiskra Litomyšl B – ŠK Svitavy C                   TJ Sokol Němčice – TJ Štefanydes Polička E

   1.  Zeman L.                    1992     1:0    Strachoň L.              1753            1.  Pail M.                       1893     1:0    Bartoš K.                   1648

   2.  Kapoun M.               1747     1/2    Svatoš Z.             V   1667            2.  Jasanský K.         H  1820     0:1    Stodola J.             V   1456

   3.  Jonáš P.                     1667     1:0    Čuma J.                      1559            3.  Racek J.                      1575     1/2    Stodola M.          V   1579

   4.  Krejčí M.                   1583     1/2    Riedl V.               V   1648            4.  Myška F.                   1613     0:1    Trkal T.                      1596

   5.  Mikulecký S.           1495     1/2    Velešík M.                1100            5.  Pokorný J.                1000     0:1    Klíma P.                    1100

                                  3.5 : 1.5                                                                        1.5 : 3.5

ŠK Tropic Lanškroun – TJ Štefanydes Polička D                                        

   1.  Urbánek J.                 1590     0:1    Buchta M.           V   1335                                                                                                                            

   2.  Lapáček L.                1000     0:1    Petrásek K.              1432                                                                                                                            

   3.  Křivohlávek J.         1427     0:1    Schaffer O.                1461                                                                                                                            

   4.  Farkaš J.                     1000     1:0    Petrásek J.                1250                                                                                                                            

   5.  Fajt P.                        1000     1:0    Kopecký V.              1250                                                                                                                             

                                     2 : 3                                                                                

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Sokol Krouna                                7    5    1    1         16              21          24   :  11

                   1.   Sokol Městečko Trnávka                   7    5    1    1         16              21          24   :  11

                   3.   ŠK Svitavy C                                     7    4    1    2         13              15          18   :  17

                   4.   Lokomotiva Česká Třebová C           7    4    1    2         13              14       18.5   :  16.5

                   5.   TJ Sokol Němčice                              7    3    2    2         11              17          21   :  14

                   6.   Jiskra Litomyšl B                               7    3    1    3         10              13       18.5   :  16.5

                   7.   TJ Štefanydes Polička D                    8    3    0    5           9              12       15.5   :  24.5

                   8.   TJ Štefanydes Polička E                    7    1    0    6           3               9           12   :  23

                   9.   ŠK Tropic Lanškroun                        7    0    1    6           1               6          8.5   :  26.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.