Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 9. kolo 01.03.09

Devátým kolem byla ukončena Krajská soutěž východ s těmito výsledky: Polička E - Tropic 3,5:1,5, Svitavy C - Němčice 0,5:4,5, M.Trnávka - Litomyšl B 4,5:0,5, Č.Třebová C - Krouna 0:5, Polička D volno. První místo a právo postupu do Krajského přeboru 2. třídy si vybojovalo družstvo TJ Sokol Krouna o jedinou vyhranou partii před Sokolem Městečko Trnávka, s nímž mělo stejný počet bodů.


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

       TJ Štefanydes Polička D – volný los              TJ Štefanydes Polička E – ŠK Tropic Lanškroun

   1.                                                                                                                          1.  Bartoš K.                   1648     1:0    Urbánek J.                 1590

   2.                                                                                                                          2.  Stodola J.             V   1456     1:0    Lapáček L.                1000

   3.                                                                                                                          3.  Stodola M.          V   1579     1/2    Křivohlávek D. H  1522

   4.                                                                                                                          4.  Trkal T.                      1596     1:0    Křivohlávek J.         1427

   5.                                                                                                                          5.  Pecka J.                      1000     0:1    Fajt P.                        1000

                                                                                                                       3.5 : 1.5

         ŠK Svitavy C – TJ Sokol Němčice                  Sokol Městečko Trnávka – Jiskra Litomyšl B

   1.  Jedlička E.          V   1680     0:1    Pail M.                      1893            1.  Zeman A.              H  2005     1:0    Kapoun M.               1747

   2.  Svatoš Z.             V   1667     1/2    Pěkník M.                1866            2.  Šmíd F.                       1798     1:0    Horák L.                    1743

   3.  Čuma J.                       1559     0:1    Jasanský K.        H  1820            3.  Navrátil M.               1698     1:0    Jonáš P.                     1667

   4.  Vodička S.                1100     0:1    Racek J.                     1575            4.  Lattenberg F.           1696     1/2    Seidl J.                       1584

   5.  Velešík M.                1100     0:1    Myška F.                   1613            5.  Izák M.                       1703     1:0    Klejch F.                   1296

                                  0.5 : 4.5                                                                        4.5 : 0.5

Lokomotiva Česká Třebová C – TJ Sokol Krouna

   1.  Kovář V.                    1250     0:1    Dvořák S.            H  1899

   2.  Křemenák J.              1743     0:1    Šťulík J.               H  1741

   3.  Paluda J.                    1493     0:1    Šenkýř J.                   1626

   4.  Vaňous P.                 1433     0:1    Jirmásek V.               1543

   5.  Steinmetz R.             1250     0:1    Netolický J.             1468

                                     0 : 5

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Sokol Krouna                             8    6    1    1         19              26          29   :  11

                   2.   Sokol Městečko Trnávka                   8    6    1    1         19              25       28.5   :  11.5

                   3.   TJ Sokol Němčice                              8    4    2    2         14              21       25.5   :  14.5

                   4.   ŠK Svitavy C                                     8    4    1    3         13              15       18.5   :  21.5

                   5.   Lokomotiva Česká Třebová C           8    4    1    3         13              14       18.5   :  21.5

                   6.   Jiskra Litomyšl B                               8    3    1    4         10              13          19   :  21

                   7.   TJ Štefanydes Polička D                    8    3    0    5           9              12       15.5   :  24.5

                   8.   TJ Štefanydes Polička E                    8    2    0    6           6              12       15.5   :  24.5

                   9.   ŠK Tropic Lanškroun                        8    0    1    7           1               7           10   :  30

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.