Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 8. kolo 15.02.09

V osmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Talents - Miřetice 0:5, Chrudim D - Polabiny G 1,5:3,5, Bohemia C - Bohdaneč 1,5:3,5, Krucemburk - Chrudim E 1,5:3,5, Knights - Matadors 1:4


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

       ŠK Rapid Talents – NOPO Miřetice              TJ ŠO a DDM Chrudim D – 2222 ŠK Polabiny G

   1.  Zoubek D.           V   1621     0:1    Kubelka L.               1310            1.  Mrha J.                  V   1740     0:1    Křišťál Z.                  1444

   2.  Svítil R.               V   1555     0:1    Hromek K.                1000            2.  Půlpán D.                 1000     1/2    Nožička K.          V   1378

   3.  Halousek J.               1000     0:1    Janoušek L.              1000            3.  Stryka R.                   1560     0:1    Londinová J.            1000

   4.                                                      -:+     Janoušek P.              1000            4.  Půlpán M.                 1416     0:1    Škorpík F.                 1636

   5.                                                      -:+     Půlpán J.                   1000            5.  Hlaváček B.              1554     1:0    Indra A.                     1000

                                     0 : 5                                                                           1.5 : 3.5

ŠK Bohemia Pardubice C – Sokol Lázně Bohdaneč TJ Sokol Krucemburk – TJ ŠO a DDM Chrudim E

   1.  Michlian Š.               1872     -:+     Sekyrka J.                 1785            1.  Kafka R.                     1573     0:1    Krys J.                        1609

   2.  Kučera A.                  1734     0:1    Svoboda J.                1684            2.  Kašpar L.                  1517     1:0    Bureš Z.                     1553

   3.  Beneš D.                    1696     1:0    Jouza P.                     1652            3.  Hrančík J.                  1485     0:1    Zelený F.                   1545

   4.  Zelenka P.                 1539     1/2    Zmek J.                       1658            4.  Hülle J.                      1434     0:1    Krys J.                        1477

   5.  Voldánová B.           1294     0:1    Mácha M.                  1536            5.  Štorek L.                   1000     1/2    Sokol P.               V   1633

                                  1.5 : 3.5                                                                        1.5 : 3.5

    ŠK Rapid Knights – ŠK Rapid Matadors                                                  

   1.  Kraus O.              V   1595     0:1    Režný Z.                    1794                                                                                                                            

   2.  Marcinko P.       V   1401     1/2    Honek J.              H  1821                                                                                                                            

   3.  Kalhous M.              1609     0:1    Kýhos A.                  1800                                                                                                                            

   4.  Ryzner J.                    1485     1/2    Král M.                      1691                                                                                                                            

   5.  Novotný A.              1000     0:1    Sedlák P.             H  1556                                                                                                                            

                                     1 : 4                                                                                

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Rapid Matadors                            8    7    0    1         21              25          29   :  11

                   2.   2222 ŠK Polabiny G                          8    5    1    2         16              17       21.5   :  18.5

                   3.   TJ ŠO a DDM Chrudim E                   8    5    0    3         15              17       22.5   :  17.5

                   3.   Sokol Lázně Bohdaneč                       8    5    0    3         15              17       22.5   :  17.5

                   5.   ŠK Rapid Knights                               8    4    2    2         14              15       21.5   :  18.5

                   6.   ŠK Bohemia Pardubice C                    8    4    0    4         12              17       21.5   :  18.5

                   7.   TJ ŠO a DDM Chrudim D                  8    3    1    4         10              14          19   :  21

                   8.   TJ Sokol Krucemburk                        8    2    1    5           7               9        15.5   :  24.5

                   9.   ŠK Rapid Talents                               8    1    1    6           4               8        13.5   :  26.5

                 10.   NOPO Miřetice                                 8    1    0    7           3              11       13.5   :  26.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.