Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 9. kolo 01.03.09

Devátým kolem byla ukončena Krajská soutěž západ s těmito výsledky: Matadors - Talents 3,5:1,5, Chrudim E - Knights 2:3, Bohdaneč - Krucemburk 3,5:1,5, Polabiny G - Bohemia C 2:3, Miřetice - Chrudim D 1,5:3,5. První místo a právo postupu do Krajského přeboru 2. třídy si vybojovalo družstvo ŠK Rapid Matadors se šestibodovým náskokem před družstvem Sokola Lázně Bohdaneč.


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

    ŠK Rapid Matadors – ŠK Rapid Talents             TJ ŠO a DDM Chrudim E – ŠK Rapid Knights

   1.  Pyskatý J.                 1811     1/2    Zoubek D.           V   1621            1.  Krys J.                        1632     1:0    Kraus O.              V   1595

   2.  Režný Z.                    1794     1:0    Svítil R.               V   1555            2.  Krys J.                        1609     0:1    Marcinko P.        V   1401

   3.  Kýhos A.                  1800     1:0    Čoček O.                   1000            3.  Bureš Z.                     1553     0:1    Kalhous M.              1609

   4.  Král M.                      1691     1/2    Kofránek D.             1501            4.  Zelený F.                   1545     1/2    Ryzner J.                    1485

   5.  Sedlák P.             H   1556     1/2    Kulhánek J.              1465            5.  Krys J.                        1477     1/2    Novotný A.              1000

                                  3.5 : 1.5                                                                           2 : 3

Sokol Lázně Bohdaneč – TJ Sokol Krucemburk 2222 ŠK Polabiny G – ŠK Bohemia Pardubice C

   1.  Sekyrka J.                  1785     1:0    Kašpar L.                  1517            1.  Krejčí J.                     1605     0:1    Michlian Š.               1872

   2.  Svoboda J.                1684     1:0    Janáček T.                 1463            2.  Křišťál Z.                  1444     0:1    Urbánek J.                 1749

   3.  Jouza P.                     1652     1:0    Hrančík M.               1511            3.  Nožička K.          V   1378     1:0    Juchelka P.               1644

   4.  Zmek J.                       1658     1/2    Hrančík J.                 1485            4.  Škorpík F.                 1636     0:1    Kotlant T.                 1727

   5.  Mácha M.                  1536     0:1    Štorek L.                   1000            5.  Frgalová H.              1000     +:-                                                  

                                  3.5 : 1.5                                                                           2 : 3

NOPO Miřetice – TJ ŠO a DDM Chrudim D

   1.  Kubelka L.               1310     0:1    Mrha J.                 V   1740

   2.  Hromek K.                1000     1/2    Stryka R.                   1560

   3.  Janoušek P.              1000     1:0    Kůs M.                      1419

   4.  Drnec J.                      1000     0:1    Půlpán M.                1416

   5.  Mrázek R.                  1000     0:1    Němec V.                   1369

                                  1.5 : 3.5

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Rapid Matadors                         9    8    0    1         24              27       32.5   :  12.5

                   2.   Sokol Lázně Bohdaneč                       9    6    0    3         18              20          26   :  19

                   3.   ŠK Rapid Knights                               9    5    2    2         17              17       24.5   :  20.5

                   4.   2222 ŠK Polabiny G                          9    5    1    3         16              19       23.5   :  21.5

                   5.   ŠK Bohemia Pardubice C                    9    5    0    4         15              20       24.5   :  20.5

                   6.   TJ ŠO a DDM Chrudim E                   9    5    0    4         15              18       24.5   :  20.5

                   7.   TJ ŠO a DDM Chrudim D                  9    4    1    4         13              17       22.5   :  22.5

                   8.   TJ Sokol Krucemburk                        9    2    1    6           7              10          17   :  28

                   9.   ŠK Rapid Talents                               9    1    1    7           4               8           15   :  30

                 10.   NOPO Miřetice                                 9    1    0    8           3              12          15   :  30

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.