Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Listina osobních koeficientů ke dni 5.5.2009 05.05.09

Jako každoročně začátkem května vyšla aktualizovaná Listina osobních koeficientů (LOK ČR) a z našeho kraje je na ní zařazeno celkem 538 aktivních hráčů. Listina zahrnuje všechny partie, sehrané zejména v soutěžích družstev od podzimu minulého roku.


Poř. Příjmení a jméno Narozen(a) LOK Oddíl/klub
1 Votava Jan 29.11.1974 2561 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Mirumian Viguen 29.9.1977 2513 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3 Petr Martin 23.8.1988 2475 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4 Bernášek Jan 31.5.1986 2469 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
5 Červený Martin 28.9.1983 2369 2222 ŠK Polabiny
6 Sabol Marian 18.8.1966 2358 ŠK Vysoké Mýto
7 Stehno Pavel 10.10.1983 2340 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
8 Bernard Borek 16.4.1982 2339 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
9 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 2324 TJ Sokol Zaječice
10 Prandstetter Eduard 15.12.1948 2314 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
11 Novotný Michal 26.4.1978 2297 2222 ŠK Polabiny
12 Roško Luboš 19.4.1987 2295 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
13 Pokorný Tomáš 22.10.1969 2288 TJ Lanškroun
14 Tůma Jiří 6.11.1986 2288 TJ ŠO a DDM Chrudim
15 Vařejčko Josef 13.9.1964 2275 TJ Sokol Zaječice
16 Jedlička Aleš 5.2.1972 2266 2222 ŠK Polabiny
17 Němec Pavel 14.12.1956 2263 TJ ŠO a DDM Chrudim
18 Pačovský Jiří 1.7.1959 2261 2222 ŠK Polabiny
19 Jirásek Pavel 31.5.1985 2257 ŠK Vysoké Mýto
20 Hošek Milan 21.7.1971 2256 2222 ŠK Polabiny
21 Šír Zbyněk 7.9.1971 2252 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
22 Hostinský Jiří 3.9.1955 2246 2222 ŠK Polabiny
23 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 2243 2222 ŠK Polabiny
24 Efler Lukáš 30.3.1974 2230 2222 ŠK Polabiny
25 Navrátil František 7.5.1943 2229 2222 ŠK Polabiny
26 Šťastný Jan 15.11.1979 2227 2222 ŠK Polabiny
27 Hlaváček Robert 6.4.1975 2223 TJ ŠO a DDM Chrudim
28 Efler David 1.5.1972 2210 2222 ŠK Polabiny
29 Pošta Petr 23.9.1983 2210 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
30 Hlavnička Jiří 17.10.1970 2207 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
31 Jarábek Vratislav 12.4.1980 2205 TJ ŠO a DDM Chrudim
32 Bujnoch Radek 15.4.1978 2198 TJ ŠO a DDM Chrudim
33 Řezníček Jan 22.1.1958 2196 ŠK Vysoké Mýto
34 Onderek David 26.7.1970 2192 TJ ŠO a DDM Chrudim
35 Šimek Jan 4.7.1989 2192 TJ Lokomotiva Česká Třebová
36 Hrubeš Pavel 12.1.1971 2191 TJ Lanškroun
37 Petuchov Sergej 21.8.1954 2176 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
38 Šilar Lubomír 10.2.1954 2169 2222 ŠK Polabiny
39 Komárek David 20.7.1976 2163 TJ ŠO a DDM Chrudim
40 Hájek Jiří 22.4.1952 2158 TJ Sokol Zaječice
41 Veselý Tomáš 5.1.1971 2148 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
42 Šmajzr Martin 6.3.1970 2147 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
43 Holásek Pavel 11.7.1972 2142 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
44 Zeinert Michal 15.9.1989 2133 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
45 Krys Jaromír 29.1.1965 2118 TJ ŠO a DDM Chrudim
46 Volf Jaroslav 26.6.1944 2118 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
47 Kastner Oldřich 9.2.1961 2116 TJ Štefanydes Polička
48 Kourek Josef 25.3.1965 2115 2222 ŠK Polabiny
49 Lorenc Oldřich 19.11.1955 2110 TJ Štefanydes Polička
50 Škeřík Karel 1.8.1956 2110 TJ Jiskra Litomyšl
51 Novák Aleš 28.9.1978 2107 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
52 Hurt Lukáš 4.6.1984 2103 TJ Lokomotiva Česká Třebová
53 Vodička Pavel 5.3.1970 2096 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
54 Hájek Lukáš 9.7.1983 2095 TJ Sokol Zaječice
55 Kosek Jiří 17.8.1960 2095 ŠK Vysoké Mýto
56 Sýkora Josef 16.3.1946 2094 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
57 Trojan Luboš 23.11.1942 2089 2222 ŠK Polabiny
58 Ondráček Ondřej 7.1.1987 2088 TJ CHS Chotěboř
59 Pečinka Martin 16.9.1990 2085 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
60 Just Pavel 13.8.1947 2078 2222 ŠK Polabiny
61 Outulný Pavel 23.1.1959 2076 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
62 Komárková Magdaléna 10.8.1977 2071 TJ Štefanydes Polička
63 Petrovič Pavel 6.1.1969 2071 TJ ŠO a DDM Chrudim
64 Černý Jan 7.8.1957 2069 2222 ŠK Polabiny
65 Makeš Martin 9.3.1962 2068 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
66 Vávra Radim 15.7.1972 2057 2222 ŠK Polabiny
67 Šebesta Petr 11.4.1971 2053 2222 ŠK Polabiny
68 Belobrad Ivan 30.5.1966 2051 SK Žamberk
69 Trhal Tomáš 19.12.1980 2051 ŠK Vysoké Mýto
70 Mareš Petr 25.12.1955 2050 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
71 Kotva Milan 20.1.1948 2048 TJ Lokomotiva Česká Třebová
72 Mojžíš Martin 2.7.1972 2044 2222 ŠK Polabiny
73 Šustr Jaromír 2.9.1951 2036 TJ Sokol Zaječice
74 Houška Bronislav 2.1.1980 2032 TJ Štefanydes Polička
75 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 2028 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
76 Korol Jiří 19.3.1961 2026 2222 ŠK Polabiny
77 Zeman Martin 10.1.1975 2023 TJ Jiskra Litomyšl
78 Ptáček Luboš 9.4.1975 2021 ŠK Vysoké Mýto
79 Hennig Thomas 30.12.1966 2017 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
80 Kalousek Vladimír 20.2.1969 2017 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
81 Laušman Petr 22.10.1969 2017 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
82 Vobořil Pavel 27.11.1941 2014 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
83 Koníček Petr 23.4.1975 2012 TJ ŠO a DDM Chrudim
84 Pekař Václav 30.3.1986 2008 TJ Jiskra Litomyšl
85 Beneš Milan 23.8.1991 2004 ŠK Vysoké Mýto
86 Zeman Arnošt 16.4.1957 2003 TJ Štefanydes Polička
87 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 2002 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
88 Třasák Ondřej 29.9.1975 1997 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
89 Švub Jan 13.4.1953 1995 TJ Štefanydes Polička
90 Daněk Pavel 2.3.1962 1993 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
91 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961 1982 SK Žamberk
92 Výprachtický David 14.11.1993 1982 SK Žamberk
93 Solil Roman 14.12.1970 1981 TJ Lanškroun
94 Mazuch Jan 15.5.1965 1980 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
95 Vondra Lukáš 9.12.1990 1980 TJ Lokomotiva Česká Třebová
96 Sojma Zdeněk 21.1.1963 1979 TJ Slovan Moravská Třebová
97 Bartošová Lucie 21.10.1989 1978 TJ Jiskra Litomyšl
98 Endl Vlastimil 2.3.1935 1978 TJ Slovan Moravská Třebová
99 Jelínek Milan 25.4.1960 1978 TJ Sokol Zaječice
100 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1976 TJ Jiskra Litomyšl
101 Lipavský Dušan 3.2.1968 1974 ŠK Vysoké Mýto
102 Zeman Ladislav 29.10.1944 1974 TJ Jiskra Litomyšl
103 Skokan Jan 2.9.1982 1972 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
104 Černý Karel 15.5.1937 1971 TJ Jablonné nad Orlicí
105 Čižinský Petr 26.2.1995 1964 2222 ŠK Polabiny
106 Blaško Štěpán 22.6.1987 1963 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
107 Veselý Petr 23.10.1979 1962 TJ Spartak OEZ Letohrad
108 Hromádko Martin 16.11.1979 1959 TJ Sokol Zaječice
109 Kastner Vojtěch 21.4.1989 1957 2222 ŠK Polabiny
110 Petrus Luděk 1.5.1980 1957 TJ CHS Chotěboř
111 Ducheček Jaroslav 22.2.1964 1956 ŠO DDM Hlinsko
112 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1956 TJ Sokol Zaječice
113 Procházka Petr 13.5.1976 1955 TJ Lanškroun
114 Linhart Zbyněk 15.4.1959 1953 TJ ŠO a DDM Chrudim
115 Bělohlav Jan 4.9.1962 1951 2222 ŠK Polabiny
116 Kosek Marek 22.4.1993 1950 ŠK Vysoké Mýto
117 Prokůpek Marek 4.4.1981 1947 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
118 Kastner Kamil 30.4.1986 1945 2222 ŠK Polabiny
119 Odstrčil Jaromír 26.7.1958 1945 TJ Jiskra Litomyšl
120 Petruň Milan 9.3.1980 1945 TJ Lanškroun
121 Linhart Jan 6.4.1987 1944 TJ CHS Chotěboř
122 Kučera Jan 29.10.1979 1943 TJ Spartak Choceň
123 Krumer Miroslav 30.1.1972 1937 TJ Spartak OEZ Letohrad
124 Mazura Tomáš 29.7.1978 1936 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
125 Ernes Josef 18.3.1953 1933 TJ Spartak Choceň
126 Felcman Tomáš 28.6.1992 1933 SK Žamberk
127 Kokeš Bohuslav 3.7.1968 1932 TJ ŠO a DDM Chrudim
128 Česenek Jiří 25.7.1954 1931 TJ Sokol Zaječice
129 Havrlík Pavel 21.1.1944 1931 SK Žamberk
130 Dvořák Slavomil 5.8.1977 1930 ŠO DDM Hlinsko
131 Hospodka Josef 14.12.1975 1930 TJ CHS Chotěboř
132 Kylar Pavel 18.12.1954 1930 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
133 Petráž Martin 28.1.1991 1930 TJ Lokomotiva Česká Třebová
134 Karaba David 10.3.1987 1928 2222 ŠK Polabiny
135 Trhal Michal 19.12.1980 1928 ŠK Vysoké Mýto
136 Wiesinger Wolfgang 2.2.1972 1928 SK Žamberk
137 Zámečník Bohumír 10.7.1932 1925 SK Žamberk
138 Kouba Petr 31.12.1966 1923 2222 ŠK Polabiny
139 Adámek Milan 14.9.1958 1918 ŠO DDM Hlinsko
140 Šilar Ladislav 17.6.1949 1918 TJ Lanškroun
141 Horáček Michal 5.6.1990 1916 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
142 Pokorný Jan 27.1.1987 1909 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
143 Zvoníček Václav 18.11.1970 1909 SK Holcim Prachovice
144 Krejčík Tomáš 16.6.1980 1908 TJ CHS Chotěboř
145 Bauer Jindřich 12.1.1985 1907 2222 ŠK Polabiny
146 Pačovský Martin 3.11.1982 1907 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
147 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1907 ŠO DDM Hlinsko
148 Kadlec Pavel 5.8.1957 1905 ŠO DDM Hlinsko
149 Poslušný Martin 22.12.1975 1905 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
150 Šimek Zdeněk 14.2.1988 1903 TJ Lokomotiva Česká Třebová
151 Müller Petr 12.2.1985 1902 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
152 Provazník Jiří 3.3.1966 1902 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
153 Půlpán Jakub 2.6.1998 1901 TJ ŠO a DDM Chrudim
154 Seidl Zdeněk 23.3.1960 1901 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
155 Hon Jiří 18.7.1958 1900 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
156 Přibyl Jiří 2.5.1955 1898 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
157 Mazura Miloš 17.2.1964 1897 SK Žamberk
158 Papáček Miloš 20.1.1960 1897 TJ Spartak OEZ Letohrad
159 Pail Milan 28.6.1962 1896 TJ Sokol Němčice
160 Mikyska Kamil 3.7.1984 1895 TJ Spartak OEZ Letohrad
161 Škorpík Jan 22.1.1975 1895 2222 ŠK Polabiny
162 Zámečník Jan 24.1.1990 1894 TJ ŠO a DDM Chrudim
163 Krmenčík Roman 15.1.1964 1891 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
164 Zvěřina Jan 7.7.1966 1889 TJ CHS Chotěboř
165 Maceška Bohumír 14.10.1954 1885 TJ Spartak OEZ Letohrad
166 Michlian Štefan 1.4.1989 1879 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
167 Fiala Milan 23.6.1973 1877 TJ CHS Chotěboř
168 Švécar Jiří 1.10.1961 1875 ŠK Vysoké Mýto
169 Pěkník Milan 3.5.1955 1874 TJ Sokol Němčice
170 Borek Pavel 18.2.1963 1872 TJ Lokomotiva Česká Třebová
171 Starý Lukáš 14.9.1982 1868 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
172 Dobšinský Pavel 8.10.1954 1867 TJ CHS Chotěboř
173 Horáček Pavel 24.6.1977 1866 TJ Jiskra Litomyšl
174 Roub Bohumil 9.7.1975 1866 2222 ŠK Polabiny
175 Kalous Tomáš 20.12.1964 1863 SK Žamberk
176 Smejkal Jan 1.3.1953 1863 TJ Štefanydes Polička
177 Matouš Radek 28.6.1976 1862 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
178 Řehák Jiří 27.3.1950 1862 TJ Spartak OEZ Letohrad
179 Petrželka Karel 18.10.1941 1860 TJ Lokomotiva Česká Třebová
180 Hanus Michal 30.1.1989 1852 TJ ŠO a DDM Chrudim
181 Škroch Martin 5.4.1976 1852 2222 ŠK Polabiny
182 Smola Jan 17.7.1953 1851 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
183 Šváb Jiří 17.3.1955 1851 TJ Jiskra Litomyšl
184 Šindelář Petr 15.12.1949 1849 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
185 Marek Michal 3.6.1971 1848 TJ Lanškroun
186 Pavlovec Vladimír 3.7.1964 1846 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
187 Burian Michal 16.10.1957 1843 Sokol Městečko Trnávka
188 Hrnčiarik Karel 19.5.1981 1840 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
189 Kohoutek Tomáš 17.5.1979 1835 TJ ŠO a DDM Chrudim
190 Bartoš Karel 1.11.1982 1833 ŠK Svitavy
191 Ptáček Miloslav 2.11.1946 1833 ŠK Vysoké Mýto
192 Grepl Pavel 26.1.1969 1832 TJ Slovan Moravská Třebová
193 Kameník David 30.7.1977 1832 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
194 Novotný Tomáš 31.7.1987 1832 TJ CHS Chotěboř
195 Maděra Stanislav 12.8.1951 1827 ŠK Svitavy
196 Merta Josef 12.2.1950 1827 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
197 Honek Jan 26.11.1959 1825 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
198 Kýhos Alois 8.1.1949 1825 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
199 Dvořák Eduard 6.2.1953 1823 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
200 Švanda Radek 5.10.1973 1818 TJ Štefanydes Polička
201 Culek Karel 10.8.1990 1816 TJ ŠO a DDM Chrudim
202 Vavroušek Petr 14.7.1942 1813 TJ Spartak Choceň
203 Janko Jan 16.5.1959 1811 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
204 Weis Ladislav 11.4.1938 1809 TJ Spartak Choceň
205 Jeništa Jiří 21.4.1937 1807 SK Žamberk
206 Dungl Petr 11.2.1965 1806 SK Žamberk
207 Kacálek Karel 21.10.1951 1806 SK Žamberk
208 Kraus Ondřej 21.8.1993 1803 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
209 Němec Bohumil 24.8.1950 1803 TJ ŠO a DDM Chrudim
210 Havel František 29.1.1947 1802 ŠK Svitavy
211 Baťa Stanislav 3.3.1942 1800 2222 ŠK Polabiny
212 Chvojka Antonín 5.7.1946 1796 TJ Slovan Moravská Třebová
213 Vymetálek Petr 15.5.1985 1794 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
214 Pyskatý Jiří 13.1.1946 1793 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
215 Jasanský Karel 6.3.1948 1792 TJ Lokomotiva Česká Třebová
216 Kajínek Karel 25.11.1968 1791 TJ CHS Chotěboř
217 Palla Stanislav 10.8.1946 1791 ŠK KRČMA - VENZARA Lanškroun
218 Režný Zdeněk 10.4.1953 1791 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
219 Sekyrka Josef 6.8.1950 1790 Sokol Lázně Bohdaneč
220 Halbrštát David 4.11.1989 1789 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
221 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1789 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
222 Šebrle Jaroslav 24.6.1956 1789 TJ Lanškroun
223 Charouz Milan 6.11.1958 1788 TJ Štefanydes Polička
224 Merta Michal 27.8.1976 1787 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
225 Paukert Ivo 11.1.1974 1787 TJ Lanškroun
226 Pour Břetislav 31.5.1954 1787 TJ CHS Chotěboř
227 Janda Lubomír 29.7.1955 1785 ŠO DDM Hlinsko
228 Petružálek Jiří 29.3.1949 1784 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
229 Mergl Jan 11.6.1927 1782 ŠK Vysoké Mýto
230 Půlpán David 27.5.1972 1779 TJ ŠO a DDM Chrudim
231 Marcinko Patrik 5.10.1993 1778 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
232 Šťulík Jiří 21.5.1976 1778 ŠO DDM Hlinsko
233 Vencl Jiří 15.3.1962 1777 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
234 Celuch Tomáš 5.2.1975 1776 TJ ŠO a DDM Chrudim
235 Janeček Václav 26.10.1984 1776 TJ Spartak OEZ Letohrad
236 Šmíd František 19.1.1953 1774 Sokol Městečko Trnávka
237 Michal Milan 10.1.1961 1772 TJ CHS Chotěboř
238 Marek Jiří 1.4.1943 1770 ŠK Vysoké Mýto
239 Poslušný Radek 16.4.1977 1768 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
240 Slavíček Miroslav 19.6.1959 1768 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
241 Fišer Vladislav 2.1.1959 1763 TJ Spartak Choceň
242 Strachoň Lukáš 16.6.1980 1762 ŠK Svitavy
243 Marinov Peter 30.7.1958 1761 TJ Spartak Choceň
244 Martinec Jan 10.6.1969 1758 SK Žamberk
245 Rosenkranz Jindřich 6.4.1952 1753 ŠK Svitavy
246 Mrha Jan 17.9.1924 1752 TJ ŠO a DDM Chrudim
247 Štěpánek Zbyněk 15.11.1957 1748 ŠO DDM Hlinsko
248 Jerman Miloš 10.12.1979 1747 TJ Štefanydes Polička
249 Bartoš Martin 7.2.1968 1744 TJ ŠO a DDM Chrudim
250 Stodola Zdeněk 13.4.1953 1744 TJ Štefanydes Polička
251 Konrád František 6.6.1981 1743 TJ Sokol Zaječice
252 Riedl Tomáš 17.1.1985 1743 ŠK Svitavy
253 Filip Libor 1.2.1974 1742 TJ Jablonné nad Orlicí
254 Kapoun Milan 9.7.1963 1735 TJ Jiskra Litomyšl
255 Kotlant Tomáš 11.9.1988 1732 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
256 Urbánek Josef 9.3.1939 1728 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
257 Tomek Karel 1.7.1959 1727 TJ CHS Chotěboř
258 Plíva Jaroslav 3.12.1978 1726 SK Žamberk
259 Dudek Vladimír 25.4.1973 1725 2222 ŠK Polabiny
260 Křemenák Jiří 3.8.1938 1723 TJ Lokomotiva Česká Třebová
261 Kučera Aleš 9.3.1978 1719 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
262 Mareš Petr 27.7.1983 1716 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
263 Cedzo Štěpán 15.7.1953 1715 TJ Slovan Moravská Třebová
264 Glembek Bohumír 3.8.1941 1713 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
265 Kolář Josef 27.1.1929 1712 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
266 Navrátil Miroslav 1.5.1952 1712 Sokol Městečko Trnávka
267 Navrátil Václav 7.9.1936 1712 TJ Spartak Choceň
268 Krušina Patrik 10.3.1994 1709 ŠK Svitavy
269 Mareš Petr 21.6.1974 1708 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
270 Černohous Jiří 31.3.1963 1706 TJ Jablonné nad Orlicí
271 Tobiška Jaroslav 6.4.1941 1706 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
272 Vondráček Emil 12.6.1935 1706 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
273 Horák Libor 12.12.1990 1705 TJ Jiskra Litomyšl
274 Novák Miroslav 19.7.1954 1705 TJ Lanškroun
275 Ďoubal Petr 2.3.1958 1704 TJ CHS Chotěboř
276 Krummer Jan 2.3.1956 1703 TJ Spartak OEZ Letohrad
277 Pelcl Karel 17.7.1963 1703 TJ Lokomotiva Česká Třebová
278 Brdíček David 29.3.1982 1702 SK Žamberk
279 Vojanec Hynek 28.9.1951 1700 ŠO DDM Hlinsko
280 Ždímal Petr 16.5.1986 1699 TJ ŠO a DDM Chrudim
281 Štorek Luboš 17.2.1966 1697 ŠO DDM Hlinsko
282 Izák Miloš 16.4.1952 1692 Sokol Městečko Trnávka
283 Valíček Karel 10.5.1939 1692 TJ Slovan Moravská Třebová
284 Vohník Miroslav 17.11.1958 1692 SK Žamberk
285 Vícha Karel 21.4.1950 1688 TJ Slovan Moravská Třebová
286 Vorel Bohuslav 16.1.1961 1687 2222 ŠK Polabiny
287 Krátký Josef 20.11.1993 1685 TJ Lanškroun
288 Lattenberg František 17.3.1940 1684 Sokol Městečko Trnávka
289 Marek Michal 22.12.1993 1684 TJ Lanškroun
290 Beneš Daniel 25.8.1973 1680 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
291 Navrátil Ladislav 7.5.1971 1677 TJ Štefanydes Polička
292 Král Miloš 10.10.1950 1676 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
293 Rež Matouš 6.12.1968 1676 2222 ŠK Polabiny
294 Sabolová Kristýna 6.3.1995 1676 ŠK Vysoké Mýto
295 Juchelka Petr 14.11.1969 1675 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
296 Svatoš Zdeněk 7.6.1934 1675 ŠK Svitavy
297 Taslar Karel 21.11.1953 1675 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
298 Fangl Jiří 20.10.1937 1674 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
299 Horník Jaromír 25.6.1933 1674 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
300 Kůs Martin 29.3.1991 1671 TJ ŠO a DDM Chrudim
301 Banach Jaromír 24.8.1930 1670 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
302 Hodek Roman 20.4.1960 1670 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
303 Klouček Jindřich 25.2.1958 1669 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
304 Krys Jan 16.3.1991 1669 TJ ŠO a DDM Chrudim
305 Mareš Jan 13.10.1994 1668 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
306 Flos Petr 29.11.1953 1665 TJ Lokomotiva Česká Třebová
307 Riedl Vladimír 16.2.1988 1664 ŠK Svitavy
308 Výskot David 4.5.1976 1663 2222 ŠK Polabiny
309 Kubíček Vlastimil 18.12.1959 1662 TJ Jablonné nad Orlicí
310 Svoboda Jiří 29.11.1966 1659 Sokol Lázně Bohdaneč
311 Bartoš Karel 31.5.1980 1655 TJ Štefanydes Polička
312 Jedlička Eduard 21.4.1937 1654 ŠK Svitavy
313 Janeček František 17.7.1949 1653 TJ Spartak Choceň
314 Štěpán Stanislav 20.12.1948 1653 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
315 Šlesingr Vilém 1.12.1967 1651 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
316 Zmek Jaroslav 3.11.1975 1650 Sokol Lázně Bohdaneč
317 Bureš Vladimír 16.2.1948 1649 Sokol Městečko Trnávka
318 Franc František 29.9.1941 1648 Sokol Městečko Trnávka
319 Jonáš Petr 12.5.1944 1647 TJ Jiskra Litomyšl
320 Kouba Petr 9.4.1951 1647 2222 ŠK Polabiny
321 Škorpík František 10.2.1976 1646 2222 ŠK Polabiny
322 Nešpůrek Petr 27.11.1995 1645 2222 ŠK Polabiny
323 Gregor Pavel 20.9.1961 1644 TJ Lokomotiva Česká Třebová
324 Jouza Petr 29.5.1962 1644 Sokol Lázně Bohdaneč
325 Motl Josef 11.3.1966 1643 TJ Sokol Horní Čermná
326 Doseděl Zdeněk 21.6.1960 1642 TJ Spartak Choceň
327 Sodomka Adam 10.6.1989 1642 TJ Štefanydes Polička
328 Sokol Pavel 21.9.1941 1640 TJ ŠO a DDM Chrudim
329 Šenkýř Jindřich 30.6.1945 1635 TJ Sokol Krouna
330 Zubík Miloslav 1.3.1963 1633 ŠK KRČMA - VENZARA Lanškroun
331 Balek Josef 6.9.1947 1632 ŠO DDM Hlinsko
332 Černý Václav 2.4.1940 1632 TJ Jablonné nad Orlicí
333 Zoubek David 26.8.1993 1632 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
334 Klíma Ladislav 15.2.1982 1628 TJ Štefanydes Polička
335 Šmejdíř Waldemar 14.2.1954 1627 TJ Spartak Choceň
336 Rusz Gustav 15.6.1949 1625 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
337 Ondrej Tomáš 13.5.1991 1624 ŠK Vysoké Mýto
338 Toman Aleš 18.11.1986 1624 SK Žamberk
339 Žídek Pavel 13.4.1966 1623 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
340 Petrážová Kateřina 4.3.1988 1620 TJ Lokomotiva Česká Třebová
341 Cvrček Michal 19.3.1976 1617 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
342 Krys Jaromír 9.11.1933 1615 TJ ŠO a DDM Chrudim
343 Schaffer Ondřej 7.10.1993 1615 TJ Štefanydes Polička
344 Endl Vlastimil 25.7.1961 1613 TJ Slovan Moravská Třebová
345 Dostálek Vladimír 29.12.1956 1612 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
346 Mužík Ferdinand 22.4.1922 1612 TJ ŠO a DDM Chrudim
347 Lorenc Josef 21.1.1993 1611 SK Žamberk
348 Ninger Karel 13.9.1925 1611 TJ Jiskra Litomyšl
349 Boháč Luboš 21.5.1949 1608 ŠK KRČMA - VENZARA Lanškroun
350 Mazura Jaroslav 18.5.1935 1607 SK Žamberk
351 Kalhous Miroslav 7.4.1962 1606 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
352 Sysr Pavel 21.5.1959 1606 TJ Spartak OEZ Letohrad
353 Myška František 3.7.1963 1605 TJ Sokol Němčice
354 Stodola Marek 17.6.1995 1600 TJ Štefanydes Polička
355 Kulhánek Jiří 14.1.1995 1599 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
356 Krištof Jiří 29.9.1957 1598 TJ Lanškroun
357 Krejčí Milan 26.2.1960 1597 TJ Jiskra Litomyšl
358 Dostál Lukáš 25.7.1979 1593 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
359 Killer František 9.7.1972 1593 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
360 Kovář Václav 13.9.1948 1591 TJ Lokomotiva Česká Třebová
361 Motl Ladislav 15.1.1956 1591 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
362 Pecháček Tomáš 12.4.1990 1591 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
363 Trkal Tomáš 11.6.1969 1591 TJ Štefanydes Polička
364 Janoušek Martin 21.5.1975 1590 TJ Spartak Choceň
365 Seidl Jiří 25.9.1943 1589 TJ Jiskra Litomyšl
366 Štětka Václav 31.3.1944 1585 TJ Jiskra Litomyšl
367 Cimprich Miroslav 8.5.1976 1584 TJ Sokol Horní Čermná
368 Šilar Josef 25.11.1963 1584 TJ Sokol Horní Čermná
369 Vorlíček Pavel 13.11.1962 1582 TJ Jablonné nad Orlicí
370 Zelený František 22.9.1938 1580 TJ ŠO a DDM Chrudim
371 Kodytek Tomáš 15.10.1993 1579 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
372 Krejčí Jan 6.2.1949 1576 2222 ŠK Polabiny
373 Nikl Josef 8.12.1949 1573 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
374 Racek Josef 7.3.1965 1572 TJ Sokol Němčice
375 Koutný Ludvík 11.9.1939 1571 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
376 Baláž Jindřich 18.9.1991 1568 ŠK Svitavy
377 Izák Aleš 25.3.1975 1568 Sokol Městečko Trnávka
378 Stryka Rostislav 5.4.1966 1567 TJ ŠO a DDM Chrudim
379 König Milan 30.8.1931 1566 TJ Slovan Moravská Třebová
380 Pressl Ladislav 6.1.1932 1565 ŠK Svitavy
381 Urbánek Josef 26.6.1933 1565 ŠO TROPIC Lanškroun
382 Halousek Jaroslav 11.9.1991 1563 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
383 Jirmásek Vladimír 2.12.1958 1563 TJ Sokol Krouna
384 Janeček Ondřej 27.5.1952 1562 TJ Spartak OEZ Letohrad
385 Šilar Josef 12.8.1961 1560 TJ Sokol Horní Čermná
386 Haupt Petr 7.5.1958 1559 SK Linhartice
387 Pavlů Pavel 31.3.1943 1557 Sokol Městečko Trnávka
388 Sedlák Petr 30.5.1955 1556 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
389 Zeman Arnošt 9.8.1985 1553 TJ Štefanydes Polička
390 Zelenka Pavel 6.3.1972 1552 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
391 Bušina Vilém 19.5.1931 1551 Sokol Městečko Trnávka
392 Bureš Zbyněk 21.5.1978 1550 TJ ŠO a DDM Chrudim
393 Petrásek Kamil 20.6.1995 1549 TJ Štefanydes Polička
394 Fabian Karel 14.3.1964 1544 TJ Lanškroun
395 Hlaváček Bedřich 6.8.1973 1541 TJ ŠO a DDM Chrudim
396 Maceška Vladimír 1.4.1980 1541 TJ Spartak OEZ Letohrad
397 Krupica Zdeněk 15.11.1972 1540 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
398 Kafka Roman 27.7.1982 1539 Sokol Krucemburk
399 Londinová Jana 15.6.1977 1539 2222 ŠK Polabiny
400 Mácha Martin 25.2.1967 1538 Sokol Lázně Bohdaneč
401 Jániš Petr 8.11.1993 1537 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
402 Svítil Radek 30.3.1988 1537 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
403 Rovner Oldřich 9.5.1933 1535 Sokol Městečko Trnávka
404 Rusz Roman 29.5.1972 1535 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
405 Petružálek Radim 14.11.1990 1534 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
406 Malá Michaela 24.8.1993 1530 SK Žamberk
407 Stúj Michal 2.1.1965 1530 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
408 Vančura Daniel 7.8.1997 1529 2222 ŠK Polabiny
409 Nedelčev Radim 12.2.1950 1526 TJ Spartak Choceň
410 Stodola Jakub 7.5.1991 1526 TJ Štefanydes Polička
411 Vymetálek Tomáš 21.8.1982 1526 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
412 Havlíček Václav 17.10.1948 1524 ŠO TROPIC Lanškroun
413 Viktorin Jaroslav 24.4.1957 1524 ŠK KRČMA - VENZARA Lanškroun
414 Marek Josef 9.7.1941 1522 TJ Lanškroun
415 Dudla Martin 14.10.1976 1521 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
416 Malý Miroslav 26.6.1927 1521 ŠO DDM Hlinsko
417 Šebek Miroslav 10.11.1977 1519 NOPO Miřetice
418 Kašpar Libor 24.3.1973 1517 Sokol Krucemburk
419 Pátek Ladislav 25.4.1929 1517 TJ CHS Chotěboř
420 Jonáš Josef 8.11.1954 1513 ŠK KRČMA - VENZARA Lanškroun
421 Šulc Jiří 27.7.1962 1511 SK Žamberk
422 Čuma Jan 27.10.1941 1509 ŠK Svitavy
423 Starý Vladimír 17.1.1985 1508 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
424 Štefl Stanislav 26.3.1945 1508 TJ Lanškroun
425 Hrančík Martin 20.3.1980 1504 Sokol Krucemburk
426 Mazánek Antonín 21.7.1924 1504 TJ ŠO a DDM Chrudim
427 Valenta Rudolf 10.4.1951 1503 Sokol Mistrovice
428 Růžička Filip 7.5.1993 1502 2222 ŠK Polabiny
429 Kvapil Pavel 30.4.1950 1501 2222 ŠK Polabiny
430 Kopal Vladimír 20.3.1959 1498 SK Žamberk
431 Felcman Martin 12.7.1990 1497 SK Žamberk
432 Krušina Adolf 8.10.1967 1497 ŠK Svitavy
433 Ryzner Jiří 13.9.1991 1497 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
434 Mikulecký Stanislav 21.8.1944 1495 TJ Jiskra Litomyšl
435 Netolický Josef 9.1.1966 1495 TJ Sokol Krouna
436 Janeček Miroslav 17.9.1950 1494 SK Žamberk
437 Krčmář Stanislav 21.2.1972 1492 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
438 Káva František 21.6.1933 1491 TJ ŠO a DDM Chrudim
439 Řehák Josef 8.11.1961 1491 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
440 Halbrštát Karel 28.10.1955 1490 Sokol Mistrovice
441 Écsiová Dominika 19.5.1992 1489 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
442 Plechač Karel 23.8.1950 1489 TJ ŠO a DDM Chrudim
443 Kofránek David 7.12.1976 1488 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
444 Mlynář Miroslav 4.7.1949 1484 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
445 Hrančík Jaroslav 31.7.1951 1479 Sokol Krucemburk
446 Janáček Tomáš 21.8.1972 1479 Sokol Krucemburk
447 Nečesánek Vítězslav 8.12.1941 1475 SK Linhartice
448 Hájek Jaroslav 25.2.1950 1473 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
449 Křišťál Zdeněk 22.5.1955 1469 2222 ŠK Polabiny
450 Krys Jaromír 24.1.1988 1465 TJ ŠO a DDM Chrudim
451 Kalousek Miroslav 18.8.1979 1462 TJ Sokol Horní Čermná
452 Křehký František 1.8.1944 1462 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
453 Hurdes Emil 21.11.1937 1461 SK Žamberk
454 Schaffer David 28.6.1988 1461 TJ Štefanydes Polička
455 Šilar Karel 20.8.1952 1460 TJ Sokol Horní Čermná
456 Langr Petr 21.3.1969 1458 Sokol Mistrovice
457 Kristl Václav 13.11.1991 1457 Sokol Mistrovice
458 Řezníček Dominik 26.3.1998 1456 2222 ŠK Polabiny
459 Paluda Jiří 5.4.1941 1451 TJ Lokomotiva Česká Třebová
460 Petráček Jiří 11.5.1971 1451 TJ Spartak OEZ Letohrad
461 Liduch Filip 17.5.1997 1449 2222 ŠK Polabiny
462 Janota Jiří 8.6.1958 1448 Sokol Mistrovice
463 Vacek Miroslav 4.2.1957 1445 TJ Sokol Horní Čermná
464 Půlpán Matěj 30.1.2001 1443 TJ ŠO a DDM Chrudim
465 Dunglová Natálie 3.3.1996 1437 SK Žamberk
466 Vaňous Petr 3.6.1971 1436 TJ Lokomotiva Česká Třebová
467 Jílek Václav 1.6.1993 1435 ŠK Vysoké Mýto
468 Michalička Václav 25.9.1946 1431 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
469 Kotlant Jan 15.11.1990 1429 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
470 Hülle Jan 7.12.1947 1427 Sokol Krucemburk
471 Krečmer Josef 15.3.1930 1426 TJ ŠO a DDM Chrudim
472 Křivohlávek Josef 23.10.1951 1426 ŠO TROPIC Lanškroun
473 Kozák David 20.3.1994 1425 ŠK Svitavy
474 Starý Stanislav 7.5.1944 1421 TJ Spartak Choceň
475 Pištora Lubomír 8.10.1937 1419 Sokol Lázně Bohdaneč
476 Čoček Oldřich 31.7.1994 1416 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
477 Plecháč Jan 11.6.1995 1408 2222 ŠK Polabiny
478 Nožička Karel 13.9.1940 1405 2222 ŠK Polabiny
479 Kapoun Vít 5.1.1995 1404 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
480 Jačisko Jakub 6.9.1993 1401 TJ Lanškroun
481 Brejša Vít 1.6.1992 1400 TJ Lanškroun
482 Hynek Petr 22.1.1988 1400 SK Žamberk
483 Vodička Stanislav 22.4.1955 1400 ŠK Svitavy
484 Honek Ondřej 30.6.1987 1397 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
485 Chmelík Ondřej 8.12.1992 1397 TJ Lanškroun
486 Pochobradský Libor 28.3.1996 1397 2222 ŠK Polabiny
487 Hofman Oskar 10.1.1998 1393 2222 ŠK Polabiny
488 Uřičář Petr 12.7.1953 1383 SK Žamberk
489 Kainek Jan 26.3.1994 1382 SK Žamberk
490 Kůs Miroslav 3.7.1963 1380 TJ ŠO a DDM Chrudim
491 Charvát Václav 29.9.1949 1376 SK Žamberk
492 Vu Antonín 9.1.1998 1376 TJ Lanškroun
493 Buchta Martin 19.4.1974 1369 TJ Štefanydes Polička
494 Němec Vladimír 25.12.1976 1369 TJ ŠO a DDM Chrudim
495 Velešík Marian 4.8.1989 1369 ŠK Svitavy
496 Komínek Lukáš 1.7.1993 1368 TJ Lanškroun
497 Nečina Jakub 1.6.1989 1359 TJ ŠO a DDM Chrudim
498 Grimm Jan 10.7.1972 1355 TJ Sokol Krouna
499 Indra Antonín 8.12.1975 1355 2222 ŠK Polabiny
500 Pospíšil Jaroslav 18.12.1937 1354 TJ ŠO a DDM Chrudim
501 Švarc Ondřej 11.10.1991 1354 ŠK Vysoké Mýto
502 Pácha Lukáš 22.12.1976 1353 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
503 John Petr 17.8.1996 1345 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
504 Voldánová Barbora 6.8.1994 1339 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
505 Rott Michal 11.7.1995 1338 ŠO DDM Hlinsko
506 Fajová Alice 28.5.1977 1337 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
507 Kubelka Libor 29.3.1974 1337 NOPO Miřetice
508 Nečina Daniel 20.2.1991 1336 TJ ŠO a DDM Chrudim
509 Outrata Ondřej 10.4.1998 1333 2222 ŠK Polabiny
510 Rychnovský Josef 5.5.1936 1333 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
511 Klíma Tomáš 18.10.1991 1330 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
512 Marek Dominik 18.12.1997 1328 TJ Lanškroun
513 Rež Matouš 6.6.1997 1324 2222 ŠK Polabiny
514 Víglaský Jaroslav 9.3.1985 1317 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
515 Soška Květoslav 27.2.1958 1314 SK Linhartice
516 Jäger Pavel 31.1.1983 1311 SK Žamberk
517 Pilný Jaroslav 23.7.1958 1311 TJ Lanškroun
518 Kňážek Miroslav 3.9.1948 1310 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
519 Šenkýř František 11.12.1940 1310 SK Linhartice
520 Belobrad Jan 12.7.1996 1307 SK Žamberk
521 Lapáček Luboš 21.4.1939 1307 ŠO TROPIC Lanškroun
522 Nečas Lukáš 16.10.1995 1304 TJ Lanškroun
523 Macháček Martin 10.4.1965 1296 Sokol Mistrovice
524 Klejch František 15.1.1937 1295 TJ Jiskra Litomyšl
525 Kalous Josef 18.7.1935 1293 SK Žamberk
526 Pospíšil Petr 20.8.1997 1293 TJ Štefanydes Polička
527 Špinler Bronislav 23.8.1965 1293 Sokol Mistrovice
528 Lorenc Josef 3.5.1962 1291 TJ Spartak OEZ Letohrad
529 Pelinka František 26.12.1954 1291 SK Žamberk
530 Vrbický Ladislav 11.7.1975 1288 TJ Sokol Němčice
531 Mazura Ondřej 9.3.1993 1286 SK Žamberk
532 Vyčítal Lukáš 19.9.1993 1285 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
533 Tobiška Jaroslav 6.8.1979 1284 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
534 Hanus Lukáš 10.4.1995 1279 ŠO DDM Hlinsko
535 Kubalík Michal 7.11.1995 1267 SK Žamberk
536 Petrásek Jan 14.1.1993 1261 TJ Štefanydes Polička
537 Tér Vladimír 23.10.1925 1258 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
538 Kučera Jan 20.5.1995 1254 ŠK Svitavy

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.