Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství České republiky mládeže 2009 14.03.09

Ve dnech 7.-14. března 2009 se v hotelu Dlouhé stráně v Koutech nad Desnou uskutečnilo Mistrovství České republiky mládeže v kategoriích H/D 10-16. Náš kraj na něm byl zastoupen celkem 9 účastníky, z nichž vybojoval bronzovou medaili Matěj Půlpán z Chrudimi v kategorii H10, ostatní bojovali se střídavými úspěchy přibližně v rámci svých okamžitých možností. Doprovodných turnajů se zúčastnili pouze dva naši zástupci, z nichž se však Michal Novotný z 2222 ŠK Polabiny blýskl vítězstvím v Openu A.


Kategorie H16
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Bures Jaroslav 2264 Agentura 64 Grygov 8 35,5 46 7
2 Rabatin Jakub 2124 BSS Frydek-Mistek 6,5 37 49,5 6
3 Vlasak Lukas 2163 SK Sokol Klatovy 6,5 35 47 6
12 Kosek Marek 1919 SK Vysoke Myto 4,5 33 41,5 3
Kategorie H14
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Rubes Jan 1932 Glaverbel Czech Teplice 7,5 36,5 46,5 6
2 Bujnosek Tomas 1841 BSS Frydek-Mistek 6,5 38,5 50,5 6
3 Kriebel Tadeas 2038 Msa Dolni Benesov 6,5 37 47,5 4
11 Cizinsky Petr 1937 2222 SK Polabiny 4,5 36,5 46 4
Kategorie H12
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Pavelek Tomas 1955 BSS Frydek-Mistek 7 38 48,5 6
2 Blahynka Martin 1856 SK Lokomotiva Brno 7 37,5 49 6
3 Petr Jan 1717 TJ Bohemians Praha 6 39 49,5 4
6 Pulpan Jakub 1922 TJ SO a DDM Chrudim 5,5 39 50,5 5
Kategorie H10
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Marek Matyas 1583 BSS Frydek-Mistek 7 39 49 6
2 Szucs Matyas 1250 Sokol Hradec Kralove 6,5 38 49 5
3 Pulpan Matej 1416 TJ SO a DDM Chrudim 6,5 37,5 48,5 6
17 Cach Jakub 1250 2222 SK Polabiny 4 27 34 4
Kategorie D16
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Olsarova Karolina 2114 SK Slavia Orlova 7,5 38 49,5 7
2 Kolomaznikova Barbora 1880 SK Zlin 7 38 49,5 6
3 Tomeckova Aneta 1732 Sokol Postoupky 6,5 37,5 49 5
Kategorie D14
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Johnova Eliska 1720 TJ Jiskra Horice v P. 6,5 36,5 46,5 5
2 Novakova Veronika 1528 BSS Frydek-Mistek 6,5 36,5 45,5 5
3 Rohovska Tereza 1443 BSS Frydek-Mistek 6 39 49 5
9 Sabolova Kristyna 1760 SK Vysoke Myto 5 36 45,5 3
14 Dunglova Natalie 1378 SK Zamberk 4,5 31 39 3
19 Frgalova Hana 1250 2222 SK Polabiny 3 26 32,5 2
Kategorie D12
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Hatasova Michaela 1515 Caissa Uholicky 7,5 38 48 6
2 Fuskova Martina 1558 SK Stare Mesto 7 37,5 49 6
3 Novakova Vendula 1582 BSS Frydek-Mistek 6,5 38,5 48,5 5
Kategorie D10
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Janska Jitka 1435 TJ ZCE Plzen 8,5 35 45,5 8
2 Pychova Nela 1250 TJ Spartak Vlasim 8 35 46,5 7
3 Kanakova Natalka 1250 BSS Frydek-Mistek 6 36 46 4
7 Hofmanova Vilma 1250 2222 SK Polabiny 5 33,5 44,5 4
OPEN A
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Novotny Michal 2272 2222 SK Polabiny 8 39 50 7
2 Docekal Jan 2247 SK Gym. a SPS Znojmo 6,5 37,5 49 5
3 Valenta Vit 2248 T.J. Sokol Sumperk 6,5 37,5 48,5 6
31 Hajek Jaroslav 1969 TJ Sokol Zajecice 4 34 44 3
OPEN B
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Ondracka Vaclav 1574 SK Lokomotiva Brno 7,5 39 49,5 7
2 Zapletal Jiri 1674 Sokol Premyslovice 7 40,5 49,5 5
3 Mensik Frantisek 1617 SK Lokomotiva Brno 6,5 44 55 6
Detailní výsledky naleznete na stránkách chess-results.com.

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.