Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství České republiky seniorů 2009 30.08.09

Letošní Mistrovství České republiky seniorů se konalo ve dnech 24.-30. srpna 2009 na tradičním místě - v Rychnově n/Kn. Celková účast ve všech kategoriích (dorost, senioři, veteráni) byla rekordní (117 hráčů), naši zástupci však letos na žádnou z medailí nedosáhli.


Kategorie nad 50 let (dorost)
Por. Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Urban Zdenek CZE 2155 Sk Ad Jicin 6,5 31,5 0 23
2 Chladek Vaclav CZE 2096 Sk Garde Lipovec 5 31 0 21
3 Masek Jan CZE 1967 Sachovy Oddil Tj Dukla Praha 5 29,5 0 19,5
4 Hajek Jiri CZE 2178 Tj Sokol Zajecice 5 28 0 18
17 Madera Stanislav CZE 1827 Sk Svitavy 3,5 21,5 0 15,5
18 Dvorak Eduard CZE 1914 So Kunvaldska A.S. Kunvald 3,5 21,5 0 15
23 Krivohlavek Josef CZE 1426 So Tropic Lanskroun 2 21,5 0 16,5
25 Janecek Miroslav CZE 1494 Sk Zamberk 1,5 21 0 15,5
26 Rehak Jiri CZE 1952 Tj Spartak Oez Letohrad 0 3,5 0 0
Katgorie nad 60 let (senioři)
Por. Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Sramek Josef CZE 2083 Moravska Slavia Brno 6,5 29,5 0 21
2 Horyna Josef CZE 1887 Tj Sokol Praha-Vrsovice 5 30 0 23
3 Brodina Karel CZE 1962 Tj Jiskra Havlickuv Brod 5 30 0 20,5
6 Volf Jaroslav CZE 2151 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 5 28 0 20
17 Hajek Jaroslav CZE 1956 Tj Sokol Zajecice 4 27,5 0 20
25 Zeman Ladislav CZE 2003 Tj Jiskra Litomysl 4 24 0 17,5
39 Mlynar Miroslav CZE 1484 So Kunvaldska A.S. Kunvald 3 23,5 0 16
45 Palla Stanislav CZE 1804 Sk Krcma - Venzara Lanskroun 3 21,5 0 15
59 Knazek Miroslav CZE 1310 So Kunvaldska A.S. Kunvald 1 20 0 14,5
Kategorie nad 70 let (veteráni)
Por. Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Most Zdenek CZE 2122 Sk Global Sokolov 6,5 30,5 0 23
2 Jacek Miloslav CZE 2111 Sk Emerge Mlada Boleslav 5 32,5 0 22,5
3 Machalek Bedrich CZE 2038 Tj Svadov-Olsinky 5 31 0 21
9 Zamecnik Bohumir CZE 1883 Sk Zamberk 4 27 0 20
18 Krys Jaromir CZE 1615 Tj So a Ddm Chrudim 3,5 23 0 17
20 Lapacek Lubos CZE 1307 So Tropic Lanskroun 3,5 20 0 15,5
23 Svatos Zdenek CZE 1675 Sk Svitavy 3 22 0 15
25 Jedlicka Eduard CZE 1654 Sk Svitavy 2,5 23 0 18,5
26 Zeleny Frantisek CZE 1580 Tj So A Ddm Chrudim 2,5 20 0 14,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.