Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Járy Masopusta 2008 09.02.09

V sobotu 29. listopadu 2008 se v Mistrovicích konal již 11. ročník Memoriálu Járy Masopusta v rapidu, jehož výsledky dorazily se značným zpožděním teprve nyní. Za účasti 50 hráčů se z vítězství radoval Vít Valenta ze Šumperka, když druhým v pořadí byl Luboš Ptáček z Vysokého Mýta a třetím Václav Chládek z Ústí n/O.


Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Nar. Body BH.  B BHm. SB.Son
1 1 Valenta Vít 2190 Šumperk 09.03.1978 6,0 34,0 24,5 28,75
2 4 Ptáček Luboš 2074 Vysoké Mýto 09.04.1975 5,5 32,0 23,0 23,50
3 3 Chládek Václav 2109 Ústí n.O. 04.11.1954 5,5 29,5 20,5 21,75
4 6 Belobrad Ivan 2051 SK Žamberk 30.05.1966 5,5 29,0 20,0 20,50
5 2 Volf Jaroslav 2161 Ústí n.O. 26.06.1944 5,0 32,0 22,0 22,50
6 9 Pekař Václav 1964 Litomyšl 30.03.1986 5,0 30,5 22,5 19,75
7 7 Solil Roman 1983 Lanškroun 14.12.1970 5,0 30,5 22,0 20,50
8 5 Stehlík Jiří 2069 Kolín 28.04.1956 4,5 32,5 23,5 18,25
9 15 Bartošová Lucie 1833 Litomyšl 21.10.1989 4,5 28,5 20,0 15,75
10 8 Kotyza Bohumil 1980 Rychnov n.K. 11.09.1955 4,5 25,5 18,5 16,25
11 10 Petrúň Milan 1930 Lanškroun 09.03.1980 4,5 25,5 18,5 16,00
12 20 Felcman Tomáš 1764 SK Žamberk 28.06.1992 4,5 25,0 20,0 13,25
13 23 Motáček Jan 1713 Litomyšl 22.04.1939 4,5 22,0 15,0 13,00
14 19 Šebrle Jaroslav 1766 Lanškroun 24.06.1956 4,0 30,0 22,5 14,75
15 14 Tesař Jaromír 1858 Jablonné n.O. 25.01.1961 4,0 29,0 20,0 14,25
16 13 Dvořák Eduard 1897 Kunvald 06.02.1953 4,0 27,0 20,0 11,50
17 30 Kraus Ondřej 1595 Rapid Pardubice 21.08.1993 4,0 25,5 18,0 10,50
18 27 Zoubek David 1621 Rapid Pardubice 26.08.1993 4,0 24,0 17,5 11,25
19 22 Palla Rostislav 1750 Rychnov n.K. 11.08.1948 4,0 23,0 16,0 11,50
20 26 Sysr Pavel 1628 Letohrad 21.05.1959 4,0 23,0 15,5 9,50
21 25 Ruffer Václav 1666 Rychnov n.K. 27.07.1957 4,0 22,5 15,5 12,00
22 32 Křivohlávek David 1522 Lanškroun 18.01.1989 4,0 22,0 17,0 8,00
23 16 Skokan František 1829 Sokol Kobylisy 22.05.1974 3,5 28,5 20,0 11,75
24 33 Divíšek Jiří 1520 Rychnov n.K. 12.01.1947 3,5 26,5 20,0 13,25
25 12 Papáček Miloš 1909 Letohrad 20.01.1960 3,5 26,5 18,5 10,25
26 11 Kylar Pavel 1924 Ústí n.O. 18.12.1954 3,5 26,0 18,5 10,75
27 17 Ptáček Miloslav 1805 Vysoké Mýto 02.11.1946 3,5 26,0 18,5 10,50
28 18 Marek Jiří 1777 Vysoké Mýto 01.04.1943 3,0 26,5 19,0 8,50
29 39 Langr Petr 1434 Mistrovice 21.03.1969 3,0 24,0 18,0 9,25
30 28 Andrés Jaroslav 1617 Rychnov n.K. 06.03.1940 3,0 24,0 16,5 7,50
31 40 Křivohlávek Josef 1420 Lanškroun 23.10.1951 3,0 23,5 16,5 8,50
32 31 Motl Ladislav 1587 Dolní čermná 15.01.1956 3,0 23,5 16,0 6,00
33 24 Cvejn Jaroslav 1682 Rychnov n.K. 14.07.1954 3,0 21,5 15,5 7,50
34 29 Vorlíček Pavel 1598 Jablonné n.O. 13.11.1962 3,0 21,5 14,0 6,00
35 35 Halbrštát Karel 1485   28.10.1955 3,0 20,5 14,0 6,25
36 21 Hovad Václav 1758 Rychnov n.K. 07.02.1955 3,0 19,5 13,5 7,50
37 41 Buchta Martin 1335 Polička 19.04.1974 3,0 18,5 13,0 6,75
38 37 Kulhánek Jiří 1465 Rapid Pardubice 14.01.1995 3,0 16,5 13,0 5,75
39 49 Seidl Pavel 1000 Dolní čermná 09.09.1961 2,5 24,5 17,5 8,25
40 36 Vacek Miroslav 1485 Horní čermná 04.02.1957 2,5 24,0 17,5 7,50
41 34 Valenta Rudolf 1501 Mistrovice 10.04.1951 2,5 22,5 15,5 6,75
42 50 Vaníček Jan 1000 Jablonné n.O. 30.11.1978 2,5 20,0 15,5 4,75
43 43 Špinler Bronislav 1290 Mistrovice 23.08.1965 2,5 17,5 13,5 3,25
44 46 Lorenc Adam 1250 SK Žamberk 11.04.1997 2,0 23,0 16,5 5,25
45 48 Lorencová Jitka 1000 Letohrad 10.02.1966 2,0 22,0 15,5 6,50
46 47 Janota Martin 1100 Mistrovice 15.08.1989 2,0 22,0 15,5 5,50
47 44 Lorenc Josef 1262 Letohrad 03.05.1962 2,0 20,5 15,0 4,50
48 42 Voldánová Barbora 1294 Rapid Pardubice 06.08.1994 2,0 15,0 11,5 1,50
49 38 Janota Jiří 1457 Mistrovice 08.06.1958 1,5 18,5 14,5 1,25
50 45 Houška František 1250 Polička 28.03.1939 0,0 20,0 14,0 0,00

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.