Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Bleskový turnaj Městečko Trnávka 11.04.09

Jubilejní 25. ročník bleskového turnaje v Městečku Trnávka se mohl pochlubit rekordní účastí 103 hráčů. Z nich se nejlépe dařilo favorizovanému Vojtěchu Plátovi z Třince, který zvítězil o pověstný chlup před Martinem Červeným z 2222 ŠK Polabiny a Marianem Sabolem z Vysokého Mýta.


Konecné poradí po 20 kolech
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Plat Vojtech 2415 Tz Trinec 17,5 223 249 189,5
2 Cerveny Martin 2345 2222 Sk Polabiny 17 221,5 249 173
3 Sabol Marian 2357 Sk Vysoke Myto 15,5 219,5 246 162
4 Bures Jaroslav 2284 Agentura 64 Grygov 14 223,5 249 156,5
5 Zavurka Roman 2153 Sportovni Klub Prostejov 13,5 219,5 246 150,5
6 Skorpik Martin 2134 Sk Cesky Krumlov 13 214 240 137,5
7 Navratil Frantisek 2250 2222 Sk Polabiny 12,5 223 250,5 143
8 Bartosova Lucie 1944 Tj Jiskra Litomysl 12,5 223 248 142,5
9 Pekar Vaclav 1994 Tj Jiskra Litomysl 12,5 198 224,5 126
10 Svancara Petr 2151 Agentura Garde Calcio Olo 12 220 246 139
11 Strasil Pavel 2179 Tatran Litovel 12 217,5 243,5 136
12 Smajzr Martin 2153 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 12 215 241,5 132,5
13 Novotny Michal 2245 2222 Sk Polabiny 12 214 241,5 135
14 Pakosta Miroslav 2156 Sachovy Klub Lokomotiva B 12 208 235 127,5
15 Lausman Petr 2013 Sk Bohemia Pardubice O.s. 12 206 232,5 131
16 Hrubes Pavel 2171 Tj Lanskroun 12 205,5 232 132
17 Volf Jaroslav 2127 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 12 204 230 132,5
18 Silar Lubomir 2176 2222 Sk Polabiny 12 199,5 221 128
19 Kastner Oldrich 2122 Tj Stefanydes Policka 12 197,5 220,5 126,5
20 Sykora Jan 2050 Sportovni Klub Prostejov 11,5 214,5 241 136,5
21 Ostadal Josef 1844 Sokol Premyslovice 11,5 208 225 129,5
22 Benes Milan 1956 Sk Vysoke Myto 11,5 207,5 234 125
23 Matousek Petr 2144 Sportovni Klub Prostejov 11,5 204 230 130
24 Odstrcil Jiri 1669 Sk Lostice 11,5 184,5 202 107,5
25 Pokorny Tomas 2294 Tj Lanskroun 11 216 242,5 134,5
26 Vesely Petr 1925 Tj Spartak Oez Letohrad 11 208,5 230,5 123
27 Zatloukal Petr 2103 Agentura 64 Grygov 11 197,5 222,5 126,5
28 Dvorak Vladimir 2024 Sk Rosada Prostejov 11 197 218 120
29 Hacha Ales 2164 Sachovy Klub Zikuda Turno 11 195 218 124,5
30 Zeman Arnost 2011 Tj Stefanydes Policka 11 194,5 218 122
31 Mares Petr st. 2105 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 11 194 218,5 123
32 Jirsa Lukas 1956 Tj Jiskra Litomysl 11 192,5 213,5 120
33 Fiala Jiri 1993 Sportovni Klub Prostejov 11 191,5 216 118,5
34 Petrzelka Karel 1855 Tj Lokomotiva Ceska Trebo 11 188 206,5 116
35 Tuma Hynek 1665 Tj Sloup 11 184 202,5 105,5
36 Havel Frantisek 1796 Sk Svitavy 11 182,5 201,5 102
37 Kropac Zdenek 1684 Sokol Stity 11 179,5 199,5 100,5
38 Volek Karel 1904 Ddm+tj Mohelnice 11 178 200 107,5
39 Virgler Karel 1864 Sportovni Klub Prostejov 11 178 198 108
40 Ondracek Martin 1768 Loko Zabreh 11 177 198 97
41 Nedelcev Radim 1553 Tj Spartak Chocen 11 176 194,5 97,5
42 Cermak Miroslav 1897 Sk Ortex-Reta Hradec Kral 10,5 189,5 209,5 115,5
43 Hejnar Petr 1912 Agentura Garde Calcio Olo 10,5 186 206,5 111,5
44 Stec Frantisek 1931 Tj Spartak Prerov 10,5 178,5 200,5 107
45 Goros Jan 1827 Agentura Garde Calcio Olo 10,5 172 195,5 96,5
46 Rickardt Roman 1890 Agentura Garde Calcio Olo 10,5 169,5 190 101
47 Solil Roman 1983 Tj Lanskroun 10 199 224 120,5
48 Spicak Petr 1798 Tj Sloup 10 193 213,5 113,5
49 Lorenc Oldrich 2111 Tj Stefanydes Policka 10 191,5 212,5 117
50 Kasparovsky Petr 1810 Sokol Konice 10 187,5 208,5 110
51 Kotva Milan 2015 Tj Lokomotiva Ceska Trebo 10 185 205,5 115,5
52 Prucek Ladislav 1895 Sokol Premyslovice 10 185 205,5 108
53 Sojma Zdenek 1949 Tj Slovan Moravska Trebov 10 181 201,5 110,5
54 Trojan Lubos 2082 2222 Sk Polabiny 10 180 200 110
55 Reichl Roman 1817 Loko Zabreh 10 179 199,5 101,5
56 Burian Michal 1837 Sokol Mestecko Trnavka 10 177,5 191 109
57 Kalousek Vladimir 2017 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 10 177 196,5 110
58 Hajek Zdenek 1461 Sokol Premyslovice 10 176 195 99
59 Balaz Frantisek 1000 Tj Sloup 10 175 195 96
60 Gajdos Daniel 1498 Vinohrady Brno 10 172 189,5 94
61 Marinov Peter 1765 Tj Spartak Chocen 9,5 187,5 208 108
62 Helebrand Zdenek 1396 Tj Sloup 9,5 183,5 203,5 107
63 Kylar Pavel 1924 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 9,5 179,5 199,5 108
64 Ernes Josef 1959 Tj Spartak Chocen 9,5 174 193 96
65 Mikyska Kamil 1833 Tj Spartak Oez Letohrad 9,5 172 194,5 88
66 Mensik Frantisek 1617 Sachovy Klub Lokomotiva B 9,5 154 166,5 71,5
67 Krusina Patrik 1548 Sk Svitavy 9 191,5 215,5 106
68 Sedlak Ivo 1747 Tj Sloup 9 181,5 201,5 100,5
69 Mares Jan 1690 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 9 177,5 198,5 94
70 Mikulasek Petr 1622 Tj Sloup 9 176 190,5 98,5
71 Chvojka Antonin 1720 Tj Slovan Moravska Trebov 9 175,5 194,5 93
72 Odstrcil Jan 1904 Sk Lostice 9 174 193 102,5
73 Rohac Miloslav 1821 Agentura Garde Calcio Olo 9 171 189 97
74 Madera Stanislav 1833 Sk Svitavy 9 169,5 193,5 94
75 Mares Petr ml. 1692 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 9 168,5 187 88,5
76 Nemec Karel 1700 Tj Sloup 9 168 181,5 90,5
77 Bartos Karel 1850 Sk Svitavy 9 167,5 187,5 92
78 Vareka Jiri 1556 Sk Lostice 9 165 183 85,5
79 Liebl Pavel 1668 Jevicko 9 165 182,5 89,5
80 Kucera Jan 1265 Sk Svitavy 9 160 173 82,5
81 Dosedel Zdenek 1673 Tj Spartak Chocen 9 158 171,5 85
82 Sysr Pavel 1628 Tj Spartak Oez Letohrad 9 148,5 162 82
83 Glembek Bohumir 1722 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 8,5 164,5 179 87
84 Cedzo Stepan 1725 Tj Slovan Moravska Trebov 8,5 162,5 180,5 80
85 Mathon Dimitrij 1732 Sk Prerov 8,5 162 180,5 84
86 Trimmel Bohuslav 1801 Sportovni Klub Prostejov 8,5 161,5 180,5 81
87 Schaffer David 1440 Tj Stefanydes Policka 8,5 159,5 172 84
88 Kozak David 1353 Sk Svitavy 8,5 158 170,5 83,5
89 Kubicek Martin 1503 Loko Zabreh 8,5 152 164,5 79,5
90 Smid Frantisek 1798 Sokol Mestecko Trnavka 8 176,5 195,5 90
91 Svanda Radek 1818 Tj Stefanydes Policka 8 164,5 185 87,5
92 Pavlu Pavel 1554 Sokol Mestecko Trnavka 8 164,5 177 83,5
93 Krusina Adolf 1506 Sk Svitavy 8 151,5 164 74,5
94 Benes Leopold 1611 Sk Svitavy 8 149,5 162 75
95 Sindelar Pavel 1623 Sk Rosada Prostejov 8 148,5 161 69
96 Reichl Lubos 1377 Loko Zabreh 8 146 158 72
97 Goros Vladimir 1693 Sokol Vrahovice 7,5 156,5 169,5 77
98 Busina Vilem 1551 Sokol Mestecko Trnavka 7,5 150,5 164,5 74
99 Novak Jiri 1579 Sk Rosada Prostejov 7 146 158,5 66,5
100 Buchta Martin 1335 Tj Stefanydes Policka 6,5 150,5 163,5 74
101 Pokorny Milan 1471 Loko Zabreh 6,5 146 158,5 64
102 Vencl Jiri 1250 Tj Lokomotiva Ceska Trebo 2 148 159,5 28,5
103 Houska Frantisek 1250 Tj Stefanydes Policka 1,5 149 162,5 25

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.