Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Putovní pohár 2009 15.06.09

V sobotu 13. června 2009 se v Chotěboři uskutečnil XXVI. ročník turnaje O putovní pohár. Při účasti 70 hráčů se z vítězství radoval Sergej Petuchov z Rapidu Pardubice před druhým Tomášem Vojtou z Vlašimi a třetím Vlastimilem Boučkem z Kostelce n/Č.l.


O putovní pohár
Chotěboř, 13.6.2009
Poř. Příjmení a jméno Oddíl Body
1. Petuchov Sergej Rapid Pardubice 6
2. Vojta Tomáš Spartak Vlašim 6
3. Bouček Vlastimil Kostelec n/Č.l. 5,5
4. Husárik Braňko Joly Lysá n/l 5,5
5. Koper Štefan Kostelec n/Č.l. 5
6. Karásek Lukáš Gordic Jihlava 5
7. Vojta Pavel Spartak Vlašim 5
8. Tůma Jiří ŠO+DDD Chrudim 5
9. Kracík Tomáš Panda Rychnov n/K 5
10. Hejkrlík Filip Spartak Slatíňany 5
11. Jiruše Josef Slavia H.Králové 4,5
12. Svoboda Ivo ŽĎAS Žďár n/S 4,5
13. Kulhánek Tomáš Zikuda Turnov 4,5
14. Michálek František Sokol Kolín 4,5
15. Jelínek Václav Gordic Jihlava 4,5
16. Postupa Pavel ml. Joly Lysá n/L 4,5
17. Novotný Petr CHS Chotěboř 4,5
18. Šplíchal Petr Jiskra Havl.Brod 4,5
19. Motáček Vladimír Gordic Jihlava 4
20. Hospodka Josef CHS Chotěboř 4
21. Vašit Karel ŽĎAS Žďár n/S 4
22. Kalvach Ladislav Loko Radlice 4
23. Vincze Roman Gordic Jihlava 4
24. Šindelář Pavel ŠK Říčany 4
25. Tejkal Jiří Loko Praha 4
26. Hučín Jan neregistrovaný 4
27. FialaZdeněk SB Světlá n/S 4
28. Valtr Tomáš Joly Lysá n/L 4
29. Čermák Michael Jiskra Havl.Brod 4
30. Postupa Pavel Joly Lysá n/L 4
31. Mareš Vladimír ŠK Pyrit Příbram 3,5
32. Linhart Zbyněk ŠO+DDM Chrudim 3,5
33. Daněk Pavel Bohemia Pardubice 3,5
34. Hon Jiří Rapid Pardubice 3,5
35. Vobořil Pavel Rapid Pardubice 3,5
36. Krajčík Tomáš CHS Chotěboř 3,5
37. Štukheil Martin SB Světlá n/S 3,5
38. Zelenka Jaroslav Bohemia Pardubice 3,5
39. Postupa Martin Joly Lysá n/L 3,5
40. Kracík Martin DDM Třebechovice 3,5
41. Novotný Tomáš CHS Chotěboř 3,5
42. Bajer Jiří Gambit Jihlava 3,5
43. Slavík Libor DDM Třebechovice 3,5
44. Bukáček Lubomír ŽĎAS Žďár n/S 3
45. Eisner Oldřich Sokol Pečky 3
46. Fiala Milan CHS Chotěboř 3
47. Kraus Ondřej Rapid Pardubice 3
48. ObůrkaVladislav ŽĎAS Žďár n/S 3
49. Rychlý Tomáš CHS Chotěboř 3
50. Daniel Jiří Joly Lysá n/L 2,5
51. Holata Miroslav Jiskra Havl.Brod 2,5
52. Jirák Ota SB Světlá n/S 2,5
53. Novotný Aleš Rapid Pardubice 2,5
54. Janko Jan Rapid Pardubice 2,5
55. Zoubek David Rapid Pardubice 2,5
56. Pexa Jiří SB Světlá n/S 2,5
57. Polanský Jiří Gambit Jihlava 2,5
58. Maděra Stanislav ŠK Svitavy 2,5
59. Macek Oldřich TJ Libina 2,5
60. Vondra Aleš Gambit Jihlava 2,5
61. Motl Jan Pohled 2,5
62. Nazarov Jurij Jiskra Havl.Brod 2
63. Tomek Karel CHS Chotěboř 2
64. TvrdýTomáš SB Světlá n/S 2
65. Štorek Luboš ŠO+DDM Hlinsko 1,5
66. Beneš Leopold ŠK Svitavy 1,5
67. Horák Jaroslav Gordic Jihlava 1,5
68. Melichar Jaroslav Pohled 1,5
69. Veselý Vít Jiskra Havl.Brod 1,5
70. Válová Adriana SB Světlá n/S 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.