Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Orlická šachovnice + KP H/D 8 04.04.09

V sobotu dne 4. dubna 2009 se v Ústí n/O. uskutečnil již 39. ročník Orlické šachovnice. Mezi 61 startujícími zvítězil Petr Čižinský z Polabin před Vítek Kapounem z Ústí n/O. a Patrikem Krušinou ze Svitav, z dívek byla nejlepší Kateřina Šmajzrová z Ústí n/O. V současně hraném Krajském přeboru kategorie do 8 let byl nejlepší Matěj Kupša před Adamem Brejšou (oba Lanškroun) a Vojtěchem Holáskem (Ústí n/O.), z dívek byla nejúspěšnější Lucie Ambrožová ze Svitav.


Orlicka sachovnice 2009
39. rocnik
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 1 Cizinsky Petr 1997 2222 SK Polabiny 9 52
2 10 Kapoun Vit 1376 TJ Jiskra Usti nad Orlici 7 53˝
3 4 Krusina Patrik 1548 SK Svitavy 7 53
4 6 Pulpan Matej 1416 TJ SO a DDM Chrudim 52˝
5 9 Nespurek Petr 1389 2222 SK Polabiny 6 53
6 7 Pochobradsky Libor 1400 2222 SK Polabiny 6 50
7 2 Mares Jan 1690 TJ Jiskra Usti nad Orlici 6 49˝
8 26 Reznicek Dominik 1250 2222 SK Polabiny 6 48
9 11 Rott Michal 1362 SO DDM Hlinsko 6 48
10 12 John Petr 1305 TJ Jiskra Usti nad Orlici 6 46˝
11 18 Havelka Josef 1250 TJ Lanskroun 6 45˝
12 21 Kubista Ladislav 1250 TJ Jiskra Usti nad Orlici 6 43˝
13 5 Petrasek Kamil 1480 TJ Stefanydes Policka 50˝
14 3 Stodola Marek 1581 TJ Stefanydes Policka 46˝
15 25 Pospisil Petr 1250 TJ Stefanydes Policka 46˝
16 23 Melichar Vojtech 1250 2222 SK Polabiny 46
17 13 Rez Matous 1283 2222 SK Polabiny 42˝
18 27 Ruml Vaclav 1250 2222 SK Polabiny 42˝
19 22 Marek Dominik 1250 TJ Lanskroun 41˝
20 8 Hofman Oskar 1389 2222 SK Polabiny 41˝
21 39 Ptacek Tomas 1100 SO DDM Hlinsko 38
22 14 Cach Jakub 1250 2222 SK Polabiny 5 47˝
23 17 Fisnar Karel 1250 2222 SK Polabiny 5 44
24 24 Necas Lukas 1250 TJ Lanskroun 5 43
25 60 Vich Radim 1000 TJ Lokomotiva Ceska Trebo 5 42
26 37 Kubes Adam 1100 Sk Vysoke Myto 5 39
27 34 Dusek Josef 1100 TJ Sokol Horni Cermna 5 38˝
28 35 Holasek Jan 1100 TJ Jiskra Usti nad Orlici 5 34˝
29 28 Sion David 1250 TJ Stefanydes Policka 46˝
30 30 Vaculik Jakub 1250 TJ Lanskroun 46˝
31 40 Rothschein Tomas 1100 Sk Vysoke Myto 42˝
32 20 Jursa Vit 1250 TJ Lanskroun 42
33 15 Dolecek Matej 1250 TJ Lanskroun 41
34 59 Vanicek Petr 1000 Tj Jablonne Nad Orlici 34˝
35 29 Smajzrova Katerina 1250 TJ Jiskra Usti nad Orlici 4 46
36 19 Holasek Vit 1250 TJ Jiskra Usti nad Orlici 4 44
37 16 Dupenopulos Karel 1250 TJ Lokomotiva Ceska Trebo 4 42˝
38 44 Cach Zdenek 1000 2222 SK Polabiny 4 40˝
39 48 Jirasek Jan 1000 TJ Sokol Horni Cermna 4 40˝
40 38 Kutak Daniel 1100 TJ Lanskroun 4 38˝
41 55 Perina Josef 1000 TJ Stefanydes Policka 4 38
42 54 Peichl Rene 1000 TJ Sokol Horni Cermna 4 37
43 41 Tulis Jan 1100 TJ Stefanydes Policka 4 34˝
44 51 Keller Matyas 1000 TJ Sokol Horni Cermna 4 33˝
45 50 Kalab Jindrich 1000 TJ Slovan Moravska Trebov 4 32
46 42 Zejdlik Patrik 1100 SO DDM Hlinsko 44˝
47 52 Marek Jan 1000 TJ Sokol Horni Cermna 39˝
48 46 Feltl Patrik 1000 TJ Stefanydes Policka 36˝
49 53 Motl Matej 1000 TJ Sokol Horni Cermna 36
50 49 Jirasek Lubomir 1000 TJ Sokol Horni Cermna 33
51 45 Dvorak Jakub 1000 TJ Slovan Moravska Trebov 3 39
52 36 Knoll Martin 1100 TJ Lanskroun 3 34˝
53 32 Bartacek Filip 1100 TJ Jiskra Usti nad Orlici 3 34
54 58 Svoboda Dominik 1000 TJ Stefanydes Policka 3 33˝
55 33 Dedkova Klara 1100 SK Svitavy 3 31
56 47 Hrdinova Adela 1000 TJ Sokol Horni Cermna 3 29˝
57 31 Velinsky Dominik 1250 2222 SK Polabiny 38˝
58 57 Safar Jan 1000 TJ Stefanydes Policka 2 37˝
59 56 Rysava Monika 1000 TJ Stefanydes Policka 2 34˝
60 61 Vondra Martin 1000 TJ Lanskroun 2 34
61 43 Barta Jan 1000 TJ Lanskroun 2 32
Krajsky prebor PDSS 2009 - kategorie H8+D8
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 1 Kupsa Matej 1250 TJ Lanskroun 8 47˝
2 3 Brejsa Adam 1100 TJ Lanskroun 8 47
3 5 Holasek Vojtech 1100 TJ Jiskra Usti nad Orlici 46
4 2 Ambrozova Lucie 1100 SK Svitavy 6 42
5 14 Tesar Vojtech 1000 Litomysl 5 44
6 10 Nespurek Jan 1000 2222 SK Polabiny 5 39˝
7 4 Cach Ondrej 1100 2222 SK Polabiny 43˝
8 11 Pise Jiri 1000 TJ Jiskra Usti nad Orlici 35
9 8 Bilek Marek 1000 2222 SK Polabiny 4 43˝
10 6 Paukert Martin 1100 TJ Jiskra Usti nad Orlici 4 40˝
11 13 Smajzrova Veronika 1000 TJ Jiskra Usti nad Orlici 4 33˝
12 7 Bako Radim 1000 TJ Lanskroun 2 34˝
13 12 Smajzr Michal 1000 TJ Jiskra Usti nad Orlici 34˝
14 9 Holaskova Veronika 1000 TJ Jiskra Usti nad Orlici 0 36

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.