Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Pardubickou kotvu - 6. ročník 26.04.09

V sobotu dne 25. dubna 2009 se na výletní lodi Arnošt z Pardubic uskutečnil 6. ročník turnaje v rapidu 'O Pardubickou kotvu', který pořádal šachový klub 2222 ŠK Polabiny. Mezi 44 účastníky kraloval IM Martin Petr z Rapidu Pardubice, který svým soupeřům povolil pouze jedinou remizu v posledním kole, před Janem Dočekalem ze Znojma a Pavlem Šottem z Klatov, nejlepším domácím borcem byl Michal Novotný.


O Pardubickou kotvu 6. ročník
Organizátor : 2222 ŠK Polabiny
Hlavní nebo pomocný rozhodcí : Pavel Vobořil
Rozhodcí : Pavel Kvapil, Petr Laušman
Rating-Ř : 1771
Datum : 25.04.2009
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH. SB.
1 1 Petr Martin 2459 Šk Rapid Pardubice, O.s. 23 29,25
2 3 Dočekal Jan 2238 Sk Gym. A Střední Pedagog 21˝ 23,25
3 5 Šott Pavel 2125 Šk Sokol Klatovy 21 23,25
4 2 Novotný Michal 2245 2222 Šk Polabiny 5 22 19,50
5 6 Kourek Josef 2123 2222 Šk Polabiny 5 21 19,00
6 7 Veselý Tomáš 2110 Šk Rapid Pardubice, O.s. 5 20˝ 18,75
7 8 Novák Aleš 2102 Šk Bohemia Pardubice O.s. 5 17˝ 16,00
8 15 Daněk Pavel 2001 Šk Bohemia Pardubice O.s. 20˝ 17,00
9 14 Mojžíš Martin 2006 2222 Šk Polabiny 20˝ 16,25
10 13 Laušman Petr 2013 Šk Bohemia Pardubice O.s. 19˝ 16,00
11 10 Trojan Luboš 2082 2222 Šk Polabiny 4 21˝ 13,50
12 17 Tuvšinbajar Dorjkhú 1973 Sk Žamberk 4 20 13,00
13 11 Festa Samuele 2040 Šk Mahrla Praha 4 19˝ 14,50
14 4 Mojžíš Jaroslav 2200 2222 Šk Polabiny 4 19˝ 12,50
15 9 Joukl Zdeněk 2091 Šk Kladno 4 19 13,50
16 19 Horáček Michal 1934 Šk Bohemia Pardubice O.s. 4 18˝ 12,00
17 21 Roub Bohumil 1879 2222 Šk Polabiny 4 17 11,50
18 35 Bartůněk Jan 1378   4 15˝ 11,25
19 12 Kotva Milan 2015 Tj Lokomotiva Česká Třebo 4 15˝ 10,50
20 25 Bauer Jindřich 1817 2222 Šk Polabiny 21˝ 13,75
21 22 Škroch Martin 1857 2222 Šk Polabiny 19˝ 11,25
22 23 Londin Milan 1843 Tj Studénka 18˝ 9,75
23 18 Mazura Tomáš 1962 Šk Bohemia Pardubice O.s. 16˝ 10,25
24 26 Šmíd Ondřej 1775 Tj Český Lev Kolešovice 16˝ 9,50
25 20 Talpa Pavel 1880 Sk Gym. A Střední Pedagog 15 8,00
26 16 Šplíchal Petr 1987 Tj Jiskra Havlíčkův Brod 14˝ 7,75
27 27 Brousek Jan 1715 Šk Sokol Klatovy 3 19˝ 8,00
28 40 Londinová Jana 0 2222 Šk Polabiny 3 17˝ 9,50
29 32 Gericke Grant 1571 Šk Mahrla Praha 3 17˝ 7,50
30 29 Rež Matouš 1647 2222 Šk Polabiny 3 17 6,75
31 33 Kvapil Pavel 1511 2222 Šk Polabiny 3 15 6,25
32 30 Juchelka Petr 1644 Šk Bohemia Pardubice O.s. 17 6,25
33 34 Křišťál Zdeněk 1444 2222 Šk Polabiny 16˝ 6,50
34 31 Urban Tomáš 1590 Tj Český Lev Kolešovice 16˝ 5,75
35 37 Skuhrovec Jaroslav 1308 Šk Praha-Smíchov 14˝ 6,75
36 28 Vorel Bohuslav 1700 2222 Šk Polabiny 14˝ 4,75
37 36 Fajová Alice 1344 Šk Bohemia Pardubice O.s. 12˝ 4,75
38 24 Janko Jan 1836 Šk Rapid Pardubice, O.s. 2 18˝ 6,50
39 41 Radvanovský Petr 0 Šk Spartak Ústí N.l. 2 12 3,75
40 44 Štorek Ladislav 0 Sokol Krucemburk 2 11˝ 4,00
41 39 Indra Antonín 0 2222 Šk Polabiny 2 11 3,75
42 42 Skokan Petr 0 Plzeň 13 3,00
43 38 Voldánová Barbora 1294 Šk Bohemia Pardubice O.s. 12˝ 2,75
44 43 Vasko Jan 0 Plzeň 12˝ 2,25
Detaily naleznete na webové stránce chess-results.com.

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.