Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Přebor škol v kategorii středních škol - celostátní finále 22.04.09

Celostátní finále Přeboru ČR škol v kategorii středních škol se uskutečnilo ve dnech 20.-21. dubma 2009 ve Stráži pod Ralskem. Náš zástupce Gymnazium Česká Třebová na něm vybojoval bronzové medaile, když se spolu s prvním Gymnaziem Petra Bezruče a druhým COG (oba Frýdek-Místek) výrazně vzdálili ostatním družstvům, Gymnazium Vysoké Mýto skončilo mírně za očekáváním na 17 místě.


Konecné poradí po 9 kolech
Por. St.c. Družstvo Partie   +    =    -   TB 1   TB 2   TB 3 
1 1 Gymnázium Petra Bezruce Frýdek-Místek 9 8 1 0 30 184,5 171,25
2 3 COG Frýdek-Místek 9 8 0 1 27 193 163
3 2 Gymnázium Ceská Trebová 9 7 1 1 26,5 192 150
4 4 Gymnázium Zlín, Lesní ctvrt 9 5 1 3 20,5 195,5 103
5 5 Gymnázium Plzen, Mikulášské nám. 9 4 1 4 20,5 193,5 80
6 7 Gymnázium J. V. Jirsíka Ceské Budejovice 9 5 0 4 20 178 85,5
7 17 Gymnázium J. K. Tyla Hradec Králové 9 4 2 3 19,5 155 73,25
8 6 Podkrušnohorské gymnázium Most 9 4 1 4 19 190,5 78,25
9 8 Gymnázium Uherské Hradište 9 5 1 3 18,5 182 99
10 12 Osmileté gymnázium Budánka 9 4 1 4 18,5 181 69,5
11 23 Gymnázium Humpolec 9 3 3 3 18,5 148 67,75
12 9 První ceské gymnázium v Karlových Varech 9 4 2 3 18 177,5 88,5
13 16 SPŠE Praha, Jecná 9 5 1 3 18 144,5 76,5
14 18 Gymnázium Nový Bydžov 9 3 2 4 18 141 48
15 15 SPŠ a VOŠ Chomutov 9 2 4 3 17,5 162 61,5
16 19 Gymnázium Brno, tr. Kpt. Jaroše 9 4 1 4 17,5 161 77,25
17 11 Gymnázium Vysoké Mýto 9 3 3 3 17 164,5 74
18 13 Gymnázium Jana Palacha Melník 9 4 2 3 17 157,5 85,5
19 14 Gymnázium Jeronýmova Liberec 9 4 0 5 17 148 53
20 24 Purkynovo gymnázium Strážnice 9 2 3 4 17 136,5 40,5
21 10 Gymnázium Jírovcova Ceské Budejovice 9 3 3 3 16,5 163 79,75
22 22 Slovanské gymnázium Olomouc 9 1 4 4 16,5 151,5 49,25
23 21 Gymnázium Ceská Lípa 9 3 1 5 16,5 140,5 41,75
24 27 Gymnázium Šumperk 9 1 5 3 16 148 51,25
25 25 SPŠSE a VOŠ Liberec 9 3 0 6 15,5 130 29
26 20 Gymnázium Benešov 9 2 3 4 15 132,5 40,5
27 26 Gymnázium Mimon 9 1 2 6 9,5 139 19
28 28 Gymnázium Cheb 9 0 0 9 3 146 0
Sestavy našich družstev s výsledky jednotlivců
  3. Gymnázium Ceská Trebová 
(Rtg prum.:2056, Kapitán: Karel Petrželka / TB 1: 26,5 / TB 2: 192)
Šach. Jméno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Partie
1 Zeinert Michal 2117 CZE 1 1 ½ 0 0 1 0 1 1 5,5 9
2 Šimek Jan 2177 CZE 1 1 1 0 ½ 1 1 1 1 7,5 9
3 Petráž Martin 1913 CZE 1 1 ½ 0 1 ½ 1 1 0 6 9
4 Vondra Lukáš 2018 CZE 1 1 0 ½ 1 1 1 1 1 7,5 9
  17. Gymnázium Vysoké Mýto 
(Rtg prum.:1768, Kapitán: Blanka Kysilková / TB 1: 17 / TB 2: 164,5)
Šach. Jméno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Partie
1 Sabolová Gabriela 1808 CZE 0 0 1 1 ½ 0 0 0 0 2,5 9
2 Kosek Marek 1928 CZE 1 0 1 ½ 0 1 1 1 0 5,5 9
3 Ondrej Tomáš 1576 CZE 1 0 0 0 1 ½ 1 ½ 0 4 9
4 Sabolová Kristýna 1760 CZE 1 1 0 0 ½ 1 1 ½ 0 5 9
Detailni výsledky naleznete na chess-results.com

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.