Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O putovní věž města Lanškrouna 22.06.09

V sobotu dne 20. června 2009 se v Lanškrouně uskutečnil XV. ročník integrovaného šachového turnaje pro mládež do 18 let - O putovní věž města Lanškrouna. V kategorii do 18 let zvítězil David Výprachtický ze Žamberka před Janem Fraňkem a Michalem Škvařilem (oba Praha), v kategorii do 11 let byl nejlepší Josef Havelka z Lanškrouna před Vítem Holáskem z Ústí n/O. a Matějem Kupsou z Lanškrouna.


Kategorie do 18 let
Por.
Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Výprachtický David 1982 Žamberk 6 20,5 28 22,5
2 Franěk Jan 1441 Praha 5,5 21 30 23,5
3 Skvařil Michal 1365 Praha 4,5 22 31,5 18,5
4 Mareš Jan 1668 Ústí nad Orlicí 4,5 19 27 16
5 Krušina Patrik 1709 Svitavy 4 22,5 31,5 15,5
6 Krátký Josef 1685 Lanškroun 4 21 29 13,75
7 Kozák David 1425 Svitavy 4 20 29 13,5
8 Daňhel Lukáš 1250 Praha 4 18,5 27 13
9 Nečas Lukáš 1313 Lanškroun 4 18,5 25 12,75
10 Vaculík Jakub 1250 Lanškroun 3,5 17,5 24 9
11 John Petr 1345 Ústí nad Orlicí 3,5 15,5 19,5 7
12 Žegklitz Michal 1250 Praha 3 17 21,5 5,5
13 Marek Dominik 1328 Lanškroun 3 17 21 6
14 Kubišta Ladislav 1250 Ústí nad Orlicí 3 14,5 20 4
15 Kolomý Štěpán 1250 Lanškroun 2,5 14,5 19 3,5
16 Kučera Jan 1258 Svitavy 2 15 21 2
17 Doláková Anna 1250 Svitavy 2 14 18 2,5
18 Holásek Jan 1100 Ústí nad Orlicí 0 13,5 19 0
Kategorie do 11 let
Por.
Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Havelka Josef 1250 Lanškroun 6,5 21,5 30,5 28,5
2 Holásek Vít 1250 Ústí nad Orlicí 5,5 20 29,5 20,75
3 Kupsa Matěj 1250 Lanškroun 5 18,5 25 13
4 Brejša Adam 1250 Lanškroun 4,5 21 30 16,75
5 Holásek Vojtěch 1100 Ústí nad Orlicí 4 20 29 13,5
6 Kolomý Adam 1250 Lanškroun 4 19 28,5 15
7 Kaláb Jindřich 1000 Moravská Třebová 4 18 25,5 12,5
8 Doláková Marie 1100 Svitavy 4 17,5 24 9
9 Vítová Anna 1250 Hradec Králové 4 16,5 23 11,5
10 Vít Jakub 1100 Hradec Králové 3,5 19,5 28 9,5
11 Dvořák Jakub 1000 Moravská Třebová 3 17,5 23,5 8
12 Králová Kateřina 1000 Svitavy 3 17 22,5 6
13 Duma Tomáš 1000 Moravská Třebová 3 15 20,5 4,5
14 Pešek Petr 1100 Lanškroun 2,5 15,5 20 3,25
15 Vavřich Adam 1000 Praha 2,5 15 19 4,25
16 Pavlíček Lukáš 1000 Moravská Třebová 2 15,5 22,5 5
17 Dědková Klára 1100 Svitavy 2 14 18 2,5
18 Holásková Veronika 1000 Ústí nad Orlicí 0 15 22 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.