Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
47. Zaječice 01.06.09

Poslední květnový víkend patřil tradičně dětem - v prostorách Juniorcentra na Seči se uskutečnil již 47. ročník turnaje družstev starších žáků v rapidu. Pořadatelé ze Zaječic opět připravili 3 turnaje - šestičlenných družstev, dvojic a Open pro doprovod, kterých se celkem zúčastnilo přes 500 hráčů !
Turnaj šestičlenných družstev, hraný jako otevřené Mistrovství ČR, opanovala favorizovaná družstva v pořadí BŠS Frýdek-Místek, KSN Bratislava a Loko Brno. Z našich zástupců v první desítce skončilo jen družstvo 2222 ŠK Polabiny a v první půlce ještě Jiskra Ústí n/O., ostatní (Polička, Svitavy, Chrudim, Zaječice, Chotěboř) víceméně jen obhájili svá nepříliš lichotivá nasazení.
V turnaji dvojic vyhrály Postoupky před Ústím n/L. a Táborem, z našich dvojic skončily 2222 ŠK Polabiny až na 6. resp. 14. místě, zbývající zástupci (Chrudim, Ústí n/O., Chotěboř) zůstali opět až ve druhé polovině startovního pole.
Malou náplastí je výborné druhé místo Josefa Vařejčka ze Zaječic v doprovodném Openu, neztratili se zde ani další našinci, zejména Marian Sabol, Martin Hromádko nebo Bohuslav Kokeš.


Mistrovství České republiky družstev starších žáků v rapidšachu
Por. St.c. Družstvo Partie   +    =    -   TB 1   TB 2   TB 3 
1 1 BSS Frydek-Mistek 9 9 0 0 27 157 45,5
2 2 KSN Bratislava 9 7 1 1 22 158 33
3 3 SK Lokomotiva Brno A 9 7 0 2 21 165 35,5
7 6 2222 SK Polabiny Pardubice 9 5 1 3 16 147 31
20 25 TJ Jiskra Usti nad Orlici 9 4 2 3 14 117 30
24 22 TJ Stefanydes Policka A 9 4 1 4 13 118 26,5
25 24 SK Svitavy 9 4 1 4 13 115 26,5
38 43 TJ SO DDM Chrudim 9 3 1 5 10 76 18,5
39 40 TJ Sokol Zajecice 9 3 1 5 10 75 22,5
40 41 CHS Chotebor 9 2 1 6 7 80 16,5
44 44 TJ Stefanydes Policka B 9 0 0 9 0 82 3,5
Turnaj dvojic nejmladšího žactva v rapidšachu
Por. St.c. Družstvo Partie   +    =    -   TB 1   TB 2   TB 3 
1 6 TJ Sokol Postoupky 9 6 3 0 14,5 21 73
2 9 SK Spartak Usti nad Labem 9 5 4 0 13 19 74,5
3 28 SACHklub Tabor 9 5 4 0 12,5 19 72,5
6 1 2222 SK Polabiny Pardubice A 9 4 3 2 11 15 73,5
14 11 2222 SK Polabiny Pardubice B 9 4 2 3 10 14 60
21 16 SK Svitavy 9 3 3 3 8,5 12 60
28 24 TJ Jiskra Usti nad Orlici 9 1 3 5 7,5 6 50,5
35 26 CHS Chotebor 9 0 3 6 5 3 49,5
Turnaj v rapidsachu jednotlivcu
Poř.
Titul Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 IM Biolek Richard 2429 Agentura 64 Grygov 8 38,5 50 43,5
2 Varejcko Josef 2275 TJ Sokol Zajecice 7,5 39,5 51,5 41,25
3 Novotny Viktor 2072 1. Novoborsky SK 6,5 37 49 31,25
4 FM Sabol Marian 2358 SK Vysoke Myto 6 38,5 50,5 31
7 Hromadko Martin 1959 TJ Sokol Zajecice 5,5 34,5 46 21,5
11 Kokes Bohuslav 1932 TJ SO a DDM Chrudim 5 35 45,5 20
12 Holasek Pavel 2142 TJ Jiskra Usti nad Orlici 5 34,5 45 23,5
16 Vyprachticky David 1982 SK Zamberk 4,5 28 35,5 16,5
19 Konrad Frantisek 1743 TJ Sokol Zajecice 4 31 40 13,5
23 Kratky Josef 1685 TJ Lanskroun 4 26,5 33,5 10,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.