Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Do Pardubic míří další Extraliga ! 25.04.10

Po loňském postupu Polabin z 1.ligy dospělých se stejný husarský kousek podařil letos i jejich mládeži - po vítězství v 1.lize ml. dorostu sk. sever budou mít Pardubice již třetí extraligové družstvo - Blahopřejeme !!!
Základem tohoto úspěchu Polabin se stalo již sobotní osmé kolo proti hlavnímu soupeři v boji o postup - Sokolu Hradec Králové, které po infarktovém průběhu skončilo šťastnou remizou 3:3. Ve zbývajících třech zápasech již Polabiňáci nezaváhali a mohou tak slavit postup. Ani ostatní naše družstva nezklamala - Polabiny B skončily na šestém místě, Polička byla osmá a Lanškroun devátý.
S dojmy ze závěrečných čtyř kol severní skupiny 1.ligy dorostu, sehraných ve dnech 23.-24.dubna 2010 v Hlušicích, se můžete seznámit na webech Polabin, Sokola Hradec Králové, Deska Liberec, Pandy Rychnov n/Kn., Štefanides Polička a Nového Boru.


Závěrečná tabulka
Poř. Družstvo V R P Body Partie Skóre
1. 2222 Polabiny A 10 1 0 31 45 51
2. Sokol Hradec Králové 9 2 0 29 40 46,5
3. Sokol Praha-Kobylisy A 6 2 3 20 36 42,5
4. Desko Liberec B 5 4 2 19 36 41
5. Jiskra RMSK Nový Bydžov 6 1 4 19 32 38,5
6. 2222 Polabiny B 5 2 4 17 28 35,5
7. Panda Rychnov n.Kn. B 5 1 5 16 27 33,5
8. TJ Štefanydes Polička 5 1 5 16 26 32
9. ŠKM DDM a TJ Lanškroun 4 2 5 14 33 38,5
10. Sokol Praha-Kobylisy B 2 0 9 6 12 14
11. Novoborská šachová akademie 0 1 10 1 10 14
12. Jiskra Jaroměř 0 1 10 1 4 8
Výsledky na šachovnicích - 8.kolo
Sokol Hradec Králové   2222 Polabiny A
Mareš Jan 1706 ½ - ½ 2040 Čižinský Petr
Saučuk Martin 1772 1 - 0 1907 Půlpán Jakub
Szücs Matyáš 1588 ½ - ½ 1557 Nešpůrek Petr
Ptáček Tomáš 1597 1 - 0 1616 Vlčková Kateřina
Rojíková Lenka 1250 0 - 1 1580 Vančura Daniel
Kopczyk Pavel 1100 0 - 1 1491 Půlpán Matěj
  3 : 3  
TJ Štefanydes Polička   Sokol Praha-Kobylisy B
Stodola Marek 1662 1 - 0 1250 Cetens Edward
Petrásek Kamil 1574 1 - 0 1100 Vlasatý Lukáš
Sion David 1435 1 - 0 1250 Lutfalibayov Kamil
Pospíšil Petr 1316 1 - 0 1100 Ostrý Michal
Feltl Patrik 1000 1 - 0 1100 Šmíd Petr
Tulis Jan 1000 1 - 0    
  6 : 0  
DDM a TJ Lanškroun   2222 Polabiny B
Krušina Patrik 1797 1 - 0 1471 Melichar Vojtěch
Kozák David 1651 1 - 0 1520 Liduch Filip
Nečas Lukáš 1304 ½ - ½ 1324 Rež Matouš
Kolomý Štěpán 1250 ½ - ½ 1594 Řezníček Dominik
Vu Antonín 1376 1 - 0 1408 Hofman Oskar
Havelka Josef 1250 0 - 1 1000 Cach Jakub
  4 : 2  
Výsledky na šachovnicích - 9.kolo
TJ Štefanydes Polička   2222 Polabiny A
Stodola Marek 1662 0 - 1 2040 Čižinský Petr
Petrásek Kamil 1574 0 - 1 1907 Půlpán Jakub
Sion David 1435 ½ - ½ 1557 Nešpůrek Petr
Pospíšil Petr 1316 0 - 1 1616 Vlčková Kateřina
Feltl Patrik 1000 0 - 1 1580 Vančura Daniel
Tulis Jan 1000 0 - 1 1491 Půlpán Matěj
  ½ :  
DDM a TJ Lanškroun   Sokol Praha-Kobylisy A
Krušina Patrik 1797 0 - 1 1742 Lhotka Jiří
Kozák David 1651 0 - 1 1573 Strnad Jakub
Nečas Lukáš 1304 0 - 1 1409 Kostelecký Daniel
Kolomý Štěpán 1250 1 - 0 1266 Slovák Kilián
Vu Antonín 1376 ½ - ½ 1263 Knížek Richard
Havelka Josef 1250 1 - 0    
  :  
Jiskra Jaroměř   2222 Polabiny B
Möller Ondřej 1100 0 - 1 1471 Melichar Vojtěch
Veinfurter Tomáš 1100 0 - 1 1520 Liduch Filip
Matras Vojtěch 1100 ½ - ½ 1324 Rež Matouš
Freisleben Matěj 1250 0 - 1 1594 Řezníček Dominik
    0 - 1 1408 Hofman Oskar
    0 - 1 1000 Cach Jakub
  ½ :  
Výsledky na šachovnicích - 10.kolo
2222 Polabiny A   DDM a TJ Lanškroun
Čižinský Petr 2040 1 - 0 1797 Krušina Patrik
Půlpán Jakub 1907 1 - 0 1651 Kozák David
Nešpůrek Petr 1557 ½ - ½ 1304 Nečas Lukáš
Vlčková Kateřina 1616 1 - 0 1250 Kolomý Štěpán
Vančura Daniel 1580 1 - 0 1376 Vu Antonín
Půlpán Matěj 1491 0 - 1 1250 Havelka Josef
  :  
Sokol Praha-Kobylisy A   TJ Štefanydes Polička
Lhotka Jiří 1742 1 - 0 1662 Stodola Marek
Strnad Jakub 1573 ½ - ½ 1574 Petrásek Kamil
Kostelecký Daniel 1409 0 - 1 1435 Sion David
Slovák Kilián 1266 0 - 1 1316 Pospíšil Petr
Knížek Richard 1263 ½ - ½ 1000 Feltl Patrik
    0 - 1 1000 Tulis Jan
  2 : 4  
2222 Polabiny B   Sokol Hradec Králové
Melichar Vojtěch 1471 ½ - ½ 1706 Mareš Jan
Liduch Filip 1520 1 - 0 1772 Saučuk Martin
Rež Matouš 1324 0 - 1 1588 Szücs Matyáš
Řezníček Dominik 1594 0 - 1 1597 Ptáček Tomáš
Hofman Oskar 1408 0 - 1 1250 Rojíková Lenka
Cach Jakub 1000 1 - 0 1100 Kopczyk Pavel
  :  
Výsledky na šachovnicích - 11.kolo
2222 Polabiny A   Jiskra Jaroměř
Čižinský Petr 2040 1 - 0 1100 Möller Ondřej
Půlpán Jakub 1907 1 - 0 1100 Veinfurter Tomáš
Nešpůrek Petr 1557 ½ - ½ 1250 Freisleben Matěj
Vlčková Kateřina 1616 1 - 0 1000 Chvátil Šimon
Vančura Daniel 1580 1 - 0    
Pochobradský Libor 1420 1 - 0    
  : ½  
Sokol Praha-Kobylisy B   DDM a TJ Lanškroun
Cetens Edward 1250 0 - 1 1797 Krušina Patrik
Vlasatý Lukáš 1100 0 - 1 1651 Kozák David
Lutfalibayov Kamil 1250 0 - 1 1304 Nečas Lukáš
Ostrý Michal 1100 0 - 1 1250 Kolomý Štěpán
Šmíd Petr 1100 0 - 1 1376 Vu Antonín
    0 - 1 1250 Havelka Josef
  0 : 6  
2222 Polabiny B   TJ Štefanydes Polička
Melichar Vojtěch 1471 0 - 1 1662 Stodola Marek
Liduch Filip 1520 0 - 1 1574 Petrásek Kamil
Rež Matouš 1324 ½ - ½ 1435 Sion David
Řezníček Dominik 1594 1 - 0 1316 Pospíšil Petr
Hofman Oskar 1408 1 - 0 1000 Feltl Patrik
Cach Jakub 1000 1 - 0 1000 Tulis Jan
  :  

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.