Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 10.kolo 21.03.10

Desáté kolo 1.ligy západ již rozhodlo o postupujícím do Extraligy, kterým se kolo před koncem soutěže po výhře 5:3 nad Holdií Praha stalo družstvo Lysé n/L., zato naše Chrudim se po prohře 5,5:2,5 na půdě Spořitelny A propadla na desátou (t.č. sestupovou) pozici. Další výsledky: Vršovice - Pankrác 4:4, Teplice - Vyšehrad 4:4, České Budějovice - Spořitelna B 6:2, Novoborský B - Hradec Králové 3,5:4,5


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

Výstaviště Lysá nad Labem – Holdia DP Praha "B"                         TJ Sokol Praha Vršovice – TJ Pankrác

   1. Štoček J.           H  2582    1/2    Votava J.          H  2561         1.  Sodoma J.         H  2376    1:0    Jirovský M.     H  2482

   2. Oral T.              H  2546    1:0    Hausner I.         H  2460         2.  Svatoš J.                2305    1/2    Doležal R.              2393

   3. Štočková Z.      C  2401    1/2    Přibyl J.                 2370         3.  Svoboda V.       H  2292    1/2    Polášek J.               2295

   4. Špaček P.               2413    1/2    Michálek J.       H  2336         4.  Kubečka D.            2270    1/2    Svoboda S.             2286

   5. Priehoda V.            2402    1/2    Freisler P.              2312         5.  Krňávek L.             2289    1/2    Pešout J.                2248

   6. Neckář L.               2337    0:1    Adámek Z.             2195         6.  Kohout V.              2197    1:0    Vokoun J.              2208

   7. Londýn R.             2316    1:0    Bednář M.             2159         7.  Srba M.                  2182    0:1    Petr J.                    2211

   8. Jurásek M.             2298    1:0    Přibyl M.               2323         8.  Markovič M.         2206    0:1    Viták P.                  2231

                                               5 : 3                                                                                                  4 : 4

                 ŠK Teplice – ŠK Sokol Vyšehrad                               QCC České Budějovice – Poštovní spořitelna "B"

   1. Balín J.                   2302    1:0    Petrán P.           C   2361         1.  Havlík J.                2320    1:0    Kozák M.              2243

   2. Vaněk T.                2277    0:1    Pilař M.                 2283         2.  Šimek P.                 2341    1/2    Dvořák J.          H  2174

   3. Hadraba V.             2247    1/2    Tichý V.                2260         3.  Vybíral Z.              2260    +:-    Lamser J.               2153

   4. Daneš J.            H  2256    1:0    Vichnar D.        H  2229         4.  Richtrová E.           2233    1:0    Nováček J.             2089

   5. Tuma J.                  2201    1:0    Vodička V.        H  2191         5.  Nídl P.                   2199    1:0    Lácha J.                  2089

   6. Körschner M.   H  2137    1/2    Chalupa I.              2194         6.  Blažek J.           H  2204    1/2    Froněk V.               2102

   7. Bujak M.          H  2206    0:1    Vaněk P.                2198         7.  Mezera L.              2066    0:1    Kovář L.                1965

   8. Rubeš J.                 2047    0:1    Sturz O.                 2104         8.  Vacek M.               1988    1:0    Trojáček O.            2158

                                               4 : 4                                                                                                  6 : 2

  1. Novoborský ŠK "B" – TJ Slavia Hradec Králové                      Poštovní spořitelna "A" – TJ ŠO Chrudim

   1. Vrána J.                  2298    1/2    Petr M.             H  2495         1.  Černoušek L.    H  2417    1/2    Němec P.               2259

   2. Kučera P.               2346    1/2    Plát V.              H  2397         2.  Jirka J.              H  2404    1:0    Tůma J.                  2282

   3. Vaculík M.             2299    1/2    Nun J.                    2390         3.  Kovář V.                2372    1:0    Novotný M.     H  2292

   4. Kučera P.               2156    0:1    Jüptner J.               2361         4.  Řehořek M.      H  2342    0:1    Pokorný Z.            2306

   5. Oreský J.               2133    1:0    Možný M.       H  2370         5.  Šimek P.                 2269    1:0    Jedlička A.        H  2301

   6. Jínová L.                2149    0:1    Vacek M.               2323         6.  Bartoš J.                2249    1/2    Hlaváček R.           2229

   7. Braun M.          H  2108    1/2    Kořínek O.             2305         7.  Kuba J.                  2220    1:0    Komárek D.           2152

   8. Boleslav P.             2096    1/2    Döring R.               2199         8.  Pokorný P.            2191    1/2    Onderek D.            2190

                                            3.5 : 4.5                                                                                            5.5 : 2.5

Tabulka po 10. kole

                    Poř.            Družstvo                                            Záp     V     R     P       Body              Skóre         Poč. výher

                        1.    Výstaviště Lysá nad Labem                     10      8     2      0           26           50   :   30          35

                         2.    Holdia DP Praha "B"                                  10      7      1      2            22         47.5    :   32.5         32

                         3.    TJ Pankrác                                                   10      6      3      1            21            45    :   35            28

                         4.    Poštovní spořitelna "A"                            10      5      1      4            16         40.5    :   39.5         21

                         5.    TJ Sokol Praha Vršovice                            10      3      4      3            13         40.5    :   39.5         22

                         6.    ŠK Sokol Vyšehrad                                    10      3      4      3            13            37    :   43            19

                         7.    QCC České Budějovice                              10      3      3      4            12         40.5    :   39.5         25

                         8.    TJ Slavia Hradec Králové                          10      4      0      6            12            40    :   40            23

                         9.    1. Novoborský ŠK "B"                              10      4      0      6            12            37    :   43            18

                       10.    TJ ŠO Chrudim                                            10      3      1      6            10            36    :   44            17

                      11.    ŠK Teplice                                                  10      2     2      6             8        35.5   :   44.5       23

                      12.    Poštovní spořitelna "B"                           10      1     1      8             4        30.5   :   49.5       12

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.