Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 11.kolo 11.04.10

V posledním 11.kole 1.ligy západ Chrudim v souboji o naději na udržení s postupující Lysou n/L. neuspěla a po domácí prohře 5:3 se přidá k již dříve sestupující dvojici Teplice a Spořitelna B. Další výsledky: Hradec Králové - Spořitelna A 4,5:3,5, Spořitelna B - Novoborský B 4,5:3,5, Vyšehrad - České Budějovice 4:4, Pankrác - Teplice 5:3, Holdia - Vršovice 5,5:2,5


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

TJ ŠO Chrudim – Výstaviště Lysá nad Labem TJ Slavia Hradec Králové – Poštovní spořitelna "A"

   1.  Němec P.                   2259     0:1    Špaček P.                  2413            1.  Petr M.                 H  2495     1:0    Černoušek L.      H  2417

   2.  Jarábek V.                  2205     0:1    Priehoda V.              2402            2.  Plát V.                  H  2397     1:0    Jirka J.                   H  2404

   3.  Tůma J.                       2282     0:1    Neckář L.                  2337            3.  Nun J.                         2390     1/2    Kovář V.                    2372

   4.  Novotný M.       H   2292     1:0    Košnář M.                2173            4.  Jüptner J.                   2361     0:1    Vávra P.                     2351

   5.  Pokorný Z.               2306     0:1    Londýn R.                2316            5.  Možný M.            H  2370     1/2    Řehořek M.         H  2342

   6.  Jedlička A.          H   2301     0:1    Jurásek M.                2298            6.  Vacek M.                   2323     1/2    Šimek P.                    2269

   7.  Hlaváček R.              2229     1:0    Munk P.                    2198            7.  Kořínek O.               2305     1/2    Kuba J.                       2220

   8.  Kárník P.            H   2305     1:0    Jirk A.                        2184            8.  Döring R.                  2199     1/2    Pokorný P.               2191

                                     3 : 5                                                                           4.5 : 3.5

Poštovní spořitelna "B" – 1. Novoborský ŠK "B" ŠK Sokol Vyšehrad – QCC České Budějovice

   1.  Kozák M.                  2243     1/2    Vrána J.                      2298            1.  Roško L.              H  2298     1/2    Havlík J.                    2320

   2.  Pletánek J.                2242     0:1    Kučera P.                  2346            2.  Petrán P.              C   2361     0:1    Šimek P.                    2341

   3.  Lamser J.                    2153     1/2    Vaculík M.               2299            3.  Chloupek S.             2317     1/2    Cuhra M.                   2141

   4.  Nováček J.                2089     1:0    Kučera P.                  2156            4.  Dočekal J.            H  2261     1/2    Tupý M.                     2259

   5.  Lácha J.                      2089     1/2    Oreský J.                   2133            5.  Pilař M.                     2283     1/2    Richtrová E.             2233

   6.  Večerka P.                 2086     1/2    Jínová L.                   2149            6.  Tichý V.                     2260     1:0    Rajnyš V.                  2056

   7.  Froněk V.                  2102     1/2    Braun M.             H  2108            7.  Netušil M.                2267     1/2    Blažek J.               H  2204

   8.  Trojáček O.               2158     1:0    Völfl Z.                      2259            8.  Boukal P.                  2257     1/2    Olejníček J.              2019

                                  4.5 : 3.5                                                                           4 : 4

                 TJ Pankrác – ŠK Teplice                       Holdia DP Praha "B" – TJ Sokol Praha Vršovice

   1.  Doležal R.                 2393     1:0    Vaněk T.                    2277            1.  Hausner I.            H  2460     1:0    Sodoma J.             H  2376

   2.  Dvořák T.            H   2296     1/2    Hadraba V.               2247            2.  Přibyl J.                     2370     1:0    Svatoš J.                    2305

   3.  Polášek J.                  2295     1:0    Daneš J.               H  2256            3.  Michálek J.          H  2336     0:1    Svoboda V.         H  2292

   4.  Svoboda S.               2286     0:1    Tuma J.                       2201            4.  Freisler P.                 2312     1:0    Kubečka D.              2270

   5.  Pešout J.                    2248     1:0    Körschner M.     H  2137            5.  Česal J.                 H  2300     1/2    Ondruš M.           C   2290

   6.  Vokoun J.                  2208     0:1    Rubeš J.                     2047            6.  Bednář M.                 2159     1/2    Krňávek L.               2289

   7.  Viták P.                     2231     1:0    Chochol L.         H  2182            7.  Přibyl M.                  2323     1:0    Kohout V.                 2197

   8.  Kroužel J.                  2202     1/2    Vrchotka J.               2072            8.  Šimeček A.                2118     1/2    Erban T.                     2138

                                     5 : 3                                                                           5.5 : 2.5

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   Výstaviště Lysá nad Labem         11    9    2    0         29        55   :  33        40

                   2.   Holdia DP Praha "B"                       11    8    1    2         25        53   :  35        36

                   3.   TJ Pankrác                                      11    7    3    1         24        50   :  38        32

                   4.   Poštovní spořitelna "A"                  11    5    1    5         16        44   :  44        22

                   5.   TJ Slavia Hradec Králové                 11    5    0    6         15     44.5   :  43.5     25

                   6.   ŠK Sokol Vyšehrad                           11    3    5    3         14        41   :  47        20

                   7.   QCC České Budějovice                     11    3    4    4         13     44.5   :  43.5     26

                   8.   TJ Sokol Praha Vršovice                  11    3    4    4         13        43   :  45        23

                   9.   1. Novoborský ŠK "B"                     11    4    0    7         12     40.5   :  47.5     19

                 10.   TJ ŠO Chrudim                            11    3    1    7         10        39   :  49        20

                 11.   ŠK Teplice                                     11    2    2    7           8     38.5   :  49.5     25

                 12.   Poštovní spořitelna "B"               11    2    1    8           7        35   :  53        14

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.